Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy muszą oszczędzać

Utworzony przez puławianin, 5 marca 2009 r. o 06:47 Powrót do artykułu
"Pracownicy magistratu mają oszczędzać na prądzie i rozmowach telefonicznych. Skromniejsze mają być też miejskie uroczystości" --- a propos uroczystości - co prawda nie dotyczy to uroczystości miejskich dla mieszkańców, ale uroczystości "urzędowych". Kiedyś wlazłem do Starostwa - wydział budownictwa - coś załatwić. Były imieninki, zaś towarzystwo takie roześmiane, że Urzędniczek, który pofatygował się do mnie z miną jak by mnie chciał zabić (oderwałem go od stołu) w zasadzie mnie spławił.... odsyłał mnie tam, skąd mnie tu przysłali.... za to powinni się wziąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółki miejskie Puław i pensje zarządów - to jedno wielkie rozpasanie. Oni zarabiają więcej niż prezydent czy starosta. Dlaczego o tym media nie piszą? Dlaczego tu miasto nie oszczędza? Czyżby dlatego że to synekury ważne politycznie, szczególnie przed kolejnymi wyborami? A czy PO obsadziła już wszystkie miejsca w radach nadzorczych czy jeszcze nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie.Szukam nowych inteligiętnych i rozwojowych osób jak Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darmozjady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Spółki miejskie Puław i pensje zarządów - to jedno wielkie rozpasanie. Oni zarabiają więcej niż prezydent czy starosta. Dlaczego o tym media nie piszą? Dlaczego tu miasto nie oszczędza? Czyżby dlatego że to synekury ważne politycznie, szczególnie przed kolejnymi wyborami?
Mylisz się. Tygodnik Teraz Puławy pisał w ubiegłym roku o wysokościach pensji prezesów spółek komunalnych w Puławach i o tym, że w niektórych przypadkach są one wyższe od pensji prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...