Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
CZY KTOŚ ODPOWIE GDZIE BYLI PRAWNICY ZATRUDNIENI W URZĘDZIE MIASTA ZNOWU BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI NIEDOROZWOJA UMYSŁOWEGO=URZĘDNIKA. PUŁAWY TO BOGATE MIASTO, MA KASĘ BY PŁACIĆ ZA NIEDOROZWINIĘTYCH URZĘDNIKÓW - PODATNICY ZAPŁACĄ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do Gościa niedorozwinięty umysłowo to Ty jesteś, skoro nie potrafisz czytać ze zrozoumienem, że się przepisy zmieniły. Do roboty się weź.
0
Jakby w artykule było napisane, że twoja matkę oszukali w sklepie i zapłaciła 2 zł za dużo to też byś napisał dlaczego nie chodziła po sklepach z prawnikiem? Czytanie albo słuchanie ze zrozumieniem tekstu u ciebie leży, Guest!
0
Brawo dla dziennikarza/. Dawno tak się nie uśmiałam. Tytuł to hit: Chce odzyskać PIENIĘDZE!!! Z jakiej wioski pan do nas przyjechał panie redaktorze???
0
Z jednego roku tylko 10 mln PLN?! - świetnie!!! Kasa na inwestycje? - czy nowa hala sportowa byłaby taką inwestycją?
0
Spłacić długi trzeba za te 10 mln a nie hale budować !
0
Gościu wyluzuj - halę targową miałem na myśli, przy ul Lubelskiej :-)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: