Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiosna: sezon wypadków motocyklistów

Utworzony przez przepompownia, 6 kwietnia 2009 r. o 15:53 Powrót do artykułu
Droga Redakcjo powiem krótko, zwięźle i na temat. ku*** co wy za baje opowiadacie.nie mata rzetelnych informacji co do połamanych kończyn zwiozanych z wypadkiem motocyklisty z Puław!!!!!!! Jak juz to lewa noga i prawa reka oraz cztery palce przy prawej dloni!!! NOO i tak powiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepompownia napisał:
Droga Redakcjo powiem krótko, zwięźle i na temat. ku*** co wy za baje opowiadacie.nie mata rzetelnych informacji co do połamanych kończyn zwiozanych z wypadkiem motocyklisty z Puław!!!!!!! Jak juz to lewa noga i prawa reka oraz cztery palce przy prawej dloni!!! NOO i tak powiem!!!
Zapomniałes jeszcze o jajkach, zrobił sobie niezłe pisanki na zbiorniku paliwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy ???? Wszyscy !!!!!!!!!!!!!! Powinno si to spychaczem usuwać z dróg, ja nawet nie chce ich przepitych organów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ACH JEST O CZYM PISAĆ NO NIE? PODNIECACIE SIĘ RADAKTORKI BO MACIE SUPER TEMAT MOTOCYKLIŚCI,MOTORY,WYPADKI NA NICH ACH TO JEST TEMAT NIE? K U R W A JAKI TEN KRAJ JEST P O J E B A N Y ZE SZOK! CZŁOWIEK MYŚLI ŻE JUZ TROCHE TA POLSKA OGŁADY NABRAŁA,ZMĄDRZAŁA NIE TO JEST WRAZ KRAJ CHAMÓW I BURKÓW..MOTOCYKLE NA ZACHÓD OD PL SĄ NAJNORMALNIEJSZYM HOBBY KTÓRE NIE PRZESZKADZA JAK W PL WIEKSZOŚCI..JEZDZĄ TAK SAMO SZYBKO I BRAWUROWO.ZAWSZE CZĘŚC MOTOCYKLISTÓW BEDZIE NIE CHCIAŁA STOSOWAĆ SIE DO MIN.PRZEPISÓW ALE NIE OZNACZA TO ZE NALEZY O WSZYSTKICH PISAĆ ZLE.MOTOCYKLAMI JEZDZA LUDZIE ZE STATUSEM, MADRZY,WYKSZTAŁCENI,WIĘKSZOŚĆ CIEŻKO PRACUJE NA TO DROGIE HOBBY,JEZDZĄ OD LAT I SZANUJA SWOJE ŻYCIE,POSIADAJA ŻONY I DZIECI I NIKT TU NIE JEST JAKIMŚ JAK TO MEDIA LUBIĄ PISAC"DAWCAMI.." BZDURNY I FIKCYJNY WIZERUNEK O TYM ZE MOTOCYKLISCI TO IDIOCI NIE SZANUJĄCY SWOJEGO ZYCIA JEST KREOWANY PRZEZ TE J E B A N E MEDIA I ZA TO MAM DO WAS PRETENSJE! ZACZNIJCIE PISAĆ JACY NAPRAWDE SA MOTOCYKLISCI O AKCAJCH CHARYTATYWNYCH I INNYCH IMPREZACH A NIE SZERZYĆ NIECHĘĆ DO NICH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
Zapomniałes jeszcze o jajkach, zrobił sobie niezłe pisanki na zbiorniku paliwa...
Tobie nawet nie będą potrzebne te organy,bo Cie za takie rozómowanie Kara dosięgnie.FRAJERZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocykliści to szaleńcy, zgoda na pewno niektórzy tak się zachowują, ale w cytowanych przypadkach, jeśli to działo się w miejscach, gdzie nie ma zakazu wyprzedzania, to niestety ale winni są kierowcy samochodów, więc co to ma wspólnego z tezą o szalonych motocyklistach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolo pajacu, jak takiś mądry to powiedz mi jak ktoś kto szanuje żone i swoje dziecko oraz innych zapier***a 150 po mieście w jakims amoku??? A na trasie 200 i lepiej, chyba nie wiesz o czym mówisz, a jak ktoś mówi że wyprzedzał i to była wina kierowcy...i owszem przy predkości 50 by go zobaczył a przy 100 czy 150 nie ma szans. Ale czeka wiele osób na przeszczep , niech jeżdzą. A i co do głośności, jak im tak pasuje to do lasu deb***e, ja nie mam zamiaru tego gówna słuchać. To by było na tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na VII piętrze z widokiem na trzy odcinki jezdni z (dwoma trzema) pasami w jednym kierunku.Tylko 10-20% kierowców na dwu kółkach porusza się zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Reszta 50 km/h to ma przez 2,5 sek kiedy rusza,wyprzedzanie na przejściach,jazda między samochodami slalomem,wyprzedzanie między już wyprzedzającymi sie samochodami,jazda na jednym kole.Czują się bezkarni bo pewnie tak jest. Panowie policjanci pora wykorzystać wasz anonsowany sprzęt do walki z tym wcale nie marginesowym procederem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelność redaktorów Dziennika Wschodniego już dawno zjechała na żenujący poziom, publikuja swoje mierne artykuły na podstawie plotek i zasłyszanych opowieści. Zapraszam na spotkanie możemy porozmawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rzetelność redaktorów Dziennika Wschodniego już dawno zjechała na żenujący poziom, publikuja swoje mierne artykuły na podstawie plotek i zasłyszanych opowieści. Zapraszam na spotkanie możemy porozmawiać
Artykuł powstał na podstawie informacji uzyskanej od rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Nie są to zatem żadne plotki, tylko informacje z "pierwszej ręki". Jeśli opisywane zdarzenia wyglądały jednak inaczej i chce Pan (Pani) na ten temat porozmawiać to proszę o kontakt: buczkowski@dziennikwschodni.pl Pozdrawiam Paweł Buczkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właściwie to 95% motocyklistów to piraci drogowi bo jada zbyt szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
micho napisał:
w cytowanych przypadkach, jeśli to działo się w miejscach, gdzie nie ma zakazu wyprzedzania, to niestety ale winni są kierowcy samochodów
Ty chyba deb*** jesteś. Ciekawe jakim cudem winny jest kierowca samochodu dlatego że skrecał a jakiś palant na szlifierce w niego walnął. Wytłumacz mi bo nie łapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj na ul.Diamentowej wieczorem motocyklistka potrąciła młoda dziewczynę na przejściu straszne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gol napisał:
wczoraj na ul.Diamentowej wieczorem motocyklistka potrąciła młoda dziewczynę na przejściu straszne!
i tak właśnie powstają plotki...Jakie przejście, jaka Diamentowa, jaki wypadek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duzo piszecie a malo wiecie...i nie oceniajcie motocyklisty ktory mial wypadek bo go nie znacie i nic nie wiecie to po pierwsze po drugie jakie przepite organy....on ma taka pasje i tyle jak sie komus nie podoba to niech sie nie wypowiada....kazdy jest mocny w gebie zeby oceniac kogos spojrzcie na siebie a pozniej oceniajcie innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze, co wy ZA BAJKI OPOWIADACIE- jeżdżę na motocyklu bardzo dużo- TYLKO w ten weekend 2 razy jakieś bezmózgi w samochodach zajechali mi drogę...(dodam ze nie miałem dużej prędkości) Barany w samochodach w ogóle nie używają kierunków!!!! wyprzedzają bez upewnienia się w lusterku czy ktoś już tego nie zaczął.... TRAGEDIA!!! Jadę za samochodem zaczynam wyprzedzać... jestem równo z samochodem, a baran zajeżdża mi drogę bo namyślił się ze on zacznie teraz wyprzedzać, bez kierunku, bez popatrzenia w lusterku... Tylko opanowanie i umiejętności ratują zdrowie, a nawet życie w takich sytuacjach...Tym razem się udało-ale nigdy nie wiadomo co może strzelić innemu do glosy... No porostu ręce opadają. NO A OCZYWIŚCIE PO TAKIM ZAJŚCIU ODRAZU PODNOSZĄ SIĘ GLOSY ZE TO WINNA MOTOCYKLISTÓW!!!! Pozdro dla wszystkich kierowców jednośladów:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego samochód jest lepszy od motoru? Zobacz: http://www.motofreak.eu/2010/04/20-powodow...ochod-jest.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprzedzanie kolumny samochodów to ulubiony manewr niejednego motocyklisty. I prawie im to się udaje, zanim nie skończy na błotniku, drzwiach któregoś w kolumnie samochodu. Pomyśl dziewczynko/chłopczyku - niezależnie ile masz lat - zanim to zrobisz! O "martwej strefie" obserwacji w samochodzie słyszeliście kiedykolwiek? Pomijam fakt, że wszystko rozgrywa się w ułamkach sekundy (przy waszych prędkościach, przyśpieszeniach podczas wyprzedzania kolumny).... Daj sobie szansę dziewczynko/chłopczyku, bo w skrajnym przypadku skończysz w kilku workach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
kurcze, co wy ZA BAJKI OPOWIADACIE- jeżdżę na motocyklu bardzo dużo- TYLKO w ten weekend 2 razy jakieś bezmózgi w samochodach zajechali mi drogę...(dodam ze nie miałem dużej prędkości) Barany w samochodach w ogóle nie używają kierunków!!!! wyprzedzają bez upewnienia się w lusterku czy ktoś już tego nie zaczął.... TRAGEDIA!!! Jadę za samochodem zaczynam wyprzedzać... jestem równo z samochodem, a baran zajeżdża mi drogę bo namyślił się ze on zacznie teraz wyprzedzać, bez kierunku, bez popatrzenia w lusterku... Tylko opanowanie i umiejętności ratują zdrowie, a nawet życie w takich sytuacjach...Tym razem się udało-ale nigdy nie wiadomo co może strzelić innemu do glosy... No porostu ręce opadają. NO A OCZYWIŚCIE PO TAKIM ZAJŚCIU ODRAZU PODNOSZĄ SIĘ GLOSY ZE TO WINNA MOTOCYKLISTÓW!!!! Pozdro dla wszystkich kierowców jednośladów:-)
Myślałby kto, że Ty taki prawy jesteś i zawsze kierunki przy wyprzedzaniu włanczasz i terenie zabudowanym 50 km/h jeździsz... Weź się lepiej zamknij z takimi komentarzami, bo śmierdzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...