Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uprawiał konopie indyjskie w przydomowym sadzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2016 o 11:59 Powrót do artykułu
A skąd obywatel ma wiedzieć co rośnie, skoro policja potrzebuje profesjonalnych narzędzi do stwierdzenia co to jest?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no ja ***ę, straszne!
0
Ustawodawco! Ludzie mają już dość karania za uprawę naturalnej rośliny!
0
Ludzie nie bujajcie w obłokach i nie udajcie niemca!Jeśli żyjecie w przekonaniu,że konopie indyjskie to tylko taka tam sobie roślinka, to nasadźcie sobie w podwórku np.barszczu sosnowskiego przecież to tylko taka sobie roślinka!
0
Na swojej prywatnej działce powinienem móc sadzić co chcę. Oczywiście moja uprawa nie powinna mieć negatywnego wpływu na bezpieczeństwo i spokój sąsiadów oraz ekosystemu. To wszystko. Skoro państwo tak dba o nasze zdrowie dlaczego dopuszcza się stosowanie szkodliwych substancji w ogólnie dostępnej żywności? Dlaczego legalny jest tytoń i alkohol?
0
W jaki sposób policja wpadła na trop tej uprawy?
0
Albo uprzejmy donos albo spacerek ze szkolonym psem (nomen omen). Oba przypadki to strata czasu policji, która powinna zająć się prawdziwą przestępczością, a nie amatorami suszu naturalnych roślin.
0
Za dopalacze się weźcie to jest dopiero gówno i tragedia dla rodzin
0
Zgadzam się legalizacja konopi zdecydowanie zmniejszyłaby popyt na śmiertelnie szkodliwe wynalazki pt.: dopalacze.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: