Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To kurwa, wiedział, że cos z nim nie halo i jeszcze próbował jechać? Nie no, nie czaję....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to są jakieś jaja: dziadek 70 lat, w dodatku cukrzyk i w dostawczaku - powinien mieć cofnięte uprawnienia. Parodią jest, że ktoś, kto nosi okulary ma prawo jazdy na określony czas - przecież nie będzie prowadził bez okularów. Chory kraj!
  O tak. Chory. Niestety, patologia urzędnicza rodzi patologie przepsów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbrew temu co piszesz mam się dobrze domorosły napinaczu internetowy. Prawka nikt mi nie zabierze bo działałem w dobrej wierze. Byłem w ciągłym kontakcie z dyspozytorem, skąd wiesz jakie padły pytania, polecenia? Zacznij używać mózgu a nie klawiatury.
Patrzcie go jaki gwiazdor. Medal pewnie jeszcze chesz wykopku jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cukrzyca nie jest powodem do przeciwwskazań kierowania pojazdami. To kwestia odpowiedzialności cukrzyka, by w odpowiednim momencie wziął leki. Analogicznie można napisać, że należy zbadać kogoś, kto co weekend pije alkohol. Odpowiedzialność podobna, jak jazda pod wpływem alkoholu.
Ja uważam ,ze cukrzyk,człowiek chory psychicznie po psychotropach.narkoman nie powinien prowadzić samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Rafale! Super postawa ! A niektórzy komentujący lepiej zamilczcie zamiast pisać bzdury !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło powiadomić policję a nie jechać z nadmierną prędkością i wyprzedzać na trzeciego powodując zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Powiadomienie policji było obowiązkiem , natomiast pościg nie miał żadnego sensu i zagrażał pozostałym użytkownikom. Mam nadzieję , że policja po obejrzeniu filmu dokładnie oceni odpowiednio wyczyny ,,szeryfa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło powiadomić policję a nie jechać z nadmierną prędkością i wyprzedzać na trzeciego powodując zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Powiadomienie policji było obowiązkiem , natomiast pościg nie miał żadnego sensu i zagrażał pozostałym użytkownikom. Mam nadzieję , że policja po obejrzeniu filmu dokładnie oceni odpowiednio wyczyny ,,szeryfa"
szeryfowanie to blokowanie pasa ruchu czy "zarządzanie ruchem drogowym" po swojemu, a nie pościg za "pijakiem" z polecenia dyżurnego operatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jad dla mnie to tu się niezły mandacik szykuje dla autora filmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cukrzyca tłumaczy wyprzedzanie na na trzeciego, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, jazda PONAD 100 W ZABUDOWANYM. chyba też się przebadam. przy okazji 130 w zabudowanym i po prawku na 3mc, lepiej żeby autor też miał cukrzycę :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek sa bezwzględnie potrzebne kamerki w samochodach ale to nie dociera do ćwierćinteligentów
bredzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbrew temu co piszesz mam się dobrze domorosły napinaczu internetowy. Prawka nikt mi nie zabierze bo działałem w dobrej wierze. Byłem w ciągłym kontakcie z dyspozytorem, skąd wiesz jakie padły pytania, polecenia? Zacznij używać mózgu a nie klawiatury.
oj żebyś się nie zdziwił, no przypuszczam, że nie było polecenia zap..lać. Dd mandaciku tylko wyrozumiały sąd mógłby uratować, ale żeby w ogóle był mandaciki to musi być donosik. trochę się dziwię że się autor chwali nadświetlną, bo wyciszyć mógł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facebook.com/ropoka/videos/10204639322101409/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie niktózy bez pościgów więcej jeżdżą w terenie zabudowanym niż 130km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...