Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Utrudnienia na drodze wylotowej z Puław. Po ulewie obsunęła się skarpa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2017 r. o 16:04 Powrót do artykułu
Z tego co widać na zdjęciu to NIE jest ul. Żyrzyńska lecz tymczasowa droga na czas budowy 12-stki. Prosimy o sprawdzone informacje a nie pisanie "aaaa, bo słyszałem gdzieś tam". "Artykuł" ma 3 zdania. Brawo!!! A poza tym - tam są same piachy, więc musiało do tego dojść. Wina drogowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładniej to jest początek objazdu na DW824 Puławy Żyrzyn, przed przyszłym węzłem Puławy Wschód. Kanalizacja deszczowa już jest w ziemi, ale nie została uruchomiona - stąd taki skutek, bo ulewa była potężna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Das gut arbajt. Jaaa Polska lenia arbajt gut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pisu to nawet dróg budować nie potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się na takie wstawki o Pisie bo to świadczy o tym jak wielkie kompleksy mają leming że im się wszystko z jednym kojarzy. Całe szczęście że teraz to sobie mogą tylko w klawisze poklepać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy mądry a ciekawe jak sam by zbudował? Chyba widać że droga jest cała a tylko barjera betonowa zsuneła się w dół. To dosyć sporo waży a jak widać tam jest piasek więc przestańcie pisać że to wina drogowców itp. Bo to zwykła żenada. Lepiej zajmijcie się czymś bardziej sęsownym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstawki o pisie są po to aby ciemny lud oczy otworzył i przestał wierzyć w te kłamstwa, które powtarzają pisowskie trolle. Przypominam to pis chciał Polski w ruinie i spełnia tę obietnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, po mojej uwadze "dziennikarz" dodał kilka zdań ale i tak więcej dowiedzieć się można z komentarzy. Rzetelne dziennikarstwo.....? Panie Wiejak (naczelny) mogę u was smarować. Ile oferujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemniaki to jest droga pomocnicza na chwile a i jeszcze....Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu ..itp...itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta strona jak wile innych jest w niemieckich hitlerowskich rekach....juz niedlugo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby ktoś zadbało jakiś porządek na drodze, to byłoby mniej utrudnień i mniej szarganych nerwów u kierowców. przecież władze muszą wiedzieć o takich rzeczach więc co za problem zadzwonić gdzie trzeba i załatwić sprawę? trochę o tym czytałam i wiem np. z ***poradnikowy.net/budowa-przy-drodze-oznakowanie-tymczasowe-drogi-lub-reorganizacja-ruchu-gdzie-szukac-pomocy/ że można do tego zatrudnić odpowiednią firmę, która może zadbać o porządek na drodze, pomimo tego typu utrudnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...