Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dum czy referen dum czy referen, znów oznajmiają to nie frajeren. W uściskach gładkich, bez męskich tonów, sprzedali Polskę prócz swoich dzwonów. Baczność! RP nie będzie niczyją kolonią. Oj, chyba przejmę władzę w Ojczyxnie mej, bo ... . Nie szkoda gadać nie szkoda gadać, nie widać konta, nie słychać dziada. SPOCZNIJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁYSA PAŁA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to już wiem po co ta szopka z PiSem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczę na to, że Wójt się opamięta i zacznie brać pod uwagę zdanie mieszkańców, oczywiście nie wszystkich bo u nas kretynów pod dostatkiem. Powinien też zostawić w spokoju zasłużonych pracowników. Nie posłuchał to teraz będzie miał gorąco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę i nowy wójt (jeśli go wybiorą) pierwsze co zrobi to przekaże szkołę w Karmanowicach stowarzyszeniu. Demografii i ekonomii nie da się oszukać. Jeśli tego nie zrobi, to szybciutko zabraknie kaski na wypłaty dla pracowników UG i radnych. A skoro żeby referendum było ważne, musi wziąć w nim udział 900 osób, najlepiej, żeby na referendum poszli wyłącznie ci, którzy się pod tym podpisali, reszta powinna zostać w domu i referendum będzie nieważne! I jeszcze jedno, wybierzcie mądrych i uczciwych mężów zaufania, którzy będą pilnować porządku i papierów, żeby ktoś nie dopisał nieobecnych a usunął głosy przeciwko odwołaniu wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła w Karmanowicach jest za duża, by można ją było w uproszczonym trybie przekazać stowarzyszeniu - Łaguna też to wiedział, dlatego usiłował szkołę zlikwidować, ale na szczęście mu nie wyszło. Nie wyjdzie zresztą nikomu, bez zagrożenia referendum.   Żeby referendum było ważne wystarczy 900 osób i pewnie tyle się znajdzie, bo nasz pan i władca robi wszystko, żeby ludzie nie chcieli go lubić. Podpisów to mogło być dużo więcej, ale po co - przecież za chwilę będą zbierane podpisy za odwołaniem rady, to wtedy niech się podpiszą ci, którzy teraz nie zdążyli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego chcecie od wójta, przecież on taki wspaniały? :)   "Głównym celem Marcina Łaguny na stanowisku wójta będzie powstrzymanie mieszkańców przed wyjeżdżaniem z gminy. - Sposobem na to jest zmniejszenie bezrobocia, odbyłem już kilka rozmów z urzędem pracy, w gminie zaczną działać programy interwencyjne dla bezrobotnych, uruchomimy bezpłatne szkolenia."   "chcemy wyremontować drogi i chodniki, tego najbardziej potrzebują miejscowości takie jak Celejów, Zarzeka, Zawada czy Wąwolnica. Jeśli zaś chodzi o większe przedsięwzięcia, mogę jedynie zdradzić, że próbujemy pozyskać środki zewnętrzne na budowę zalewu w Wąwolnicy."     "W planach wójta znajduje się też budowa przydomowych oczyszczalni ścieków oraz montaż solarów w gminie."   W dupach się wam poprzewracało ;) Macie cudownego wójta ( cudowny od cudów, które dokonał bądź dokona). Przecież tak drastycznego spadku bezrobocia ludzkość jeszcze nie widziała, macie wspaniały zalew, ludzie wracają do kraju... :lol:  :lol:  :lol:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O szkole i jej likwidacji napisano już tomy wypowiedzi . Teraz chodzi o referendum widzę że wójt teraz nagle w obliczu zagrożenia roztacza nowe wizje dla młodych ofertami pracy .A dlaczego tych ofert wcześniej nie było ale za to były oferty dla grupy p. DUNI .Wójt mówi w którejś z gazet że nie było chętnych na konkursy ,???Nie było chętnych czy ich nie chciano ,bo miejsca były szykowane komu innemu .Taki mały paradoks w Kazimierzu za p.Gałek pracuje młody ,bardzo ambitny i posiadający dużą wiedzę człowiek z naszej gminy .I takich sytuacji jest więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurs na kierownika OPS wygrała osoba oczywiście z gminy Kazimierz, która nie miała doświadczenia ale miała plecy (mąż to koalicjant p. DUNI z RG Kazimierz Dolny). Konkursy to lipa - wiadomo kto ma wygrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak slow Marcin badz silny bo tu roi sie od roszczeniowcow! Nikt, absolutnie nikt do tej pory w tej gminie tak jak on nie angażował sie w zycie i rozwój gminy a garstka frustratów próbuje rozwalić ten stan Nie pozwolimy Wam KARMANOWICKICH PROWOKACJ!!! Wawolnica jest z Tobą!! Na referendum nie idziemy a koszty powinniście ponieść Wy inicjatorzy za ten bałagan!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa szkoły w Karmanowicach zakończona AMEN We wszystkich miejscowościach gminy oprócz Karmanowic słychać same superlatywy i adoracje Wójta No i ja jako mieszkaniec Karmanowic nie mam nic przeciwko temu Staje się zatem oczywiste to że Wójt referendum wygra i niech tak będzie Ja zrobię tylko to co jest zgodne z moimi poglądami dobrze, że będę miała tą szansę I niech każdy zrobi to co mu sumie dyktuje Wszyscy nie możemy mieć jednego zdania Jest demokracja A swoją drogą nam już Wójt nie straszny bo co nam może zrobić chyba już tylko światło na ulicy zgasić To niech gasi Miałam kiedyś sprawę do załatwienia w gminie potrzebny był mi podpis wójta Trzy razy jeździłam, za każdym razem widziałam się z nim i jego tłumaczenie ze nie ma czasu zajmowało więcej tego czasu niż w rezultacie sam podpis na dokumencie który zajął może trzy minuty. A ja w sumie poswiecilam na to co najmniej po godzinie przez trzy dni Taki otwarty był Wójt na interesanta To mój osobisty uraz Nie wspomnę o atmosferze łaski jaką mi Wójt okazał A poza tym moi bliscy też doświadczyli wiele przykrości ze strony Wójta choć przed wyborami gdyby mógł to by im tyłki wylizal Więc nikt mnie nie przekona że Wójt jest dobrym człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa szkoły w Karmanowicach zakończona AMEN We wszystkich miejscowościach gminy oprócz Karmanowic słychać same superlatywy i adoracje Wójta No i ja jako mieszkaniec Karmanowic nie mam nic przeciwko temu Staje się zatem oczywiste to że Wójt referendum wygra i niech tak będzie Ja zrobię tylko to co jest zgodne z moimi poglądami dobrze, że będę miała tą szansę I niech każdy zrobi to co mu sumie dyktuje Wszyscy nie możemy mieć jednego zdania Jest demokracja A swoją drogą nam już Wójt nie straszny bo co nam może zrobić chyba już tylko światło na ulicy zgasić To niech gasi Miałam kiedyś sprawę do załatwienia w gminie potrzebny był mi podpis wójta Trzy razy jeździłam, za każdym razem widziałam się z nim i jego tłumaczenie ze nie ma czasu zajmowało więcej tego czasu niż w rezultacie sam podpis na dokumencie który zajął może trzy minuty. A ja w sumie poswiecilam na to co najmniej po godzinie przez trzy dni Taki otwarty był Wójt na interesanta To mój osobisty uraz Nie wspomnę o atmosferze łaski jaką mi Wójt okazał A poza tym moi bliscy też doświadczyli wiele przykrości ze strony Wójta choć przed wyborami gdyby mógł to by im tyłki wylizal Więc nikt mnie nie przekona że Wójt jest dobrym człowiekiem
To chyba nie z tym wójtem rozmawiałaś Wójt Łaguna jest tak poprostu zwyczajny i normalny że te teksty przypominają abstrakcyjną nagonkę na faceta który chce zmienic cos w tej gminie i autentycznie ja pchnąć do przodu Dziewczyno masz ten problem ze znam Marcina osoboscie i nie ma opcji zeby Cie nie przyjął no chyba ze byl bardzo zajety no ale to chyba normalne, poza tym piszesz tu o tym jakby conajmniej cos strasznego zrobil albo co Marcin 3 maj sie bedzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcześniej czy później wejdzie do gminy komisarz albo po referendum albo po bankructwie A ty Wąwolnico chyba znasz innego Marcina niż ja ,idź porozmawiaj do gminy ,trochę popytaj innych ludzi może ci się coś rozjaśni .Też jestem z Wąwolnicy i miałem wątpliwą przyjemność kontaktów z wójtem który potrafi dopiec .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie z tym wójtem rozmawiałaś Wójt Łaguna jest tak poprostu zwyczajny i normalny że te teksty przypominają abstrakcyjną nagonkę na faceta który chce zmienic cos w tej gminie i autentycznie ja pchnąć do przodu Dziewczyno masz ten problem ze znam Marcina osoboscie i nie ma opcji zeby Cie nie przyjął no chyba ze byl bardzo zajety no ale to chyba normalne, poza tym piszesz tu o tym jakby conajmniej cos strasznego zrobil albo co Marcin 3 maj sie bedzie dobrze
Jeśli terminy Cię gonią i potrzebny Ci podpis bez którego twój los wisi na włosku to też odbierał byś to jako osobistą tragedię Masz rację że znamy różnego Marcina tylko widzisz ja znam I tego pokornego ciepłego miłego jak i tego aroganckiego wcale nie miłego któremu jeśli się sprzeciwisz to ma Cię za nic choć pod publikę będzie udawał że jest mile do Ciebie nastawiony Żeby krzyżem leżał przed ołtarzem to mnie już do siebie nie przekona Przecież to nie jest moja wina że tak go oceniam to on sprawił swoim zachowaniem A dla Ciebie może być cudownym człowiekiem bo tak w życiu jest że jedni nas lubią a inni nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahhhhhhaaaaaaa!Tak tak bardzo widać ten rozwój gminy, bieda w finansach az piszczy ale my się bawmy!!buahhhaaaaaaaa! Dlaczego cię nie ma na starym forum z tym wsparciem?????buahhhaaaaaa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak slow Marcin badz silny bo tu roi sie od roszczeniowcow! Nikt, absolutnie nikt do tej pory w tej gminie tak jak on nie angażował sie w zycie i rozwój gminy a garstka frustratów próbuje rozwalić ten stan Nie pozwolimy Wam KARMANOWICKICH PROWOKACJ!!! Wawolnica jest z Tobą!! Na referendum nie idziemy a koszty powinniście ponieść Wy inicjatorzy za ten bałagan!!
  Nie wiem jak się nazywa ta choroba, ale normalne to nie jest.   Źle, jeśli ktoś tak myślał. bardzo źle, jeśli tak myśli, a tragicznie, jeśli to pisze, choć jak się wyrwie z kontekstu cytat "absolutnie nikt do tej pory w tej gminie tak jak on nie angażował sie w zycie i rozwój gminy " to prawda -  to akurat widać - z inwestycji to wyszedł tylko 150-metrowy kawałek drogi w Celejowie, tej co to nie wszystkim jest potrzebna, a tak to były - wystawa psów, dożynki powiatowe, dni Wąwolnicy i dni spalenia Wąwolnicy - nikt do tej pory nie angażował się w życie gminy tak jak on, to niestety prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze gniazdko hejtu działa w najlepsze Drodzy frustraci proponuje wylewać kolejne litry swoich frustracji Wkurza Was twarde podejście do problemów gminy i chowacie sie tutaj za anonimami Wojt Laguna to najlepsze co spotkało ta gminę A nawiasem mówiąc brak lub znikoma ilośc pozytywnych komentarzy świadczy bardzo dobrze o ludziach Reszta pracuje i działa a nie wymyśla kosmiczne głupoty Marcin nie daj sie ludzie sa za Toba Na referendum NIE IDZIEMY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDZIEMY na referendum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak slow Marcin badz silny bo tu roi sie od roszczeniowcow! Nikt, absolutnie nikt do tej pory w tej gminie tak jak on nie angażował sie w zycie i rozwój gminy a garstka frustratów próbuje rozwalić ten stan Nie pozwolimy Wam KARMANOWICKICH PROWOKACJ!!! Wawolnica jest z Tobą!! Na referendum nie idziemy a koszty powinniście ponieść Wy inicjatorzy za ten bałagan!!
BARAN Z WĄWOLNICY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty też jakoś się nie podpisałeś tylko jako anonim, bo nie sądzę żebyś był głosem całej Wąwolnicy :) Wójt też wcale leszy nie jest, kiedy ostatnio zorganizowane zostało zebranie, wyszedł do ludzi i normalnie porozmawiał o problemach, finansach gminy , itp. ? Chwali się co to nie ma w planach, jakie inwestycję....., ale to są plany, obietnice jak przed wyborami. Jak na razie to zorganizowane zostało kilka imprez + 150 m drogi w Celejowie a minęło już 1,5 roku jego kadencji, czy to jest właśnie ten rozwój o którym piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...