Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W nowej hali w Puławach zasiądzie 3300 kibiców. Projektant o obiekcie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2017 r. o 19:28 Powrót do artykułu
A parkietu polskiego to nie ma? A gdzie drzewo wycięte przez Szyszkoszkodnika w puszczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal ma wątpliwość czy Puławom taka hala jest potrzebna. Ludzi z roku na rok coraz mnie w mieście. Kto w przyszłości będzie z tego korzystał jak teraz młodzi wyjeżdżają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi na chu..j na pulawianom taka hal ta co je swieci pustkami. Ale pisowkie scierwa nie swoje pieniadze lekka reka wydaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka refleksja po przeczytaniu komentarzy. Dobrzy uczniowie Pana posła wcielający w życie jego kredo "Ch...j z tą Polską wschodnią". Hala powinna powstać również po to aby miasto się rozwijało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę mala widownia. Miało być koło 4 tys. W sumie dla mnie nie za dobrze, bo teraz sobie wchodzę za darmo, ale może na nowej też będą wejściówki dla kumpli... A tak nawiasem... Pisze jeden i drugi po co taka hala w Puławach? Ano dla KS Azoty grającego w pgnig superlidze. A po co taka arena w Lublinie dla Motoru? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to niby miasto się rozwinie dzięki hali? Proszę o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach mają właściwą władzę. I stadion i halę wybudowali i wybudują bez huku i samochwalstwa tak jak Łysoń w Lublinie z tymi przęsłami czy "olimpijskim" basenem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba ogłosic konkurs na nazwę hali albo nadanie imienia obiektowi. Te areny mnie trochę irytują... poza tym Azoty Arena już jest w Szczecinie no i arena to to nie będzie. Forum Puławum raczej odpada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal ma wątpliwość czy Puławom taka hala jest potrzebna. Ludzi z roku na rok coraz mnie w mieście. Kto w przyszłości będzie z tego korzystał jak teraz młodzi wyjeżdżają. Jaro bedzie na wiece bedzie przyjezdzal,hala bedzie pelna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azoty puławskie ( w sensie fabryki ) będą utrzymywały tę halę (mogę się założyć o duże pieniądze) to i nazwa musi być słuszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka lat (2012) temu max-film wystawił na licytację kino sybilla cena wywoławcza 1,7 mln. "zapytaliśmy, czy kupnem kina będzie zainteresowany urząd miast. – my mamy instytucje kultury i o kolejną nie będziemy się ubiegać – komentuje ewa wójcik, wiceprezydent miasta puławy." na jedyne kino w mieście nia ma 1,7 mln ale na kolejną halę sportową 45 baniek to nie problem. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/koniec-kina-sybilla-w-pulawach-ten-interes-jest- nieoplacalny,n,1000154311.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już odzywają się etatowi narzekacze, że po co, na co, komu. Cały świat idzie do przodu, buduje, unowocześnia, atylko eatowym narzekaczom zawsze źle. Nalepiej nie robić nic, a miejskie pieniądze trzymać w skarpecie. Mam pytanie do narzekaczy - kupujecie sobie co jakiś czas nowe ubrania, nowy sprzętu kuchenny, rtv, agd, komputer? Czy może chodzicie w jednej koszuli przez 10 lat, oglądacie telewizję na 30-letnim odbiorniku a po internecie surfujecie na 20-letnim komputerze z Windowsem 95? W Puławach jest mnóstwo sportowych zapaleńców, którzy bardzo chętnie skorzystają z nowej hali, czy to jako kibic, czy jako sportowiec. Wy, etatowi narzekaczeni, nie musicie. Zostańcie w domach, otwórzcie sobie piwko, włączcie internet i wylewajcie żale. To wasz życiowy sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do janosika: a może przypomnisz sobie co mówili obecni rządzący w mieście o budowie stadionu, czy mariny i PPNT. Chwalili czy narzekali? Budowa hali jest niestety tylko robieniem igrzysk politycznych. Nikt z radnych pisowskich nie myśli o tym jak później utrzymać tę halę, czy miasto na to stać, tylko żeby chwalić się nią w następnej kampanii wyborczej, a wybory będą w końcu 2018r. A czy ktoś z nich myśli co będzie jak puławskie azoty przestaną sponsorować drużynę piłki ręcznej i ta spadnie do niższej ligi? A "dobra zmiana" w Azotach raczej prowadzi tę firmę w dół, pominę już że nikt nie przeniósł siedziby do Puław, co obiecywano w kampanii wyborczej. Wniosek: hala to tylko i wyłącznie gra polityczne za nasze pieniądze, bez żadnej kalkulacji ekonomicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni sympatycy nie tylko sportu .Projekt hali jest bardzo ładny [wspaniały] ,ale najważniejsze hala będzie widowiskowo- sportowa koncert ,wystawnicza jak również można zainstalować kino .Panowie panie prezydencje Grobal ,jako mieszkaniec Poznania z korzeniami Lubelskimi życzę oby panu ,mieszkańcom a szczególnie klubom oby się udało wybudować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybudować to nie wszystko, trzeba ją potem utrzymać, a podatnik z Poznania raczej się do tego nie dołoży. To jest punkt o którym nikt z decydentów nie myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Penie że kupuje nowe ciuchu i innne jak mam kasę. A jak nie mam to nie kupuję..... Z tego co wiem to miasto ma długi a nie kase na koncie.... Ja chętnie zostanę w domu tylko jestem zmuszany do finansowania tej budowy i tu jest problem. Miłośc puławskich kibicow kończy się jeżeli cena biletu odpowiada kosztom użytkowania hali czy stadionu. Co widać jak całym tłumom kibiców Wisły Puławy miłośc do sportu nie pozwala zapłacic kilka złotych za bilet i oglądają zza bramy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej wydać te pieniądze na szpital. nie mogę zrozumieć jednego, po co ta hala jak ludzie nie chodzą na mecze. Jak będzie hala to trzeba będzie zlikwidować Dom Chemika. Każdy organizator widowni będzie wolał wynająć halę i dać tanie bilety, a wtedy z czego utrzyma się DCH. Dojna zmiana dała swojego na dyrektora, to może i zwiększy dotacje. Ale i to nie uratuje tej placówkę, bo co raz mniej ludzi tam chodzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...