Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nieźle sklecony jest ten tekst chyba redaktor ma kaca jak ja
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego to on musial byc:(to byl moj kolega
0
Wczoraj miał 11 lat,dziś już 14. Jak ten czas leci !
0
Już znaleziony...
0
Pod sklepem z piwem ?
0
Już jest znaleziony i miał 14 lat
0
deb***e zanim zaczniecie coś pisać to pomyślcie,jeżeli w ogóle macie mózgi.A to mógłby być ktoś z waszej rodziny.Ciekawe jak wtedy byście się czuli.Pozdrawiam wszystkich nie myślących zacznijcie używać mózgu to nie boli.
0
zastanówcie się co ku*wa piszecie a dopiero piszcie.. zgadam się z sekus144 to był mój kolega i nawet nie wyobrażacie sobie co można przezywać... dla mnie to tylko kolega a dla rodziny ,brata, rodziców? wyobraźcie sobie co oni przeżywają? i jeśli np. zajrzą na to stronę i co? wiecie co w tedy by się stało jak by przeczytali te wasze poje***e komentarze? włączcie choć na jakiś czas swój rozum.. oni są teraz załamani..;( dlaczego akurat ty musiałeś odejść?? ;( [*]
0
Skąd był ten chłopiec??? I jak miał na imię?? Bo boję się że jest to ktoś kogo bardzo dobrze znałem. Proszę o odpowiedz
0
Gość napisał:
Skąd był ten chłopiec??? I jak miał na imię?? Bo boję się że jest to ktoś kogo bardzo dobrze znałem. Proszę o odpowiedz
Mateusz Mizak z Łęki koło Puław
0
Dokładnie!Co wy ludzie za glupoty piszecie. Walić jak to jest napisane,cieszcie sie ze wogole jest. Wspolczucie dla rodizny Mateusza[*]i brata bliżniaka. Po wakacjach wrocimy do skzoly,a jego juz nie bedzie ;( [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] Może wam by bylo milo gdyby to wasz brat bliźniak zgniął albo dobry kolega lub ktos inny rownie bliski. Postawcie sie w sytuacji innych. ZADUFANI W SOBIE deb***E z was jak nie umiecie sobie tego wyobrazic!!!
0
LUDZIE ZASTANOWCIE SIE CO PISZECI TO BYL MLODY CZLOWIEK A ZAROWNO MOJ I INNYCH Z MOJEJ KLASY KOLEGA POSTAWCIE SIE ZE STRONY MAMY I BRATA ONI TO DOPIERO PRZYZYWAJA TRAGEDIE;( NIE WIEM JAK TO BEDZIE U NAS W KLASI BEZ NIEGO?
0
Zgadzam się !!!!! To mój kolega z klasy !!!!! Ludzi co wy piszecie !!!!! Zastanówcie sie nad sobą !!!!!! :/
0
Do moderatora,może by ktoś się wziął za te idiotyczne teksty które nie którzy wypisują w takich tragicznych sytuacjach.A jak nie ma się kto za to wziąć to zamknijcie całkiem wystawianie komentarzy.Bo to zakrawa o pomstę do nieba.Pozdrawiam redakcję.
0
Wniosek z tego.że z wodą nie ma co igrać.Kąpać się w miejscach do tego wyznaczonych pod okiem ratownika a nie byle gdzie.W ostatni weekend utopiło sie 24 osoby czy musiało do tego dojść.
0
bedzie nam bardzo Ciebie brak;( bedziemy o Tobie zawsze pamietac;( byles naszym naj...kolega i bedziesz na zawsze;(
0
przestańcie pisać beznadziejne komentarze.. jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia to lepiej nie mówcie nic. ehh.. ;(( nikt z was nie wie co przeżywa jego rodzina.. jestem siostrą cioteczną i nie mogę się jeszcze z tym pogodzić że go nie ma.. ;((
0
Trzeba być niezłym przygłupem by wchodzic do tego ścieku zwanego rzeką. I widzę że zleciała się tu cała rodzinka przygłupów biadolących że taki był,ę,ą, mĄdry.
0
mina juz miesiac jak mateusz nie zyje:(;( brakuje nam bardzo ciebie:(
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: