Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uspokoić ruch na Słowackiego

Utworzony przez Puławiak, 18 września 2008 r. o 07:30 Powrót do artykułu
pokazuje ci system GPS?? bo GPS trzeba umieć używać durniu, a nie wpisywać zawsze najkrótsza i najkrótsza wpisz najszybsza napewno nie pojedzie przez słowackiego wielki mi tirowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten znak to niech sobie w biurze postawią, to może jak będą walić w niego łbami to jakieś konkretne rozwiązanie znajdą!!! Nie mogą znaleźć "stacza" to ja już zgłaszam swoją kandydaturę. Moje dane są znane redakcji dziennika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna policja jak zwykle nie może nic zrobić. Jedyne w czym jest dobra to w robieniu nalotów na domy małolatom za piracki windows. Tutaj to po prostu sukces za sukcesem! Bo to przecież gówniarz sciągający piosenki jest dla Puław wielkim zagrożeniem. Tiry niech nadal jeżdżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryk szczepanski napisał:
Ten znak to niech sobie w biurze postawią, to może jak będą walić w niego łbami to jakieś konkretne rozwiązanie znajdą!!! Nie mogą znaleźć "stacza" to ja już zgłaszam swoją kandydaturę. Moje dane są znane redakcji dziennika.
Hahaha. Henryk cwaniaczku, chciałbyś się zatrudnić za "stacza"? Takich "staczy" to pełno jest w Puławach, stoją i chleją. Tu trzeba dzieci przez jezdnię przeprowadzać, więc o staniu nie ma mowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jujo napisał:
Hahaha. Henryk cwaniaczku, chciałbyś się zatrudnić za "stacza"? Takich "staczy" to pełno jest w Puławach, stoją i chleją. Tu trzeba dzieci przez jezdnię przeprowadzać, więc o staniu nie ma mowy.
Dlaczego zaraz "cwaniaczku" zgłosiłem swoją kandydaturę ponieważ napisano, że nie mogą znaleźć takiej osoby. To coś złego, że pomagam w trudnej sytuacji, gdzie nikt nie chce być tzw. staczem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mario, pisz Pani na temat............. Pewnie wnuczkowi zabezpieczyli kompa a Pani ma teraz problem.Policja w swych zadaniach zrobiła co do niej należy (cyt.artykuł).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jak tiry jezdza przez slowackiego to raptem wielki lament podnosza bo jest glosno itp. ale jak przez tyle lat ludzie co mieszkaja na pilsudskiego nie mogli otworzyc okna nawet w nocy bo nie dalo sie spac to bylo wszystko w porzadku bo u nich byl spokoj. szkoda gadac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Teraz jak tiry jezdza przez slowackiego to raptem wielki lament podnosza bo jest glosno itp. ale jak przez tyle lat ludzie co mieszkaja na pilsudskiego nie mogli otworzyc okna nawet w nocy bo nie dalo sie spac to bylo wszystko w porzadku bo u nich byl spokoj. szkoda gadac.
Słuszna uwaga! Szkoda Gadać! Nie pomyślałeś człowieczku że z powodu ciszy właśnie ktoś mieszka na peryferiach a nie w centrum? Masz fajne drogie mieszkanko w centrum miasta i jest ci źle to sprzedaj i przeprowadź się na Kozią Wólkę tam napewno latem można spać przy otwartych oknach. Na Słowackiego nawet wcześniej było to niemożliwe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Słuszna uwaga! Szkoda Gadać! Nie pomyślałeś człowieczku że z powodu ciszy właśnie ktoś mieszka na peryferiach a nie w centrum? Masz fajne drogie mieszkanko w centrum miasta i jest ci źle to sprzedaj i przeprowadź się na Kozią Wólkę tam napewno latem można spać przy otwartych oknach. Na Słowackiego nawet wcześniej było to niemożliwe!
Osiedle Kołłątaja jest na peryferiach a też nie można spokojnie spać, bo Koletko na statku nie pozwala!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...