Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwają poszukiwania 15-latki z Góry Puławskiej

Utworzony przez Kasia, 8 maja 2008 o 16:51 Powrót do artykułu
Okropne... Nie moge uwieżyć przecież jak pisaliście w tamtych artykułach jechała do szkoły. Modlę się aby ją znaleźli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Karola blagam cię wróć do domu!!! Pamietaj, że jeżeli boisz się wrócić do siebie do Góry Puławskie to zawsze o każdej porze dnia i nocy możesz przyjechać do Kazimierza Dolnego do nas do, swoich siustr ciotecznych. Pamietaj o tym, że nie ważne kiedy przyjedziesz my zawsze cie przyjmiemy. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz przyjechać to chociaż daj znać że nic ci nie jest i że żyjesz, BŁAGAM!!! Jeżli to teraz czytasz to wejdź na nasza-klasa i przeczytaj wiadomość którą ci przesłamał!!! Kochamy cię i nie jesteśmy na ciebie źli!!!!!!!!!!!!
0
Karola błagam cię wróć do domu! Pamiętaj, że jeżeli boisz się wrócić do siebie do domu to przyjedź do nas, do swoich sióst ciotecznych z Kazmierza. Czekamy na ciebie dzień i noc więc nie ważne kiedy przyjdziesz my zawsze cię przymiemy. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz przyjechać do nas ani do pójść do siebie do domu to chociaż daj znać że nic ci nie jest i że ŻYJESZ(chociaż tego jestem pewna)!!! Jeżli to teraz czytasz to wejdz na konto na nasza-klasa i przeczytaj wiadomość którą ci wysłałam, BLAGAM!!!PAmiętaj że cię KOCHAMY i że twój tata i twoja mama czekają na ciebie RAZEM w domu;)!!!!!!!!!
0
Od rana chodzą głosy że ją znaleźli w Wiśle w okolicy Gołębia. Jednak źródła nie są zbyt pewne. Na niektórych stronach pisze że rano wznowiono pozukiwania.. Myślę, że to może byc plotka, bo ani w telewizji ani na internecie nie ma takiego komunikatu. Niektórzy twierdzą, że znaleziono inną wcześniej zaginioną dziwczynę, chociaz o jej zaginieciu pierwsze słyszę. Znowu inni mówią, ze ona napewno uciekła z domu, poniewaz zostawiła telefon i miała wykasowane całe archiwum gadu. CZY KTOS MA JAKIEŚ KONKRETNIEJSZE I PEWNIEJSZE INFORMACJE???wszyscy czekamy na Karolinę i bardzo chcemy żeby się odnalazła.
0
chcieliście i odnalazła się cała i zdrowa.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: