Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek. Nie żyje 6-letni chłopiec

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 4 lipca 2013 r. o 22:31 Powrót do artykułu
na pewno kierująca samochodem jechała zgodnie z przepisami i była skupiona na jeździe i na tym co się dzieje w okolicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem Końskowoli od 26 lat i pierwsze słysze o miejscowości "Witkowice" jeśli juz to Witowice p.s straszna tragedia! współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]...[*]...[*]...[*]...[*]...[*]...   oj, dzieciaku, dzieciaku... Wyrazy współczucia rodzicom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witkowice w gminie Końskowola?  O Witowicach słyszałem i bywałem tam, a w gminie tej mieszkałem kilkanaście lat. Współczuję rodzicom i całej rodzinie dzieciaka ale i tej pani co kierowała, bo to i dla niej tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka tragedia :( Wyrazy współczucia dla bliskich... Moim zdaniem to dowód na to, że 6-letnie DZIECKO to jeszcze małe dziecko - a nie kandydat na pierwszoklasistę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno kierująca samochodem jechała zgodnie z przepisami i była skupiona na jeździe i na tym co się dzieje w okolicy!
Jesteś kretynem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL Ludzi pilnujcie swoje pociechy bo chwila nieuwagi i jest tragedia Wyrazy współczucia dla bliskich wiem co przeżywają i nie piszcie głupich komentarzy do takiej wielkiej tragedii bo to strasznie rani.Dołączył do grona aniołków niech spoczywa w spokoju.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustalenie dokładnych przyczyn  przez policje jest na podstawie zeznań świadków i kierującej , a tak mało potrzeba aby zmiejszyc nerwy  kierujących i oskarżających  wystarczy w samochodzie zainstalować kamerę rejestrująca i jest to zapis przebiegu zdarzeń.  Wielcy mądrzy  a ograniczeni Europosłowie nie potrafią wprowadzić tak prostej sprawy jako obowiązującej dla producentów samochodów, nie wspomne o naszych decydentach w Sejmie potrafiących debatować o d... Marynie i radarach a nie wprowadzą takiej prostej i taniej rzeczy  bo koszt około 80 złotych jako obowiązkowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia dla obu rodzin:-( jestem kierowcą i widzę jak jest na takich wioskach dzieci biegają jeżdzą rowerami  gdzie i jak chcą po ulicy bez opieki... współczuje kierującej pojazdem bo będzie nosiła ten ból do końca życia... chłopczyk poszedł do aniołków rodzina  cierpi... :-(((  współczuje obu rodzinom:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeden problem w tej miejscowości, dobra droga i szybkie samochody. Zapmoniał bym o jeszcze jednym motocykliście, który psuje krew mieszkańcom i opinię innym amatorom wdóch kólek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka tragedia dla rodziny. Tak na marginesie, chodzi chyba o Witowice, nie o Witkowice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redaktorka: gdzie masz w gminie Końskowola miejscowość Witkowice? To są WITOWICE! Tak to jest jak się bezmyślnie kopiuje cudze texty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takwłaśnie chodzio Witowice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europosłowie nie potrafią wprowadzić tak prostej sprawy jako obowiązującej dla producentów samochodów,  bo koszt około 80 złotych jako obowiązkowej
  Idź się leczyć na głowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<*><*><*>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie Witkowice tylko Witowice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama jestem kierowca i wiem ze ciężko mieć oczy do okola głowy i nie zawsze da się wszystko przewidzieć. nawet jeśli ktoś jeździ przepisowo to tragedie niestety się zdążają. Niestety to ze jest dobra droga na Witowicach kusi do wciśnięcia gazu i mało kto tutaj jeździ przepisowo. Nawet kolo szkoły w Chrząchowie można zauważyć ze jeździ się tu 90/h a niektórzy i więcej nie ważne czy dzieciaki  wychodzą ze szkoły czy nie i ze 100 metrów dalej jest skrzyżowanie. wielkie współczucia dla rodziny tego małego aniołka. i apel dla kierowców zwolnijcie i uwazajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za okropna tragedia!Współczuję rodzinie dziecka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pilnujcie dzieci! mieszkam z dala od ulicy i nie spuszczam z dziecka oka! tragiczny wypadek współczuje rodzinie dziecka i prowadzącej auto! JESZCZE RAZ PILNUJCIE SWOICH DZIECI!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodziny chłopca. Pilnowanie dziecka to jedno a przepisowa jazda samochodem to drugie... Jakby kobieta jechała przepisowo to nic by się nie stało!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...