Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek. Nie żyje 6-letni chłopiec

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 4 lipca 2013 r. o 22:31 Powrót do artykułu
akurat co do tej osoby (kierującej autem) to jestem pewna że jechała przepisowo!!! A dzieci czy małe czy troszkę  większe nie mają prawa bawić się czy biegać po ulicy czy w pobliżu jezdni tym bardziej bez opieki a tak sie dzieje na wioskach nie raz widziałam małe dzieci same na ulicy na rowerkach, grające w piłke, na rolkach w dodatku bez ochraniaczy LUDZIE TROCHE WYOBRAŹNI.... Kierowcy też powinni włączyć wyobraźnie ale nie można wszystkich mierzyć jedną miarą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie raz przejeżdzając przez Witowice widać jak tam ludzie chodzą jak święte krowy to i dzieci robią to samo, współczucie dla rodziny [*], ludzie zwolnijcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawełku <*><*><*>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i już tylko cisza, smutek i żal   [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lina widziałas to wszystko że pewną taka jesteś? A no właśnie na wsiach tak jest więc trochę wyobraźni i trzeba myśleć za wszystko... Stało się teraz tylko żal i smutek rodziny i znajomych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodziny chłopca. Pilnowanie dziecka to jedno a przepisowa jazda samochodem to drugie... Jakby kobieta jechała przepisowo to nic by się nie stało!!
a skąd ta pewność ze nie jechała przepisowo. nikogo nie chce bronic ale tego nie wiemy czy jechała przepisowo czy nie a dzieci nie zawsze da się upilnować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i jechała przepisowo ale była tak ślepą że nie widziała kto wpadł na maskę i kogo ciągnęła pod samochodem? Normalnie szlag mnie trafia na takie coś i jeszcze głupie tłumaczenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tak właśnie jak się dziecka nie pilnuje a na wsiach to codzienność. sama od niedawna mieszkam na wsi mam dwoje dzieci i bramę zawsze zamkniętą bo mieszkamy przy samej ulicy i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji żeby moje dzieci wyszły same poza ogrodzenie. gdzie są rodzice co robią gdy ich dziecko wybiega na ulice. szkoda słów normalnie. szkoda dziecka ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak możesz pisać takie brednie w przeddzień pogrzebu! Mam ochotę strzelić Ci w twarz, nie znasz rodziców nie znalas dziecka, nie wiesz czy był sam, lepiej zachowaj tego typu komentarze dla siebie, Pani mądra i bezbłędna! Obyś zawsze była w stanie upilnowac swoje dzieci idealna mamo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj jest pogrzeb wiec przestancie gdybac kto zawinil tylko lepiej pomodlcie sie za Pawelka i dajcie spokuj rodzica bo gdybanie nic nie pomoze nikomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie ma prawa wydawac wyroku ani na rodziców ani na kierowcę ponieważ najprawdopodobniej rzadna z osób wypowiadających się na ten temat nie była świadkiem wypadku a w glupie plotki nie warto wierzyć.......... zamiast się kłócić pomodlcie się za dzieciaka........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...