Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Parafiance: Dwie osoby nie żyją (wideo)

Utworzony przez KAROL, 9 września 2011 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Wiecie co, tak czytam te wasze posty to aż żal mi sie robi, przede wszystkim was samych. Pisze to bo jestem z rodziny ofiar i wkurza mnie takie pieprzenie ze jechał na śmierć itp. Kierowca nie był deb***em bo deb***ami jesteście wy ze tak piszecie. Policja nie ustaliła przyczyn wypadku i nikt nie wie dokładnie jak było. I dajcie sie zająć tym policji i prokuraturze. Przede wszystkim szkoda dzieci bo zostały sierotami, mała Łucja przeżyła wypadek. Rodziców im nikt nie zwróci. I napewno żaden kierowca, pasażer czy kto kolwiek inny co wsiada codziennie do samochodu, na rower czy wychodzi z domu nie idzie na śmierć, więc skończe pieprzyć bo aż sie smutno robi. I przepraszam was też za to, że i z mojej rodziny ktoś tu robi wstyd wykłócająć sie bezwstydnie na tym forum. W tym wypadku zgineli ludzie, młodzi ludzie nie samobójcy. Więc zachowajcie do nich szacunek bo nie wiadomo czy taka tragedia nie stanie sie w waszej rodzinie. Te wszystkie filmy na yt naprawde są przykre, powinni niektore sceny powycinać. Nie ma co robić z tego sensacji. Stało sie, widocznie tak było pisane. Na każdego przyjdzie pora, nie ma co teraz szukać winnego bo życia już im nie zwrócimy. Więc módlmy sie za nich. To tyle w tym temacie i prosze darujcie sobie te głupie komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna dobra wiadomosc w tej tragedii ze mala Lucja przezyla,modlmy sie za jej rodzicow,niech spoczywaja w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z toyoty napisał:
Kierowca Seata jechal za jakims dosyc duzym osobowym autem z szybkoscia napewno ponad 100 km/h,trzymal sie tego samochodu bardzo blisko.Obaj wyprzedzali na trzeciego,kierowca pierwszego auta probowal sie schowac ,widzac nadjezdzajace z przeciwka samochody.Kierowca naszej Toyoty ile mogl tyle zjechal na prawo,wiecej nie mogl bo byla barierka oddzielajaca droge od urwiska ktorym plynela rzeka.W ulamku sekundy moim zdaniem aby nie najechac na tyl poprzedzajacego go samochodu, kierowca Seata gwaltownie odbil kierownica w lewo i w tym momencie znalazl sie 5 metrow przed naszym samochodem .Kierowca Toyoty nie zdazyl nawet mrugnac okiem nie mowiac o jakims manewrze.A pozniej nastapila ciemnosc i straszny bol w klatce piersiowej.To tyle.Napisalem to dlatego aby uciac spekulacje ludzi podpisujacych sie Dobkowice itp.Lacze sie w bolu z rodzina zmarlych,niech odpoczywaja w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa i najblizsza rodzina nie ma czasu na te fora.. na klotnie i rzucanie sobie obelgami... Piotrek tj. kierowca seata nie wiemy co sie stalo, jestesmy zalamani i nie zyczymy nikomu takiej tragedii.. a ludzi z toyoty rodzina prosi o namiar!jesli to mozliwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o kontakt na maila ludzi z toyoty bądź innych świadków tego strasznego wypadku ankaq7@o2.pl babcia uratowanej Łucji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby poszkodowane w wypadkach mają prawo dochodzenia odszkodowań. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt tel. 721 401 000 lub email: bok@kancelariaanlex.pl Bezpłatne konsultacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postaw na rzetelność spot w rytmie hip hop [media]http://www.youtube.com/watch?v=1LHDL2hR5Ao[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieczne odpoczywanie racz im dac panie. wsołciucie dla dzieci napewno tesknia oszczecie im tego ich juz tak zycie skrzywdziło bardzo im spułczuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto ma dzieci ?! to niech sobie oszczedzi tego bo niemoge pojac jakim trzeba byc czlowiekiem zeby tak pisac wielki szczunek dla babci zajmujaca sie dziecmi ona tez cierpi tak jak dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ludzie wy niektórzy jak HIENY po co wam te filmiki? atrakcja z ludzkiej tragedii? czy byłbyś jeden z drugim taki heppy jakby... (czego nikomu nie życzę ) wydarzyło się to w twojej rodzinie, znajomych... czy wtedy też chciałbyś żeby pół świata to widziało? Wystarczy że wy to oglądacie i piszecie takie głupoty .... Ciekawa jestem czy wy jesteście takimi idealnymi kierowcami czy tylko wyrzyć się chcecie bo obrażanie kogoś i siebie nawzajem to głupota troche kultury by wam się przydało. NIE ŻYCZYMY SOBIE OBRAŻANIA NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ZGINĘLI W TYM TRAGICZNYM WYPADKU I ROBIENIA CYRKU Z TRAGRDII KTÓRA NAS DOTKNĘŁA. NIE WIECIE CO BYŁO PRZYCZYNĄ WYPADKU A BZDURY PISZECIE TO DLACZEGO ZGINĘLI I CO BYŁO PRZYCZYNĄ WYPADKU OKREŚLI PROKURATOR A NIE WY HIENY RZĄDNE ROZGŁOSU I SWOICH DURNYCH WPISÓW NA TYM FORUM. KASIA
"Kasiu" widziałaś Piotrka raz, dwa razy w zyciu? Bozene? Moze raz wiecej? Takze nie przyznawaj sie lepiej do nich bo mi jest wstyd za Ciebie. Szkoda, ze masz tyle lat. Za ten filmik tvkpulawy predzej czy pozniej zapłaci, nie ma to jak podnieść sobie ogladalnosci dzieki cudzej krzywdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minolł rok a wydaje sie jagby to bylo wczoraj tak samo boli brak mi tych waszych spacerow.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minolł rok a wydaje sie jagby to bylo wczoraj tak samo boli brak mi tych waszych spacerow.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta mała dziewczynka przeżyła wypadek bez konsekwencji zdrowotnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...