Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

u kogo robiliscie kurs?

Utworzony przez mamprawko:p, 5 stycznia 2010 r. o 16:27
moze zrobmy ranking najbardziej niekompetentnych wlascicieli szkol.Na pierwszym mimescu stawiam WALDKA (ma swoja siedzibe na przeciw Yetiego)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę wiedzieć dlaczego go stawiasz? stawiłabym za na to miejsce wielgo. mało jazd do lublina oraz ciągłe jeżdżenie po Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam DRIVERa, kurs miał być na toyocie a wiekszosc godzin jezdziłam całkiem innym(chewrolet). 2 egzmainy nie zdane / Później dokupywałam godziny u innego insruktora na 6 biegowej i dopiero zdałam. Szukałam najtaniej a jak policze dodatkowe jazdy to kurs wyszedł drogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma jak u Pawła firma sie rozwija instryktorzy sie starają, jedna godzina gratis, wyjazdy do lublina i radomia bez limitu, zdawalnosc mają mozna powiedziec ze b.dobrą ja zdałam za drugim i to tez przez własną głupote bo wiedziałam jak jechac... gorąco polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURSANTKA napisał:
nie ma jak u Pawła firma sie rozwija instryktorzy sie starają, jedna godzina gratis, wyjazdy do lublina i radomia bez limitu, zdawalnosc mają mozna powiedziec ze b.dobrą ja zdałam za drugim i to tez przez własną głupote bo wiedziałam jak jechac... gorąco polecam.
Czyżby sam paweł był na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam SOLO przygotowuje na egzamin głównie w Radomiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamprawko:p napisał:
moze zrobmy ranking najbardziej niekompetentnych wlascicieli szkol.Na pierwszym mimescu stawiam WALDKA (ma swoja siedzibe na przeciw Yetiego)
Pewnie wybrałeś najtaniej to teraz nie narzekaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a suleja nikt nie poleca?? robiłem kilka lat temu u pana szczepana prawko chyba w 2005r wszystko miało być wliczone w kurs ale za lekarza sie płaciło i za pomoce tez...ale co tam...tam idą na ilość chcesz szybko i sprawnie zrobić kurs bez ceregieli to tylko tam... zdałem za pierwszym podejściem 2kategorie ale chip tuningowanym golfem nie jeździłem;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też kończyłem u suleja kurs i wszystko było super. zdałem za 2 razem w radomiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U waldka było szybko i sprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...