Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważajcie na auta ze wszystkimi szybami przyciemnionymi bo ostatnio widziałem w puławach takie auto z dwiema kamerami jedna na przedniej szybie a druga na tylnej to auto to było granatowe renault clio II po lifcie,jak ktoś przyciemnia wszystkie szyby to jakiś ma w tym cel...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe  Smiać mi się chce jak to wszystko czytam nagrywanie policjantów potem wietrzenie spisków, ustalanie konfidentów,karanie,mandaty zemsta a w niedziele idziemy wszyscy do kościółka BO MY CHODZIMY DO KOŚCIOŁA NAJLEPIEJ Z NIEMOWLĘTAMI DRĄCYMI RYJA NA CAŁEGO (a nie jak te sku..... złodzieje sąsiady co na nic uczciwie nie zarobili,oni mają a my nie mamy więc trzeba się zniszczyć nawzajem,zabić,obrobić doopę  a na koniec wszyscy pójdziemy DO ZIEMI ale hoooj polaczki są gówno warte i jeden drugiego zabije za dwa złote,II wojna światowa trwała by chwilkę jak by niemcy strzelali markami dzisiejsze polaczki łapały by je prosto do ryja,aha i jeszcze ta frajernia co płaci mandaty z wideorejestratorów prywatnych wy jesteście niedorozwinięci i bardzo dobrze ze swoich 1400netto becelujcie jeszcze bezprawne mandaty które sami przyjeliście błahahahah nie dziwie się że ten kraj tak funkcjonuje(pamiętajcie mózgi świńskie są po 3,50 za kg więc przy takim stopniu debilizmu może warto wziąć kilka dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś wie czym jeździ ten ORMOWIEC co nagrywa i sprzedaje to proszę napiszcie na forum na jaki samochód  mam uważać - please
szary fiat brava lpu 431r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha to i tak nic ja jestem w posiadaniu nagrania jak dochodzeniówka brawką zasuwa na obwodnicy 170 i nic sobie z tego nie robią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ się w Puławach psy rozszczekały :) Jak piszecie te komenty że konfident to jak nazwać was czyli psy które babcię na czerwonym chcieliście rozjechać radiowozem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...