Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Piaskowa: Szlabanem w klienta

Utworzony przez jas, 9 września 2009 o 08:52 Powrót do artykułu
mieszkam w okolicy hali targowej.... zaparkowanie na parkingu przeznaczonym dla mieszkańców (i oznakowanym odpowiednio przez Spółdzielnie Powiśle) graniczy z cudem! pod moim oknem parkują i kupujący i sprzedający na hali targowej. może radny Sadura wskaże mi miejsce gdzie mam parkować swój samochód? a może Spłdzielnia Powiśle niech wstawi szlabany na swoje parkingi? to byłaby jazda! radny Sadura nie będzie miał gdzie zaparkować! hahaha Swoją drogą świertny pomysł z parkingiem przy hali. OD DZIŚ TEŻ BĘDĘ TAM PARKOWAĆ SWOJE AUTO CAŁODOBOWO- dopóki handlowcy z hali i kupujący będa zajmować mój parking osiedlowy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GŁUPOTA Z TĄ OPŁATĄ!!!!!NAWET SPOKOJNIE ZAKUPÓW NIE BĘDZIĘ MOŻNA ZROBIĆ TYLKO Z ZEGARKIEM W RĘCĘ!!!!!
0
Czy miejsca pod wiatą koło hali są przeznaczone na 2,5 samochodu? Niech wykonawca i inwestor odpowiedzą na to pytanie. Ogólnie hala i jej otoczenie zostały spie...one. Czy Liszka i urzędnicy miejscy odpowiedzialni za to wszystko odpowiedzą za to materialnie???
0
W CZYM LUDZIE MACIE PROBLEM ? JEŚLI HANDLOWCY PARKUJĄ NA TYM PARKINGU TO ZBIERAJĄ MIEJSCA SWOIM KLIENTOM TO ICH PROBLEM, A MIESZKAŃCY KOŁŁĄTAJA GDZIE MAJĄ PARKOWAĆ JAK WSZYSTKO ZAJĘTE PRZED ICH BLOKAMI A CO NIE JEDNY CWANIAK CO MA CHODY W SPÓŁDZIELNI MA SWOJE WYZNACZONE MIEJSCE NA PARKINGU I BROŃ BOŻE NA NIM ZAPARKOWAĆ. ABY WYDAWAĆ CZYJEŚ PIENIĄDZE POTRAFIĄ I KROIĆ ZA WSZYSTKO PARANOJA.
0
Parkuje za darmo kier.Wydziału Oświaty u.M. Już czas na emeryturę mędrcu.
0
aa napisał:
Parkuje za darmo kier.Wydziału Oświaty u.M. Już czas na emeryturę mędrcu.
szkoda że chamy i deb***e mają dostęp do internetu i mogą pisać na forach....
0
mozna miec pretensje o brak parkingow, ale kto pamieta jak bylo przed budową hali? wtedy bylo super. Miejsc parkingowych byl ogrom, nikt nie parkowal na ulicy, a mieskzancy pobliskich blokow o kazdej porze dnia i nocy parkowali pod sowimi domami. ach to byly czasy.
0
Jak nie ma miejsc parkingowych dla klienta to powinni ludzie olać zakupy .Ja i pieszo do tej obory nie chodzę ,bo produkty tańsze kupię w innych sklepach.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: