Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wieźli w samochodzie ponad 10 kg marihuany (wideo)

Utworzony przez <nuta>, 11 czerwca 2011 r. o 13:31 Powrót do artykułu
ale piekne topy co za chory kraj! karani za rosline czyli KARANI ZA NIC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to w Puławach tacy kombinatorzy ? Jestem wstrząśnięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na dodatek pewnie smakowite;/ Panstwo POLICYJNE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas w Niemcach każdy we wsi hoduje bo koleżanki muszą mieć co palić, bo inaczej nie chcą się zabawiać Wiktoria to bez trawy dnia nie umie rozpocząć http://www.fotka.pl/profil/xxVictoriia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert borowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bober h** ci na plecy paruwo je***a !!!!!nygusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bober napisał:
robert borowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ku*** wreszcie zawineli borowca. Dzis mielismy święto na mieście. od niedawna chodze na zajecia zwalczania agresji i moja pani psycholog w ramach terapi dala zadanie zeby dzielic sie przyzciami i spisywac wszystko gdzies w notesie lub na anonimowym forum. no to pisze bo jescze jestem naspawany w chujjj;d Dziś policja nie miala szans z chlopakami. Prawdziwa ciemna strefa. wyczesliśmy wszystkie smitniki w miescie. porto najbardziej sie na te smietniki napalal;d, banan, marlon, bundziol rządzili a policja omijala naszą wędrówke. Dostalo sie tez tym co chcieli przejechac obok nas samochodem. Jednego nawet krajo wyciągał z samochodu ale gufer go odciągnął na czas bo chlopaczyna dostalby wpierd.... pozniej impreza przeniosla sie do parku. Teraz ekipa spod pawelka przejmuje caly rynek w poniatowej.... nikt nie podskoczy. najlepsze jest to ze to byl pomysl banana zeby go podpierdo**c na psy;d ale cyrk normlanie bo z dzieckiem go zawineli. No ale to tylko kolejny zwykly poniatowki dzien;d a jutro bedzie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej ku*** jak sie usuwa wiadomosci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za ku*** pisze jakies glupoty i jeszcze podpisuje sie cirzyt je***Y SMIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za je***y leb sie podemnie podszywa i ku*** jekies kocopoly wypisuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sku***syństwo ! Odbiora ojca za jakąś głupią trawe która jest była i będzie palona ! Popier***one mamy prawo w tej Polsce... HWDPiSWiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bory to pokazałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cirzyt napisał:
No ku*** wreszcie zawineli borowca. Dzis mielismy święto na mieście. od niedawna chodze na zajecia zwalczania agresji i moja pani psycholog w ramach terapi dala zadanie zeby dzielic sie przyzciami i spisywac wszystko gdzies w notesie lub na anonimowym forum. no to pisze bo jescze jestem naspawany w chujjj;d Dziś policja nie miala szans z chlopakami. Prawdziwa ciemna strefa. wyczesliśmy wszystkie smitniki w miescie. porto najbardziej sie na te smietniki napalal;d, banan, marlon, bundziol rządzili a policja omijala naszą wędrówke. Dostalo sie tez tym co chcieli przejechac obok nas samochodem. Jednego nawet krajo wyciągał z samochodu ale gufer go odciągnął na czas bo chlopaczyna dostalby wpierd.... pozniej impreza przeniosla sie do parku. Teraz ekipa spod pawelka przejmuje caly rynek w poniatowej.... nikt nie podskoczy. najlepsze jest to ze to byl pomysl banana zeby go podpierdo**c na psy;d ale cyrk normlanie bo z dzieckiem go zawineli. No ale to tylko kolejny zwykly poniatowki dzien;d a jutro bedzie lepiej
Ty jesteś jakiś zje***y!!!!!!!!!!wypisujesz jakieś rzeczy które nie mają sensu ROBISZ KOMUŚ KOŁO DUPY PO CO???!!!!Jak jesteś taki odważny i wypisujesz to wszystko to podpisz się swoim pseudonimem a nie pod kogoś się podszywasz CZUB PIE****ONY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie jakiś leb sie podpisuje jako ja nie wiem czy chce mnie zklucic czy cos jak ma jakis problem do mnie to niech przyjdzie prosto w oczy a nie sie podszywa i jakies kocopoly wypisuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za frajerzyny wypisuja tu jakies kocopyndry jak zes taki chardy to powiedz to prosto w oczy K|_|rw0 policyjna a nie sie podszywasz za kogos widac ze zwykły frajer z ciebie psa syn hahaha H000jij ci w oko frajerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cirzytka to ja znam od dziecka i wcale mnie nie dziwi ze takie rzeczy pisze skoro jest pojedzony gorzej niz slonio. Od podstawówki walili trąbe z ekipą pawelkową a pozniej obsysali sobie po klatkach a to jest tajemnica poliszynela. Niby nikt nic nie wie a tak naprawde wiedza wszyscy tylko boja sie mowic;d Teraz wyładowywują swoje frustracje na miescie w nocy tylko na tyle ich stać. A ci co sapią tu na forum i zaprzeczają to ci ktorym zalezy zeby prawda nie wyszla na jaw;d ból dupy widze chlopaczki bo wreszcie ktos napisal prawde. Na potwierdzenie zaraz na youtube wrzuce piekny film z wczoraj jak porto rzuca smietnikiem na srodek ulicy, koniec kuwra;d Na dodatek ten pojeb ledwo podniosl smietnik i prawie polecial z nim na ryj. no smieszne video, komiczne doprawdy. Scierwo trzeba niszczyc. A ty ku*** powyzej sam podpisz sie i nie pier*** hahahahh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sku***syństwo ! Odbiora ojca za jakąś głupią trawe która jest była i będzie palona ! Popier***one mamy prawo w tej Polsce... HWDPiSWiS
Sku***syństwo to jest to że ojciec sprzedaje trawę cudzym dzieciom. Piątaka powinni wyłapać żeby było sprawiedliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś policja nie miala szans z chlopakami. Prawdziwa ciemna strefa. wyczesliśmy wszystkie smitniki w miescie. porto najbardziej sie na te smietniki napalal;d, banan, marlon, bundziol rządzili a policja omijala naszą wędrówke. Dostalo sie tez tym co chcieli przejechac obok nas samochodem. Jednego nawet krajo wyciągał z samochodu ale gufer go odciągnął na czas bo chlopaczyna dostalby wpierd.... pozniej impreza przeniosla sie do parku. Teraz ekipa spod pawelka przejmuje caly rynek w poniatowej.... nikt nie podskoczy. najlepsze jest to ze to byl pomysl banana zeby go podpierdo**c na psy;d ale cyrk normlanie bo z dzieckiem go zawineli. No ale to tylko kolejny zwykly poniatowki dzien;d a jutro bedzie le ŁAŁ CHŁOPAKI SZALEJĄ,RÓBCIE CO MOŻECIE BO JUŻ NIEBAWEM CZEKA WAS CELA;DHAHAHA WSPÓLCZUJE WASZYM RODZICOM ŻE TRZYMAJA TAKIE ŚCIERWA POD DACHEM!!!!!!BEZROBOTNE GNIDY KTÓRE ROBIĄ Z TEGO MIASTA DZIURE NAPCHANĄ NARKOTYKAMI!!!!!!!WALCIE SIĘ NA RYJ I DALEJ STÓJCIE NA PKS-IE ZEBY KTOS DAŁ ZŁOTOWKE NA WINO HAHAHA APOZDROWIENIA DLA WASZEGO KOLESZKI KTORY NA FORUM SPRZEDAJE WSZYSTKICH PO KSYWACH HAHAHA KOLESZKI DO ODpier***ANIA A NASTEPNIE WYSCIGI NA PSY ZEBY OBRONIC SWOJA d*** A KOLEGE WSYPAC!!!!!!!!! PONIATOWSKA RZECZYWISTOSC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁAŁ CHŁOPAKI SZALEJĄ,RÓBCIE CO MOŻECIE BO JUŻ NIEBAWEM CZEKA WAS CELA;DHAHAHA WSPÓLCZUJE WASZYM RODZICOM ŻE TRZYMAJA TAKIE ŚCIERWA POD DACHEM!!!!!!BEZROBOTNE GNIDY KTÓRE ROBIĄ Z TEGO MIASTA DZIURE NAPCHANĄ NARKOTYKAMI!!!!!!!WALCIE SIĘ NA RYJ I DALEJ STÓJCIE NA PKS-IE ZEBY KTOS DAŁ ZŁOTOWKE NA WINO HAHAHA APOZDROWIENIA DLA WASZEGO KOLESZKI KTORY NA FORUM SPRZEDAJE WSZYSTKICH PO KSYWACH HAHAHA KOLESZKI DO ODpier***ANIA A NASTEPNIE WYSCIGI NA PSY ZEBY OBRONIC SWOJA d*** A KOLEGE WSYPAC!!!!!!!!! PONIATOWSKA RZECZYWISTOSC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...