Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wahadło przed \"starym\" mostem w Puławach

Utworzony przez ~kkk~, 10 grudnia 2008 r. o 08:57 Powrót do artykułu
Policja zaleca objazd przez obwodnicę Puław.-barany!!!powinni stanąc na starym moscie i wywalać wszystkie tiry na obwodniece!!a nie pcha sie to bydło tirami przez miasto!!! przeciez tiry nadal jezdzą przez Puławy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pol obwodnica nie rozwiazala przejazdu tir-ow.Dalej suna taborami przez stary most bo troche krocej ale dalej beda niszczyc ul Pilsudskiego gdzie polozono nowy asfalt i wzmocniono studzienki ktore zostaly zniszczone przez tir-y.Po uzgodnienu z zarzadem drog nalezy postawic znaki zakazu ruchu pojazdow odpowiednim nacisku na jedna os.Dalej kierowcami powinna zajac sie policja dla bezpieczenstwa i ochrony naszych ulic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
winne jest oznakowanie drogi nr 12 - dalej wiedzie ona przez centrum i stary most
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uszedłem kostusze z pod kosy bo 3 minuty po wypadku przejeżdżałem tam rowerem, a samochód zatańczył na chodniku i głęboko wbił barierkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerzysta napisał:
uszedłem kostusze z pod kosy bo 3 minuty po wypadku przejeżdżałem tam rowerem, a samochód zatańczył na chodniku i głęboko wbił barierkę.
No myślę że trzy minuty po wypadku to te samochody sobie grzecznie już stały tam gdzie wylądowały... no ale wyobraźnię to trzeba przyznać masz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...