Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy pokręcili w drogowych papierach

Utworzony przez Cubasaa, 3 lipca 2008 o 10:21 Powrót do artykułu
heh dobrze ze nie zablokowali inwestycji... nikogo nie powinno obchodzic czy przepisy sie zmieniały czesto czy nie, przeciez ta Pani powinna na bieząco śledzić sytuacje prawną... chyba też za to Jej płacą?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I znów ten jan paweł 2. Kto to jest? Jakiś bonzo, czy kto?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
saslaw napisał:
I znów ten jan paweł 2. Kto to jest? Jakiś bonzo, czy kto?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
napewno ktos dużo ważniejszy niż lenin, stalin czy bierut pewno to Twoi idole
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gwarantuję Ci że Ty przy nim jesteś nikim!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chłopaki, posmyraliście się uszczypliwie... no i fajno. ....ale fakt pozostaje faktem, że NIK wyjechał po prostu z deb***nym argumentem.... że nie te przepisy. LUDZIE!!!!!!! -> Co jest ważniejsze???? - Most czy przepis na kartce????????? WAŻNE, że jest most, że go zbudowano - i zbudowano zgodnie ze sztuką budowlaną. Wyjeżdżanie przez NIK z takim argumentem można by odczytać jako próbę utrudnienia, zablokowania wręcz inwestycji (która de'facto już jest niemal zakończona). To, że Pani Beata Sielewicz (że zacytuję) powiedziała "Przepisy są bardzo skomplikowane, pełne niuansów, a wtedy często się zmieniały - tłumaczy Beata Sielewicz, wojewódzki konserwator przyrody" (...) w zupełności rozumiem, każdy móhgł przeoczyć te ciągłe zmiany i tak durnego prawa. Powtażam - Polak powinien Polakowi pomagać, a nie mnożyć "bojówki: takie jak NIK, by "czepiały" się czego tam tylko można by UTRUDNIAĆ, WSTRZYMYWAĆ... BZDURA. NIK powinien sprawę po cichu załatwić, bo nic takiego się nie stało.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chłopaki, posmyraliście się uszczypliwie... no i fajno. ....ale fakt pozostaje faktem, że NIK wyjechał po prostu z deb***nym argumentem.... że nie te przepisy. LUDZIE!!!!!!! -> Co jest ważniejsze???? - Most czy przepis na kartce????????? WAŻNE, że jest most, że go zbudowano - i zbudowano zgodnie ze sztuką budowlaną. Wyjeżdżanie przez NIK z takim argumentem można by odczytać jako próbę utrudnienia, zablokowania wręcz inwestycji (która de'facto już jest niemal zakończona). To, że Pani Beata Sielewicz (że zacytuję) powiedziała "Przepisy są bardzo skomplikowane, pełne niuansów, a wtedy często się zmieniały - tłumaczy Beata Sielewicz, wojewódzki konserwator przyrody" (...) w zupełności rozumiem, każdy móhgł przeoczyć te ciągłe zmiany i tak durnego prawa. Powtarzam - Polak powinien Polakowi pomagać, a nie mnożyć "bojówki: takie jak NIK, by "czepiały" się czego tam tylko można by UTRUDNIAĆ, WSTRZYMYWAĆ... BZDURA. NIK powinien sprawę po cichu załatwić, bo nic takiego się nie stało.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TO ZEMSTA JP II KTÓRY MA DOSYŚĆ NAZYWANIA KAŻDEGO:SKWERU, ULICY, KŁADKI, PLACU, DOMU A NAWET MOSTU JEGO INICJAŁAMI,CHA,CHA..CZRNY POKROPI A POTEM MOST SIĘ ZAWALI, BO GROM Z NIEBA OD BOGA WŚCIEKŁEGO NA BAŁBOCHWALSTWO WALNIE W FILAR,CHA,CHA!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: