Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wąwóz wyłożony betonowymi płytami. Burmistrz: To ma zapobiegać katastrofom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2017 r. o 08:59 Powrót do artykułu
Jeszcze drzewa wyciąć i będzie nowocześnie po pisowskiemu. Pustynia polska. Ubóstwo umysłowe w rozkwicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można posypać piaskiem, to płyt nie będzie widać, a i buty się nie zabłocą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dumny???? Niech sie przehedzie Aleja Unii Lubelskiej. Drogi w Lublinie, to Pakistan. Warunki pracy, jak w Indiach. A ten matolek robi taka bzdure, jak prosty koles z blokowiska. Moim zdaniem, to swiadczy o inteligencji wojewody.narod ma prawo wziasc teczke i za drzwi z nim....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwięcej w sprawie krzyczą właściciele quadów i samochodów terenowych którzy jako atrakcję dla turystów i na potrzeby imprez integracyjnych oferuja przejażdżki i rozjeżdżają wąwozy nałęczowskie i kaziemierskie zdezelowanym i nieekologicznym sprzętem. Jak teraz zachęcić turystę "przewiozę pana/ pania po płytach betonowych" ? Mieszkańcy są zadowoleni z decyzji burmistrza i wojewody. Wreszcie cywilizacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie wojewodo! Teraz młodzież Wszechpolska będzie mogła maszerować wąwozem a minister Macierewicz się nie zakopie! Trzeba jeszcze wyciąć trochę drzew aby dorzucić się do tartaków mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest go.no burza jaka idiotka połączyła na FB dwa zdjęcia wąwozu korzeniowego z kazimierza i tego koło wawolnicy ,Stwierdzając przy tym ze został zasypany . Takie utwardzenie to jedyny sposób żeby był przejezdny . less po deszczu to maź i momentalnie jest wymywany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wojewoda jest katastrofą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garnek laczki sobie upier...iłeś!!!!!!! Wojewoda rwa mać !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W odwecie tego pisowskiego pomagiera powinien złapać jakiś niedźwiedź i zająć się niewybrukowanym rowem pana przedstawiciela rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może po prostu zabronić wjazdu w wąwozy. Ostatnio przy okazji pobytu w Kazimierzu zauważyłem kursujące w wąwozach taksówki i inne pojazdy dowożące turystów. Skandal!!! Wąwozy powinny być wolne ot tego typu turystyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wojewoda to katastrofa dla województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym po lewej stronie jest coś nie tak. marzy mu się bycie marszałkiem i/lub prezydentem Lublina (najchętniej pełniłby dwie funkcje jednocześnie) ale nawet koledzy z partii się z niego śmieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawiść "pseudozielonych" do ludzi, do przyrody nie ma granic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A może po prostu zabronić wjazdu w wąwozy. Ostatnio przy okazji pobytu w Kazimierzu zauważyłem kursujące w wąwozach taksówki i inne pojazdy dowożące turystów. Skandal!!! Wąwozy powinny być wolne ot tego typu turystyki.
 pomysl ze niektorzy tam mieszkają , sam mam taki prywatny i planuje go utwardzic zeby nie robic dodatkowo 1.5 km do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wąwóz powstaje na skutek erozjii i to jest naturalne zjawisko im silniejsza erozja tym głębszy wąwóz i większa atrakcja, robienie z wąwozu deptaka to tak jakby plażę wyłożyć kostką brukową , efekt podobny,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odróżnić naturalny wąwóz (którymi nic nie jeździ, najwyżej są szlaki piesze) od głębocznic, czyli dróg wyerodowanych na kształt wąwozów, które to głębocznice są wytworami sztucznymi, antropogenicznymi. Takich głębocznic jest bardzo dużo (tylko są mniej znane niż wąwóz korzeniowy) i jeździ się nimi samochodami, ciągnikami itd. Wiele mniejszych głębocznic jest już dawno wyłożonych asfaltem (np. Klementowice, Karmanowice, nawet droga utwardzona Końskowola - Stok). I nikt nigdy nie robił wokół tego halo, większość wyasfaltowano za rządów PO. Reasumując - jestem zdecydowanym przeciwnikiem brukowania Korzeniowego Dołu, ale jestem zwolennikiem utwardzania pobocznych głębocznic służących jako dojazd. Bez tego utwardzenia po każdej większej ulewie w głębocznicy są wyrwy wielkości kiosku ruchu, które trzeba zapełnić... najczęściej śmieciami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unikniecie jakich katastrof ma zapobiegnac wybrukowanie wąwozu? usunie sie troche ziemi? ten wąwóz ma maks 2 metry wysokosci...to chyba kota moze zabic spadajaca ziemia z takiej WYSOKIEJ sciany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST SKANDAL! TRASY TURYSTYCZNE, PRZYRODA..... A TERAZ BETONOWE MÓZGI..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie kombajny zbożowe będą mogły swobodnie dojeżdżać do pól.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Trzeba odróżnić naturalny wąwóz (którymi nic nie jeździ, najwyżej są szlaki piesze) od głębocznic, czyli dróg wyerodowanych na kształt wąwozów, które to głębocznice są wytworami sztucznymi, antropogenicznymi. Takich głębocznic jest bardzo dużo (tylko są mniej znane niż wąwóz korzeniowy) i jeździ się nimi samochodami, ciągnikami itd. Wiele mniejszych głębocznic jest już dawno wyłożonych asfaltem (np. Klementowice, Karmanowice, nawet droga utwardzona Końskowola - Stok). I nikt nigdy nie robił wokół tego halo, większość wyasfaltowano za rządów PO. Reasumując - jestem zdecydowanym przeciwnikiem brukowania Korzeniowego Dołu, ale jestem zwolennikiem utwardzania pobocznych głębocznic służących jako dojazd. Bez tego utwardzenia po każdej większej ulewie w głębocznicy są wyrwy wielkości kiosku ruchu, które trzeba zapełnić... najczęściej śmieciami.
 prawda .  najgorzej jak ktos przyjedzie z plaskiego terenu lub z miasta i ma wiecej do powiedzenia nie mając pojęcia oczym mowi. w miescie pare dziur i wielkie halo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...