Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uprawiał konopie indyjskie w przydomowym sadzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2016 r. o 11:59 Powrót do artykułu
A skąd obywatel ma wiedzieć co rośnie, skoro policja potrzebuje profesjonalnych narzędzi do stwierdzenia co to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja ***ę, straszne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawodawco! Ludzie mają już dość karania za uprawę naturalnej rośliny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie bujajcie w obłokach i nie udajcie niemca!Jeśli żyjecie w przekonaniu,że konopie indyjskie to tylko taka tam sobie roślinka, to nasadźcie sobie w podwórku np.barszczu sosnowskiego przecież to tylko taka sobie roślinka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na swojej prywatnej działce powinienem móc sadzić co chcę. Oczywiście moja uprawa nie powinna mieć negatywnego wpływu na bezpieczeństwo i spokój sąsiadów oraz ekosystemu. To wszystko. Skoro państwo tak dba o nasze zdrowie dlaczego dopuszcza się stosowanie szkodliwych substancji w ogólnie dostępnej żywności? Dlaczego legalny jest tytoń i alkohol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jaki sposób policja wpadła na trop tej uprawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo uprzejmy donos albo spacerek ze szkolonym psem (nomen omen). Oba przypadki to strata czasu policji, która powinna zająć się prawdziwą przestępczością, a nie amatorami suszu naturalnych roślin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dopalacze się weźcie to jest dopiero gówno i tragedia dla rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się legalizacja konopi zdecydowanie zmniejszyłaby popyt na śmiertelnie szkodliwe wynalazki pt.: dopalacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...