Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
prawdziwa miłość do drugiej osoby nie zdradza jej, nie kłamie, nie oszukuje, nie obraża, nie okrada, nie wyzywa, nie naśmiewa się, nie bije, nie wyzyskuje, nie wykorzystuje, nie krzywdzi na inne sposoby. miłość zła nie czyni drugiej osobie .. wszelkie zło jakie ludzie ludziom czynią, wypływa z podeptania przykazania miłości, bo miłość nie czyni zła drugiej osobie ... jaka większość ludzi, taki świat. jaka większość ludzi takie czasy. " miłość nie wyrządza zła bliźniemu." - list apostoła pawła do rzymian 13:10a ubg , nowy testament , ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To najsmutniejsza historia jaką czytałem od bardzo dawna :(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stosunek do osób starszych, słabszych, niepełnosprawnych mówi wiele o społeczeństwie. Skarlałe, zatomizowane, samolubnr, pyszne. Smutna prawda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miał człowiek rację,że uciekł.To takie powolne mordownie nie mające żadnego związku z opieką.Ostatnio z braku personelu zatrudnione są Ukrainki w takich domach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: