Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczciwi licealiści znaleźli kilka tysięcy zł i oddali policji

Utworzony przez anonimowa, 31 stycznia 2013 r. o 11:39 Powrót do artykułu
'Uczniowie licealiści znaleźli (...)' A Policja wysłała do szkoły GIMNAZJALISTÓW list gratulacyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie znaleźne? list gratulacyjny? to jakaś kpina, może jeszcze będą mieli podniesione "zachowanie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu gimnazjaliści czy licealiści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze nie ponieśli kosztów oddania pieniedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu Licealiści czy Gimnazjaliści ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam specjalistą z dziedziny prawa nie jestem, ale powinni dostać dziesięć procent znaleźnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ci licealiści dróg nie budują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w życiu bym nie oddał, naiwniacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jak wół jest napisane, że dostali prezent od właścicielki. Co, to już ich sprawa. Do szkoły nie chodziliście, że nie umiecie czytać ze zrozumieniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co im odaliscie trzeba byo ddac wlascicielowi jak mieliscie dane a nie policji po znowu beda mieli niezle wynieki w pracy dzieki nam cos bym napisal jeszcze ale niechce klamac "uczciwi policjalnci" kazdy wie jak jest wiecej fotoradarow mandatow za wypicie piwka ze znajomymi moim zdaniem policja ma za duze uprawnienia moga sobie robic co chca to jest zenada bo kazdy pracujacy z nas placi na ich wyplaty polska ! A moze panowie damy se podwyzki ? jak to panie kapitanie ? a postawimy 4 radary jeszcze za ta kase z uni i bedzie http://www.wiocha.pl/szukaj,2,policja reszty mi sie niechce szukac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne jest to że wszyscy oddając liczą na znaleźne. Dobrze że niektórzy oddają, ale oczekiwanie 10 % znaleźnego umniejsza bohaterstwo czynu wg mnie o 80 %. Przypomnę jeszcze że przywłaszczenie jest karalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licealisci...czy gimnazjalisci???...zgupialem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarówno kwestia zwrotu "znaleziska", jak i znaleźnego w wysokości 10% są uregulowane prawnie - art. 184 i 186 Kodeksu cywilnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRZCIE NA PIĘKNĄ POSTAWĘ LUDZI MŁODYCH CZY TO WAŻNE LICEUM CZY GIMNAZJUM?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...