Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Turyści znów na zamku w Kazimierzu. Po czterech latach

Utworzony przez Leszek, 19 października 2014 o 21:11 Powrót do artykułu
Jak zwykle, zrobili za milion, dziewięc ukradli. Jak to w POlsce. Kazio Wielki w grobie się przewraca
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe ze nikt nie rozliczy tej inwestycji.Wkurza mnie że za prawie 10 milionów  niewiele co zostało zrobione.Zamiast odbudować zamek jak za czasów świetności to wywalono  pieniądze tworząć trwałą ruine które i tak okaże się nie trwała.Dlaczego gdy inne kraje ciągają turystów  pokazując im piękne pałace i zamki ,Polacy  wbrew logice szczycą się ruinami.I tak im to w krew weszło ze z uporem maniaka piękny dolny śląsk  z powodzeniem upodabniają do reszty zabytków.A gdy ktoś chce odbudować i pokazać śliczny  w pełni odbudowany zabytek wtedy ma kłody pod nogi i żadnej pomocy od Państwa.Wiem to z własnych doświadczeń....A można by pokazać światu śliczy pałac w Kazimierzu,Janowcu , czy Ujeździe a w nich piękne hotele,spa .Były by to jedne z najpiękniejszych w Ewuopie...szczególnie Krzyżtopór  ......
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: