Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja mam przynajmniej cywilną odwagę podpisać się z imienia i nazwiska i wyrazić prawdziwe opinie . A ludzie mnie znają z tego że jestem honorowym człowiekiem i jeżeli społeczność gminy uzna że powinienem te koszty ponieść ,to poniosę .Po drugie to nie są puste hasła więc może pan lub pani nie do końca jesteś zorientowany .ALE do kogo ja to mówię nawet nie masz odwagi się przedstawić .I nic nie mam zamiaru nakręcać prawda to prawda ,no tak przepraszam ty znasz prawdę według wójta .A może zajrzyj do gminnych dokumentów , może popytaj innych ludzi którzy też są zorientowani ,zajrzyj na sesję lub komisję .No dobra to może jeszcze jeden przykład ;wójt w styczniu i lutym zaręczał że doradca pracuje na pół etatu ,jak się później okazuje na początku kwietna dostaję od wójta odp. na moje zapytanie i co się okazuje  ,ano doradca pracuje od 01.01.2016r na 4/5 etatu .To chyba więcej ,czy to też półprawda ??? Popieram REFERENDUM to prawda bo jeżeli już nie ma innego wyjścia to trudno ,ale chyba to nie przestępstwo ,mam takie prawo obywatelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igła to opcja  A-wójt bo to jego charakter pisma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Pan prawo ale konsekwencje referendum PONIESIEMY WSZYSCY MIESZKAŃCY!!!!! nie ujawniam danych bo to nic nie zmieni. Proponuje zamiast agitować przemyśleć to jeszcze raz Mi tez zalezy na tej naszej mieścince. Gadał Pan z Wójtem kiedyś o tych tematach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Pan prawo ale konsekwencje referendum PONIESIEMY WSZYSCY MIESZKAŃCY!!!!! nie ujawniam danych bo to nic nie zmieni. Proponuje zamiast agitować przemyśleć to jeszcze raz Mi tez zalezy na tej naszej mieścince. Gadał Pan z Wójtem kiedyś o tych tematach?
Proszę Igła podaj kilka potwierdzonych argumentów za tym że Wójt dba o gminę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki głupich pomysłów i nieodpowiedzialnych decyzji wójta to kto płaci.?????? Niestety my wszyscy a on się będzie bawił za nasze wspólne pieniądze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponawiam apel: Panie Bieniek proponuje aby Pan zapłacił za ten cały CYRK! Cała gmina ucierpi na tym!! 20 tys zł tyle ma kosztować nas WSZYSTKICH ta fanaberia!! Marcin jestesmy z Toba
Igła- jaką ty masz wielką dziurę we łbie (pozdrawiam)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaprys wójta w postaci zatrudnienia sobie doradcy do towarzystwa też my wszyscy za to płacimy ze wspólnego budżetu .A jest to około 5000 tys.zł miesięcznie . Więc może niech wójt mu płaci z własnej kieszeni !!!!! .Marcin trzymaj się idziemy na referendum  .Żadna igła nas nie zatrzyma .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się stało z Igłą. ? Palce sobie pokula pisząc argumenty w obronie Wójta czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się samemu pisze w swoim imieniu to może zabraknąć argumentów ;) . Jak zwykle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisanie o niczym i rozpoznawanie charakterów pisma nic nie da Dziecinada w tak ważnym czasie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Argumenty przeciw wójtowi można znaleść na forum (ponad 1300 komentarzy) w google [Mieszkańcy chcą odwołać wójta gminy Wąwolnica na dzienniku wschodnim]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt za was tego nie zrobi, siedząc w domu i przyglądając się przyczynicie się do nieszczęść ludzi i pogłębiającego się chaosu. Dla Łaguny odwołanie to nie będzie nieszczęście. Przyjmą go z pocałowaniem ręki w Kyrce. Tam będzie mógł się spełniać, wciskając ludziom kit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W  sprawie referendum jesteśmy sami sędziami , i to jak mocno damy się omanić wójtowi  to tylko zależy od nas . Oczywiście możemy nie iść do urn , ale potem nie mamy prawa do narzekania że się dzieje źle , jeżeli nie wykorzystamy możliwości która jest nam dana . Niech każdy  sam oceni to według swojego sumienia ,to czy pozwolimy na te delikatnie mówiąc złe działania .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=g9vhfimm-au polecam od 2. godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...