Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popieram, zgadzam się, jestem za, chcę, to było by fajne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plany piękne tylko co z tego? Kiedy wisła juz dawno straciła możliwości żeglugowe od około 30 lat nic na niej się nie robi? Chyba,że chodzi o żeglugę tratwowo-kajakową ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co władze samorządowe mają do kultu religijnego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka żegluga? Kiedy ostatnio po Wiśle pływała pogłębiarka? Kiedy ostatnio cokolwiek w Wisłę "zainwestowano"? Zarówno w PRL jak i po 1989 roku olano Wisłę. Jesteśmy widocznie za "bogaci" aby wykorzystywać drogi wodne jak inne kraje Europy. Smutne to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze w latach sześćdziesiątych kursowały statki z Puław do Sandomierza (bocznokołowiec "Sandomierz". Statek z takim napędem może pływać po stosunkowo płytkiej wodzie. I wcale nie trzeba pogłębiać Wisły, bo średni poziom wody jest wystarczający.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurna przecież jest obwodnica Kazimierza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja maźę o szybkim i niezawonym internecie i telewizji. Bo to co daje ten gównet to jeedna wiela pseudo usługa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...