Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiceprezes Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odchodzi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 marca 2017 o 15:02 Powrót do artykułu
wreszcie ten dziadek odejdzie czas na młodych
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Trzeba przyznać jedno. To, że Golmento odchodzi to zasługa lokalnej gazety Powiśla. Nikt inny nie miał odwagi wyciągnąć rzeczy, które robił nasz prezes na  światło dzienne. Wszyscy bali się tego upublicznić, bo to bardzo mściwy człowiek. Miniony rok to seria mocnych artykułów w Powiślu, po których odechciało mu się wreszcie dalej robić nas spółdzielców w balona. A to co ta gazeta zrobiła na zebraniu walnym na Niwie to był naprawdę wyraz ogromnej odwagi.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Czas na młodużych 65cio latków
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Składam samo krytykę miało być młodszych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przegięcie za puzno dać hamowi łopatę
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Ryszard napisał:
Filipowska i Mizera, jesteście naprawdę żałośni. Para mitomanów. Chcecie zrobić coś naprawdę odważnego? To spłaćcie długi. Co, na to brak odwagi? ;-))))))) "Trzeba przyznać jedno. To, że Golmento odchodzi to zasługa lokalnej gazety Powiśla. Nikt inny nie miał odwagi wyciągnąć rzeczy, które robił nasz prezes na  światło dzienne. Wszyscy bali się tego upublicznić, bo to bardzo mściwy człowiek. Miniony rok to seria mocnych artykułów w Powiślu, po których odechciało mu się wreszcie dalej robić nas spółdzielców w balona. A to co ta gazeta zrobiła na zebraniu walnym na Niwie to był naprawdę wyraz ogromnej odwagi."
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Filipowska i Mizera to teraz tuba propagandowa pisu. Pewnie i długi szybko spłacą. Władza odwdzięcza się i to już.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NARESZCIE. NARESZCIE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stare to jest dobre wino i skrzypce
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Filipowska i Mizera to teraz tuba propagandowa pisu. Pewnie i długi szybko spłacą. Władza odwdzięcza się i to już. Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. Faktem jest, że ważne tematy są najpierw w Powislu, a dopiero później w innych gazetach. O odejściu mojego ukochanego prezesa Golmenty napisali miesiąc temu. Teraz dopiero dziennik o tym pisze. Co do bycia "tubą Pis" to nie zauważyłem. Jakieś konkrety? Za to przez lata tubą PO była lokalna tv pana kawki i to jest fakt niepodważalny. Tam to płynęła gruba kasa z Aotów i od pana Grobla - setki tysięcy zł
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Filipowska i Mizera to teraz tuba propagandowa pisu. Pewnie i długi szybko spłacą. Władza odwdzięcza się i to już. Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. Faktem jest, że ważne tematy są najpierw w Powislu, a dopiero później w innych gazetach. O odejściu mojego ukochanego prezesa Golmenty napisali miesiąc temu. Teraz dopiero dziennik o tym pisze. Co do bycia "tubą Pis" to nie zauważyłem. Jakieś konkrety? Za to przez lata tubą PO była lokalna tv pana kawki i to jest fakt niepodważalny. Tam to płynęła gruba kasa z Aotów i od pana Grobla - setki tysięcy zł pani Aniu, chodzi o pani długi :-). zaprzeczy pani? kilkadziesiąt tysięcy się nazbierało i dobra mina do złej gry już nie wystarczy. a telewizję znowu robi ktoś inny, a nie wy :-D.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Filipowska i Mizera to teraz tuba propagandowa pisu. Pewnie i długi szybko spłacą. Władza odwdzięcza się i to już. Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. Faktem jest, że ważne tematy są najpierw w Powislu, a dopiero później w innych gazetach. O odejściu mojego ukochanego prezesa Golmenty napisali miesiąc temu. Teraz dopiero dziennik o tym pisze. Co do bycia "tubą Pis" to nie zauważyłem. Jakieś konkrety? Za to przez lata tubą PO była lokalna tv pana kawki i to jest fakt niepodważalny. Tam to płynęła gruba kasa z Aotów i od pana Grobla - setki tysięcy zł TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
  Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Prezes Golment powinien pogodzić się z tym że układ okrągło stołowy się skończył stare odchodzi nowe przychodzi taka jest kolej rzeczy
Zaloguj się, aby oddać głos
1
lol napisał:
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
  Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-) Ludzie, a kto dziś nie ma długów? Kilkadziesiąt tysięcy? chciałbym tyle mieć. Jam mam 350 tys. zł długu, który powstał w ciągu roku. Każdy kto ma firmę ma długi, kredyty, a jak dziś nie ma to jutro będzie je miał. 80 proc dorosłych Polaków ma długi. Najbogatsi z pozoru ludzie mają długi. Przykład? Palikot (kilka milionów). A popytajcie, jakie długi mają najwięksi okoliczni biznesmeni typu pan B - wielki budowniczy, czy P od rozlewni napojów. Śmiechu warte te durne komentarze. ci co długów nie mają to albo są z dziada pradziada urzędasami, albo w ogóle nic nie robią. Albo tak jak pan Golmento robią latami w balona spółdzielców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem już dawno powinien pożegnać się ze stanowiskiem. PPremie, nagrody do mu zmieniło opinie. Nie mógł nachapać się
Zaloguj się, aby oddać głos
1
chłopak z Polnej napisał:
lol napisał:
gość napisał:
tomek W. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
    Z tego co wiem, to Mizera nie ma żadnych długów. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w mieście. koles śpi na kasie więc masz raczej kiepskie info. TOMKU = ANIU, SKORO TAKI KONKUBENT BOGATY, TO CZEMU CI NA SPŁATĘ DŁUGÓW POSKĄPIŁ?! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bogaty i skąpy? a może nie traktuje cię poważnie, Aniu? ;-) Ludzie, a kto dziś nie ma długów? Kilkadziesiąt tysięcy? chciałbym tyle mieć. Jam mam 350 tys. zł długu, który powstał w ciągu roku. Każdy kto ma firmę ma długi, kredyty, a jak dziś nie ma to jutro będzie je miał. 80 proc dorosłych Polaków ma długi. Najbogatsi z pozoru ludzie mają długi. Przykład? Palikot (kilka milionów). A popytajcie, jakie długi mają najwięksi okoliczni biznesmeni typu pan B - wielki budowniczy, czy P od rozlewni napojów. Śmiechu warte te durne komentarze. ci co długów nie mają to albo są z dziada pradziada urzędasami, albo w ogóle nic nie robią. Albo tak jak pan Golmento robią latami w balona spółdzielców. CHŁOPAKU Z POLNEJ = ANNO F. Z KOŁŁĄTAJA, TAKICH DŁUGÓW NIE MAJĄ UCZCIWI LUDZIE, KTÓRZY NIE NAGRYWAJĄ POTAJEMNIE INNYCH, NIE SZANTAŻUJĄ, NIE MAJĄ ZA TO KARNYCH SPRAW W SĄDZIE I NIE FAŁSZUJĄ DOKUMENTÓW PRZELEWU. TACY LUDZIE ŚPIĄ SPOKOJNIE, ZAMIAST BUSZOWAĆ PO FORACH W ŚRODKU NOCY ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: