Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W powiecie puławskim ludowcy wolą PO. W opozycji PiS

Utworzony przez janusz kowalski, 2 grudnia 2010 r. o 13:57 Powrót do artykułu
brawo nareszcie rozsądek zwycięża, bo głupotą by była inna koalicja przecież oczywistą oczywistością jest fakt że PO i PiS delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą i gdyby PiS nadal rządziło powiatem to o pieniądze na inwestycję było by ciężko a pamiętajmy że starostwo otrzymuje kasę głównie z budżetu państwa własnych dochodów nie ma zbyt wielu. Nie było by szans na wsparcie działań dla Pisu ze strony PO, zresztą widać ile przez ostatnie 3 lata zrobiło się w powiecie absolutnie nic pustynia inwestycyjna dziury w drogach bankrutujący szpital same niepowodzenia. A teraz przy koalicji w powiecie PO PSL rysuje się szansa na gonienie Polski A. sejmik sejm senat prezydent a nawet miasto Puławy wszystkie asy w rekach PO trzymam kciuki i liczę na owocną współpracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to kogo obchodzi kto będzie w koalicji a kto nie, ja mam inny poważniejszy problem, jestem rolnikiem, hoduję trzodę chlewną i muszę wam powiedzieć, że czasem zdarza się, że nie mam pieniędzy na paszę, na wsi jest bieda, wtedy patrzę na te moje świnki i ich smutne ryjki i serce mi pęka, dlatego też wszystkich ludzi dobrej woli proszę o wsparcie na korytko dla moich świnek które muszą stawić ryjki smutnej rzeczywistości. Pozstańcie w obfitości i nie idźcie moją drogą wasz chłopek małorolny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrozpaczony rolnik napisał:
a co to kogo obchodzi kto będzie w koalicji a kto nie, ja mam inny poważniejszy problem, jestem rolnikiem, hoduję trzodę chlewną i muszę wam powiedzieć, że czasem zdarza się, że nie mam pieniędzy na paszę, na wsi jest bieda, wtedy patrzę na te moje świnki i ich smutne ryjki i serce mi pęka, dlatego też wszystkich ludzi dobrej woli proszę o wsparcie na korytko dla moich świnek które muszą stawić ryjki smutnej rzeczywistości. Pozstańcie w obfitości i nie idźcie moją drogą wasz chłopek małorolny
Nie no trzeba coś zrobić bo tez będziemy mieli smutne ryjki jak nie będzie wieprzowinki. trzeba je porządnie spaść żeby wesoło szły do rzeźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„– Dla mnie to żenujące – komentuje Sławomir Kamiński, były starosta, teraz szeregowy radny”… Dla mnie również to żenujące. Jak PSL mógł być na tyle bezczelny i zażądać dla siebie fotela starosty? Przecież już przed wyborami wiadome było, że ten fotel należy się p. Kamińskiemu. Szanowny Pan (były) Starosta najwyraźniej zapomniał o kadencyjności tego urzędu, a więc o tym, że „starostą” się BYWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janusz kowalski napisał:
brawo nareszcie rozsądek zwycięża, bo głupotą by była inna koalicja przecież oczywistą oczywistością jest fakt że PO i PiS delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą i gdyby PiS nadal rządziło powiatem to o pieniądze na inwestycję było by ciężko a pamiętajmy że starostwo otrzymuje kasę głównie z budżetu państwa własnych dochodów nie ma zbyt wielu. Nie było by szans na wsparcie działań dla Pisu ze strony PO, zresztą widać ile przez ostatnie 3 lata zrobiło się w powiecie absolutnie nic pustynia inwestycyjna dziury w drogach bankrutujący szpital same niepowodzenia. A teraz przy koalicji w powiecie PO PSL rysuje się szansa na gonienie Polski A. sejmik sejm senat prezydent a nawet miasto Puławy wszystkie asy w rekach PO trzymam kciuki i liczę na owocną współpracę.
To już lekka przesada żeby byc tak kłamliwym. Jak mozna powiedzieć, że nic kompletnie nie zrobiono? Wyremontowano niemal wszystkie szkoły, oddano dwa boiska, wyremontowano dach na starostwie, wybudowano schetynówkę i powiat bierze udział w megaprojekcie drogowym. Trwa informatyzacja bibliotekni jeszcze parę innych projektów się realizuje. Albo ktoś tu zupełnie nie jest zorientowany albo kłamie z premedytacją. Mam nadzieję, że wielu jednak dostrzega co zrobione i potrafi odsiać ziarno od plew w takiej gadaninie która krzywdzi pracowników starostwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...