Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wniosek sa bezwzględnie potrzebne kamerki w samochodach ale to nie dociera do ćwierćinteligentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym on go gonił dużym fiatem ? 130 a dostawczaka nie widac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czemu jechał nadal, skoro miał atak? -.- Ludzie i ludziska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze biednemu staremu schorowanemu człowiekowi wy---bał szybę w samochodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to gość ma po prawku. No i dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie starsi za kierownicą to nieraz poważny problem wiem coś o tym bo mój ojciec wieloletni kierowca twierdził że on dobrze jeździ i nie docierało do niego że stwarza zagrożenie w końcu zepsuliśmy mu samochód a nowego nie daliśmy kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku byłem na miejscu widać było, że wszędzie są zamknięte drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badanie lekarskie i odebranie prawa jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ciule na tym filmiku :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten kapuś czemu nie został ukarany za rozmowę przez telefon w czasie jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu ten kapuś próbował zapobiec tragedii. Ale twój ograniczony rozum nie ogarnia. Już dawno powinni zająć się starszymi ludźmi za kierownicą, wystarczy wprowadzić przymusowe badania i taka sytuacja nie miała by miejsca. A gdyby jednak wjechałby w kogoś z taką prędkością albo na chodniku w chwili uderzenia ktoś by był. Wtedy wszyscy pisali by że dziadki za kierownicą to zło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten kapuś czemu nie został ukarany za rozmowę przez telefon w czasie jazdy.
A od kiedy ROZMOWA jest zabroniona?!?!?!?! Można rozmawiać, o ile używa słuchawek, zestawu głośnomówiącego....  I nie kapuś, tylko ROZSĄDNY CZŁOWIEK! Jeżdżę bardzo dużo, i nie daj Panie Boże spotkać na drodze takiego kierowcy jak ten z dostawczaka! Oglądaliśmy z kolegami ten filmik kilkakrotnie i za każdy razem stwierdzaliśmy- cud, że nie doszło do tragedii! Ja też mam cukrzycę. I ZAWSZE przy sobie glukometr, wodę, sok- nie cukierek, bo ten za wolno się wchłania. NIE DOPUSZCZAM ani do hipo- ani hiperglikemii. I jak tylko poczuję najmniejsze oznaki zmęczenia- zjazd na pobocze, dla własnego bezpieczeństwa. Błędem tego pana nie była choroba, ale to, że dalej jechał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tz gość - jeździsz rowerem to nie wiesz ze wczasów jazdy można rozmawiać przez telefon ! Twoja prowokacja głupia i świadczy o tobie i twoich rodzicach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwalił się że w Kurowie (na terenie zabudowanym) jechał 130km/h mam nadzieje że policja zabierze mu prawo jazdy. Zagrażał innym uczestnikom ruch drogowego ten domorosły szeryf nie bardziej niżten chory człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie dla tego jestem za ,,czasowym" wydawaniem prawa jazdy i profesjonalnym badaniom lekarskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwalił się że w Kurowie (na terenie zabudowanym) jechał 130km/h mam nadzieje że policja zabierze mu prawo jazdy. Zagrażał innym uczestnikom ruch drogowego ten domorosły szeryf nie bardziej niżten chory człowiek.
Wbrew temu co piszesz mam się dobrze domorosły napinaczu internetowy. Prawka nikt mi nie zabierze bo działałem w dobrej wierze. Byłem w ciągłym kontakcie z dyspozytorem, skąd wiesz jakie padły pytania, polecenia? Zacznij używać mózgu a nie klawiatury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra reakcja Panie Rafale. #Nie ma co sie przejmowac idi... na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cukrzyca nie jest powodem do przeciwwskazań kierowania pojazdami. To kwestia odpowiedzialności cukrzyka, by w odpowiednim momencie wziął leki. Analogicznie można napisać, że należy zbadać kogoś, kto co weekend pije alkohol. Odpowiedzialność podobna, jak jazda pod wpływem alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k..wa zabojca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to są jakieś jaja: dziadek 70 lat, w dodatku cukrzyk i w dostawczaku - powinien mieć cofnięte uprawnienia. Parodią jest, że ktoś, kto nosi okulary ma prawo jazdy na określony czas - przecież nie będzie prowadził bez okularów. Chory kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...