Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak, tak, dajcie mu pracować tak dalej to w gminie nic nie będzie i na nic nie trzeba będzie wydawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się podziały te wszystkie osoby, które otaczły wójta rok temu na gminnym opłatku. Jakieś puchy. Nie było wielkiego lansu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłatek bardzo udany kto chciał to był Mróz i śnieg to tez wina wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłatek bardzo udany kto chciał to był Mróz i śnieg to tez wina wójta
Tak, był kto chciał, kto chciał to wyszedł wcześniej, kto chciał to był dłużej, a kogo chcieli... to go trzymali jeszcze dłużej... Wiecie o kim mowa, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tylko tylko te zmiany pomogą to jestem zdecydowanie za Do krytyki tradycyjnie juz najwiecej ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zmiany nie tylko nie pomogą, ale zdecydowanie zaszkodzą - zaszkodzą dzieciom, bo zaszkodzą nauczycielom, którzy zaczną szukać pracy gdzie indziej, zaszkodzą szkole, bo uciekną nauczyciele, zaszkodzą w końcu i Łagunie, bo to jego ostatnia kadencja. Za to gminie takie zmiany nie pomogą, bo pieniędzy i tak w nadmiarze nie będzie.   To jedno, a drugie - wieść gminna niesie, że ostatnio gmina przegrała sprawę ze wspólnotą o zwrot terenu pod remizą i boiskiem w Wąwolnicy, targowiska i tzw. zalewu. Jak mi się wydaje, nie pozostanie to bez wpływu na stan finansów gminy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Chmielnicki Kałdonek i Gąsiorowski DZIĘUJEMY reszta dała się kupić i zapłaci za to wysoką cenę Społeczeństwo oceni was szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, był kto chciał, kto chciał to wyszedł wcześniej, kto chciał to był dłużej, a kogo chcieli... to go trzymali jeszcze dłużej... Wiecie o kim mowa, prawda?
Nie no, opłatek to opłatek, a potem to już było błogosławieństwo... i dotyczyło tylko wybranych - nie wszyscy byli zaproszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Chmielnicki Kałdonek i Gąsiorowski DZIĘUJEMY reszta dała się kupić i zapłaci za to wysoką cenę Społeczeństwo oceni was szybko
Czwarta była Pani A. Wasilewska. Szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawne te komentarze a trzeba iść do przodu ale problemy z oświata a raczej jej finansowaniem to wynik wieloletnich złych działań i zaniechań, no ale trudno sie dziwić skoro w poprzednich latach w radzie dominowali....nie kto inny jak NAUCZYCIELE! Mnie tez te decyzje zaskakują ale szczerze rozumiem i widze dobre intencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawne te komentarze a trzeba iść do przodu ale problemy z oświata a raczej jej finansowaniem to wynik wieloletnich złych działań i zaniechań, no ale trudno sie dziwić skoro w poprzednich latach w radzie dominowali....nie kto inny jak NAUCZYCIELE! Mnie tez te decyzje zaskakują ale szczerze rozumiem i widze dobre intencje
Jakie "do przodu"? Młodzi ludzie uciekną ze wsi do miasta bo co tu niby człowieka trzyma. Dzieci trzeba dowozić do szkoły, do pracy dojeżdżać. Pan wójt mieszka w Lublinie więc mu wszystko jedno, a Ci którzy chcieli tu zostać uciekną i już bo teraz tylko Wąwolnica a reszta to CZARNA DZIURA! Dla kogo inwestycje? Wsie będą puste - kasy w SKARBCU mniej i dobrze jak Wąwolnica nie inwestuje w młodych to niech na psy schodzi. Mam nadzieję, że już niedługo pojawi się społeczna inicjatywa podziału wiochy (niby gminy ha ha) Wąwolnica pomiędzy: Kazimierz, Nałęczów, Końskowolę. I pozamiatamy. Do zobaczenia za 3 lata na sesji w sprawie likwidacji Szkoły w Wąwolnicy. Oj POMOŻEMY, POMOŻEMY......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA MILIONOWA INWESTYCJA PANA WÓJTA TO GWÓŹDŹ DO TRUMNY - DOBICIE GMINY. NA CHŁAPIE KASY ZA PRZETARGI ZWINIE ŻAGLE I POZAMIATANE. NIE ZOBACZYMY TEŻ DUNI ANI ICH PRZYDUPASÓW. ZOSTANIEMY Z TYM GÓWNEM SAMI. ALE CO TAM NAJWYŻEJ GMINĘ PRZEJMIE KOMISARZ LUB JĄ ROZPIEPRZĄ. ZA TRZY LATA ZLIKWIDUJĄ SZKOŁY W WĄWOLNICY A DZIECI PRZEJMIE INNA PRĘŻNA GMINA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN WOJT przepraszam za pan MARCIN LAGUNA szczur korporacji farmaceutycznej zciagnal sobie sasiada i kolege z dawnych czasow rodzinnych doradce  DUNIE razem ze swoja swita bo sobie nie dawal rady  to po jaka cholere wogole startowal na wojta ale skoro sie udalo to czemu nie czemu sie nie nachapac urabial rade ktora naprawde uwierzyla w oszczednosci w gminie tylko jakie oszednosci pan Krajewski DOSTAL 30TYS DOFINANSOWANIA NA KLUB WAWEL ALE co tam klub czerpie oprocz tego jako radny korzysci finansowe z racji udzielania uslug na rzecz gminy co jest nie zgodne z prawem jak widac sprzedal sie jak judasz za 30 srebrnikow tylko zeby nie skonczyl jak judasz bo kto go odetnie z liny ,pani przewodniczaca jej szczyt chamstwa i arogancji poza kamerami to jest to, widac jej wykladowca i masarzysta DUNIA DOBRZE JA WYUCZYL  A RESZTA coz reszta jak widac nocne i tajne obrady zrobily swoje reszcie radnych mozg wyprano i tu Przepraszam nie chcial bym obrarzac mozgu TAK NAPRAWDE LUDZIE ROBIA NAS W KONIA NAS WSZYSTKICH I NIE TRZEBA BYC ANI ZA JEDNYMI ANI ZA DRUGIMI TYLKO NA SPOKOJNIE BEZ EMOCJI POMYSLEC SKORO TAKI DOBRY GOSPODARZ JAK DUNIA DOSTAJE CZERWONA KARTKE W KAZIMIERZU to co on robi tylko jako doradca w takiej malej gminie jak WAWOLNICA i jeszcze ze swoja swita przydupasow od przekretow otorz powiem wam szykuja nastepny przekret i to nie jest teoria spiskowa co on takiego sam osiagnal NIC wszystko dostal od ojca a potem narobil przekretow i gmina mu podziekowala razem ze swoja slynna pania od inwestycji z ktora razem krecili lody a teraz sa gdzie ano w WAWOLNICY I NIKT TU NIE OCZERNIA TO SA FAKTY tylko suche fakty tylko trzeba troche sie wysilic i poszukac to juz nie sa tajemnice to nie 18 wiek i ludzie wiecej wiedza chcialbym WSZYSTKIM I SAMEMU SOBIE ZYCZYC LEPSZEGO JUTRA ALE PRZY TAKIM GOSPODARZU TO CHYBA BEDZIE TRUDNE A SAM NA niego glosowalem porazka mojego zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze w tym wszystkim to jest chyba to ze chyba nawet MATKA BOSKA KEBELSKA NAM W TYM WSZYSTKIM NIE POMOZE I ZLO zwycierzy ale niech ma nas w swojej opiece AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Populistów Ci tu cała masa ale pamiętajcie ze wszystko zaczyna sie i kończy na pieniądzach tak jak w życiu Nie dziwie sie emocjom ale jestem po ekonomii i pewnie robiłbym to samo albo nawet bardziej radykalnie chcąc uzyskać płynność finansowa i mieć dostęp do finansowania zewnetrznego Małe wiejskie szkoły są za drogie o tym juz cała polska wie tak wiec zalecam włączyć myślenie a wójta pozdrawiam i trzymam kciuki za moja gmine
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Populistów Ci tu cała masa ale pamiętajcie ze wszystko zaczyna sie i kończy na pieniądzach tak jak w życiu Nie dziwie sie emocjom ale jestem po ekonomii i pewnie robiłbym to samo albo nawet bardziej radykalnie chcąc uzyskać płynność finansowa i mieć dostęp do finansowania zewnetrznego Małe wiejskie szkoły są za drogie o tym juz cała polska wie tak wiec zalecam włączyć myślenie a wójta pozdrawiam i trzymam kciuki za moja gmine
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta definicja poniżej to dla przedmówcy - jak się nie wie o czym mowa, to lepiej milczeć - kto na forum jest populistą?   Jedyny znany wszystkim gminny populista to Łaguna - w Łopatkach da strażakom i locum i samochód i mundury i sprzęt, w Karmanowicach szkoły nie zlikwiduje, w Rąblowie dofinansuje szkołę prowadzoną przez stowarzyszenie, w Celejowie zrobi drogę, albo i dwie, a może termy (a może też podwójne?), w Wąwolnicy zalew, muszlę koncertową itp, przy okazji jeszcze co kwartał będzie impreza, a wszystko to pomiędzy comiesięcznymi zebraniami wiejskimi, poświęconymi szerokim konsultacjom społecznym - tak więc wszyscy dostaną to, czego chcą, a nawet więcej... Tak, niby naiwnych nie sieją... a ludziska uwierzyli...    populista zwolennik lub przedstawiciel populizmu, głoszący chwytliwe, zgodne z oczekiwaniami większości hasła polityczne i ekonomiczne, wysuwający w celu zdobycia poparcia społecznego proste i często demagogiczne propozycje rozwiązywania skomplikowanych problemów; demagog  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi przedmówco te wszystkie rzeczy w wawolnicy są mozliwe do realizacji mniej lub bardziej ale MOZLIWE jeżeli po roku grzebania w pustym budżecie oczekujesz radykalnych zmian, to TYM BARDZIEJ powinieneś wręcz oczekiwać widocznych ruchów i zmian czyż nie? Ja jak i większość mieszkańców samej wawolnicy wspieramy wójta w działaniach i zdajemy sobie sprawę ze tak trzeba Pozdrawiam radnych i wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z rzeczy możliwych do realizacji to zostały jeszcze tylko comiesięczne zebrania, reszta to fikcja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN WOJT przepraszam za pan MARCIN LAGUNA szczur korporacji farmaceutycznej zciagnal sobie sasiada i kolege z dawnych czasow rodzinnych doradce  DUNIE razem ze swoja swita bo sobie nie dawal rady  to po jaka cholere wogole startowal na wojta ale skoro sie udalo to czemu nie czemu sie nie nachapac urabial rade ktora naprawde uwierzyla w oszczednosci w gminie tylko jakie oszednosci pan Krajewski DOSTAL 30TYS DOFINANSOWANIA NA KLUB WAWEL ALE co tam klub czerpie oprocz tego jako radny korzysci finansowe z racji udzielania uslug na rzecz gminy co jest nie zgodne z prawem jak widac sprzedal sie jak judasz za 30 srebrnikow tylko zeby nie skonczyl jak judasz bo kto go odetnie z liny ,pani przewodniczaca jej szczyt chamstwa i arogancji poza kamerami to jest to, widac jej wykladowca i masarzysta DUNIA DOBRZE JA WYUCZYL  A RESZTA coz reszta jak widac nocne i tajne obrady zrobily swoje reszcie radnych mozg wyprano i tu Przepraszam nie chcial bym obrarzac mozgu TAK NAPRAWDE LUDZIE ROBIA NAS W KONIA NAS WSZYSTKICH I NIE TRZEBA BYC ANI ZA JEDNYMI ANI ZA DRUGIMI TYLKO NA SPOKOJNIE BEZ EMOCJI POMYSLEC SKORO TAKI DOBRY GOSPODARZ JAK DUNIA DOSTAJE CZERWONA KARTKE W KAZIMIERZU to co on robi tylko jako doradca w takiej malej gminie jak WAWOLNICA i jeszcze ze swoja swita przydupasow od przekretow otorz powiem wam szykuja nastepny przekret i to nie jest teoria spiskowa co on takiego sam osiagnal NIC wszystko dostal od ojca a potem narobil przekretow i gmina mu podziekowala razem ze swoja slynna pania od inwestycji z ktora razem krecili lody a teraz sa gdzie ano w WAWOLNICY I NIKT TU NIE OCZERNIA TO SA FAKTY tylko suche fakty tylko trzeba troche sie wysilic i poszukac to juz nie sa tajemnice to nie 18 wiek i ludzie wiecej wiedza chcialbym WSZYSTKIM I SAMEMU SOBIE ZYCZYC LEPSZEGO JUTRA ALE PRZY TAKIM GOSPODARZU TO CHYBA BEDZIE TRUDNE A SAM NA niego glosowalem porazka mojego zycia
    Jeżeli chodziłeś do szkoły w Karmanowicach to faktycznie trzeba ją zamknąć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...