Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie trzeba martwić się także ewentualną podwyżką cen wody. – Wzrostu cen nie będzie.O tym, że nie będzie podwyżek przekonuje także zarząd PSM. Ciekawe jest to że u mnie na Czubach tez nie miało byc i nie było, ale za to pojawiła sie nowa pozycja w na rachunku jak koszt odczytu i kwota za wodę wzrosła. Dziwne jest to że przed wymianą chodzili po mieszkaniach i spisywali bez opłat i tak samo można było telefonicznie podac stan licznika i tez mnie to nic nie kosztowało, a teraz mam opłatę dodatkową -odczyt licznika 1 zł od wodomierza, a mam ich 6 (ciepła woda + zimna w łazience w wc i kuchni) czekam kiedy podniosą opłatę za usługę bo koszt wody bez zmian jak obiecywali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cena wody nie wzrośnie ale trzeba będzie zapłacić za odczyt wodomierza i to doliczą do rachunku za wodę. Szkoda że zapomnieli o tym poinformować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli też że to nie oni decydują o cenie wody. Ale propaganda. Pan Golmento to jak się pomyli to prawdę powie, a tak kłamie jak z nut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego że sprawdzą zużycie wody, jak i tak dowalą braki wynikające z licznika głównego. Dwa razy do roku płacę 80 zł za niedobory. Paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba martwić się także ewentualną podwyżką cen wody. – Wzrostu cen nie będzie.O tym, że nie będzie podwyżek przekonuje także zarząd PSM. Ciekawe jest to że u mnie na Czubach tez nie miało byc i nie było, ale za to pojawiła sie nowa pozycja w na rachunku jak koszt odczytu i kwota za wodę wzrosła. Dziwne jest to że przed wymianą chodzili po mieszkaniach i spisywali bez opłat i tak samo można było telefonicznie podac stan licznika i tez mnie to nic nie kosztowało, a teraz mam opłatę dodatkową -odczyt licznika 1 zł od wodomierza, a mam ich 6 (ciepła woda + zimna w łazience w wc i kuchni) czekam kiedy podniosą opłatę za usługę bo koszt wody bez zmian jak obiecywali.
Wodę dostarcza firma wodociągi puławskie i rozlicza jej pobór.Pan Golmento to sobie może pogadać czy podwyższą czy nie.Ceny wody ustalają miejscy radni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...