Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wczoraj o niemal ja nie zginąłem w tym miejscu! ok 21 jechałem obwodnicą przede mną 2 samochody osobowe. Aż nagle kierowca ciężarówki (chyba białej cysterny również o ile to nie ten sam) jadać z przeciwka wyprzedza inną ciężarówkę spychając nas na pobocze (i nie chodzi mi o ten pas asfaltowy tylko o to klepisko) o mało nie zrzucając nas ze skarpy. Przez CB wymieniłem swój pogląd na temat tego manewru. Okazało się że obydwaj kierowcy ciężarówki byli niedorozwinięci umysłowo gdyż kierowca białej cysterny postanowił wyprzedzać na zakręcie i podwójnej ciągłej natomiast kierowca wyprzedanej ciężarówki dał sobie chyba za punkt honoru utrudnienie tego manewru kosztem kierowców jadących z przeciwka. I oczywiście jeden obwiniał drugiego. Obyło się na szczęście bez ofiar. CUDEM! Są kamery na moście i na światłach. Więc nie będzie problemu z ustaleniem samochodu i nr rejestracyjnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po ch.uj miał się zatrzymywać? Trzeba mieć oczy dookoła głowy? Wszystko co mógł widzieć to tył cysterny która się zatrzymała. Gdyby tak każdy zatrzymywał się jak widzi w lusterku bocznym zatrzymaną ciężarówkę to byśmy nigdzie nie dojechali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po ch.uj miał się zatrzymywać?
jest to obowiązkiem kierującego tak samo jak udzielenie pomocy. Odjechanie jest ucieczką z miejsca wypadku a nieudzielenie pomocy zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktos moze chociaz jaki kolor tego megane?? i czy na LPU czy jakies inne blachy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To białe to ne megane. Przecież wyraźnie jest napisane że megane sie rozbiło. a poszukiwany to samochód osobowy koloru białego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To białe to ne megane. Przecież wyraźnie jest napisane że megane sie rozbiło. a poszukiwany to samochód osobowy koloru białego
No chyba umiem czytac, nie pytam o zaden bialy poszukiwany tylko wyraznie zapytalem czy ktos moze nie wie jak ten megane był, czytaj uwaznie niz zaczniesz sie wymadrzac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie raz że cysterna była biała i że zginął kierowca cysterny a teraz zmieniacie relacje Cos chyba nieprofesjonalnie Megan było czarne a cysterna czerwony mercedes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Megane koloru ciemnego na rejestracjach EOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktos moze chociaz jaki kolor tego megane?? i czy na LPU czy jakies inne blachy??
Megane koloru ciemnego na rejestracjach EOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie raz że cysterna była biała i że zginął kierowca cysterny a teraz zmieniacie relacje Cos chyba nieprofesjonalnie Megan było czarne a cysterna czerwony mercedes
Nie pisaliśmy, że cysterna była biała. Prawdopodobnie białe było wyprzedzane auto, które odjechało. Pozdrowienia
Ostatnio edytowany 23 lutego 2015 r. o 14:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meganka na numerach EOP 4795  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowo jeszcze ucierpiałe małe renault clio na rejestracji SK (Katowice)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyraz współczucia dla bliskich -- Po śmierci nie ma już zmian - decyzje podjęte za życia będę mieć wieczne konsekwencje. Dopóki żyjemy mamy wybór - ale co wybierzemy ? życie dla grzechu, dla bezbożnego świata czy dla Chrystusa ?? Większość ludzi wybiera życia dla hedonizmu, dla grzechu a Stwórca jest na dalszym planie, albo w ogóle Go nie ma. Ale tylko jeśli jest na pierwszy miejscu - tylko wtedy człowiek ma prawdziwą nadzieję, nawet w śmierci ----------- GOOGLE : JEDNI CORAZ BLIŻEJ KOŃCA DRUDZY BLIŻEJ WIECZNOŚCI _________ kto pełni wolę Bożą ten z każdym dniem jest bliżej wieczności bez względu na to co go spotka, choćby miał umrzeć w 2015 roku to jeśli pełni wolę Bożą będzie trwał na wieki, zmartwychwstanie - 1 list apostoła Jana 2:17, Ewangelia Mateusza 7:21-23, Ewangelia Jana 11:23-28 i inne ""Starajcie się wejść przez wąską bramę, gdyż wielu, powiadam wam, będzie chciało wejść, ale nie będą mogli" - Ewangelia Łukasza 13:24 Biblia Warszawska -- ci którzy chcą wejść do Królestwa Bożego a nie będą mogli to nie ateiści bo oni nie chcą w ogóle wejść bo nie wierzą, słowa Zbawiciela dotyczą wierzących w Syna Bożego ale których życie nie różni się zbytnio od świata  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj o niemal ja nie zginąłem w tym miejscu! ok 21 jechałem obwodnicą przede mną 2 samochody osobowe. Aż nagle kierowca ciężarówki (chyba białej cysterny również o ile to nie ten sam) jadać z przeciwka wyprzedza inną ciężarówkę spychając nas na pobocze (i nie chodzi mi o ten pas asfaltowy tylko o to klepisko) o mało nie zrzucając nas ze skarpy. Przez CB wymieniłem swój pogląd na temat tego manewru. Okazało się że obydwaj kierowcy ciężarówki byli niedorozwinięci umysłowo gdyż kierowca białej cysterny postanowił wyprzedzać na zakręcie i podwójnej ciągłej natomiast kierowca wyprzedanej ciężarówki dał sobie chyba za punkt honoru utrudnienie tego manewru kosztem kierowców jadących z przeciwka. I oczywiście jeden obwiniał drugiego. Obyło się na szczęście bez ofiar. CUDEM! Są kamery na moście i na światłach. Więc nie będzie problemu z ustaleniem samochodu i nr rejestracyjnych
Ja ci powiem że oni od dłuższego czasu na ciebie polują,nie chciałbym być w twojej skórze.ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileż to mniej ludzkich istnien pochłanęła by ta droga gdyby od razu wybudowali po dwa pasy w obydwie strony. W tym miejscu to juz nie pierwszy wypadek, były i smiertelne. Drugie miejsce to koniec obwodnicy przy zjeździe na Zakłady Azotowe. Pieknie wyprofilowany zakret to mistrzostwo swiata w projektowaniu dróg!!! Tyle zdarzen miało tam miejsce i nadal nie stoi żaden (oprócz ograniczen predkości) znak (wielki, migajacy, ostrzegajacy z daleka). Koszty naprawy barierek, próby stawiania nowych słupów przekroczyły kilkakrotnie koszty postawienia dwóch duzych znaków ostrzegajacych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musiał nieźle zasówać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 (wielki, migajacy, ostrzegajacy z daleka).
  Napewno pomoże jak ktoś zaśnie, nie takie znaki po Polsce sa pomontowane i dale ludzie je "olewaja" przejeżdzaja przez srodek rond bez hamowania itp. itd Może koguty policyjne wraz z syrenami pomontujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno pomoże jak ktoś zaśnie, nie takie znaki po Polsce sa pomontowane i dale ludzie je "olewaja" przejeżdzaja przez srodek rond bez hamowania itp. itd Może koguty policyjne wraz z syrenami pomontujemy.
Nie wszyscy olewają, takie znaki działają. Czasem 5 km wolniej wystarczy. Olewaja to kierowcy ograniczenia predkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo, Te zbliżenia na rękę ofiary są niepotrzebne, wg mnie powinniście zamazać je tak samo jak zrobiliście to z twarzą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliżenia na rękę zakazane? Dlaczego? Może zadziała na wyobraźnię kolejnych chętnych do wyprzedzania na łukach dróg... . Krzywdy ofierze się tym nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...