Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Puławach powstaje orkiestra. Już po pierwszym naborze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2017 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Kto za to zapłaci? Znowu my?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Dyrektor jak zwykle ja, ja, ja i tylko ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frekwencja jak widać porażająca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy wiecie ile kosztuje dobra orkiestra, instrumenty, stroje itp. Poraża mnie amatorstwo dyrektora katechety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to w budżecie miasta nie ma pieniędzy? Tyle inwestycji zapowiedziane: dom chemika, hala, a na orkiestrę parę złoty nie ma? No skandal! A jak nie ma to podatki podniesie władza pisowska i czary mary są :)) a ciemny lud się cieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast się cieszyć,że miasto zyska orkiestrę z prawdziwego zdarzenia to tylko jakieś niepotrzebne komentarze na temat kasy. Skoro zdecydowali się na takie przedsięwzięcie to znaczy, że kasa na to jest. A muzycy, którzy to będą prowadzić-profeska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...