Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W czwartek decyzja ws. Wałęsy

Utworzony przez Gość, 26 maja 2009 r. o 09:45 Powrót do artykułu
urodziłem się w tym mieście, ale myślę że przyjęcie takiego obywatela to wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko jestem głęboko przekonany, ale mam przeczucie, że radni podejmą słuszną decyzję z korzyścią dla Pana Wałęsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i hańba dla Puław- Proponuję zamienić nazwę Puławy na: PUŁAGENTAWY albo BOLKOWO!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Honorowy obywatel miasta to człowiek cieszący się ogromnym autorytetem i szacunkiem zdecydowanej większości mieszkańców.Co do Wałęsy można mieć duże wątpliwości.Najpierw opluwany przez obecnych członków PO a teraz wykorzystany jako opluwacz PIS-u nagle stał się ich dobrym narzędziem i "autorytetem"Ostatnio po wygłupach Wałęsy nawet jego "zwolennicy" palą się ze wstydu.Dziwi zatem postawa puławskich radnych PO którzy zdają sobie chyba sprawę że stali się narzędziem takich autorytetów jak Palikot czy Niesiołowski i na siłę forsują idiotyczny POmysł.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Puławach od 1962 r, na ul. Norwida od 1976( wtedy 22lipca ) i jakoś nie przypominam sobie faktów o ktorych mówi prof. Jelinowska . Amnezja mnie dopadła czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popaprańcy ten człowieczek to wstyd i hańba dla Puław !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jaki jest rozkład PO-PIS w radzie miasta, ale jeśli PO jest więcej, to ta poroniona akcja przejdzie.... niestety. Taki ktoś jak Wałęsa, nie powinien być żadnym honorowym obywatelem. Naprawdę, dziwię się tym radnym, którzy to wymyślili... ciekawe czy jeszcze kasę mu wypłacą razem z dyplomem.... ? .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egzemplifikacja napisał:
Nie tylko jestem głęboko przekonany, ale mam przeczucie, że radni podejmą słuszną decyzję z korzyścią dla Pana Wałęsy.
Masz już w domu ołtarzyk z Lechem? Pytam, bo skoro twierdzisz, że to słuszna decyzja.... ten wasz Lech wszystkim szarym ludziom już ku*** bokiem wychodzi. Zwolnienia, drapieżna prywata i kapitalizm.... a co kogo człowiek obchodzi. Aby kasa w kasie była. Takie teraz mamy czasy. A Lechu przyłożył się do tego wspaniale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... i że wspomnę wypowiedź Lecha - nie uważam aby teraz było źle.... przynajmniej mnie. taaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...