Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
XV wieczną figurę czy figurę z XV wieku? Jeśli w Wąwolnicy jest figura XV wieczna tj. z VI w. to chapeau bas.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brak słów by określić zachowanie ludzi którzy to zrobili
0
Działali na zlecenie?
0
Działali na zlecenie?
Tak komuniści za tym stoją-żydokomuna.
0
"XV-wieczna" oznacza w języku polskim, iż pochodzi z XV wieku, "inteligencie"... Troszkę wiedzy lingwistycznej miast udawanego puryzmu!
0
Janusz, to ty???
0
Janusz, to ty???
Przemek, a o co chodzi ?
0
Janusz siedzi, dojechali go,dostał dziesionę za zdjęcia pedofilskie w sieci.
0
poprawna pisownia nazwiska proboszcza: Jerzy Ważny można sprawdzić w sieci dosłownie w sekundę - żałosna pomyłka....
0
No właśnie! Niech ktoś zmieni nazwisko proboszcza,bo aż nie można na to patrzeć Jerzy Ważny.
0
BISKUPIM DEKRETEM POWINEN BYC NABITY NA PAL.
0
O Arek i Tomek :)
0
XV wieczną figurę czy figurę z XV wieku? Jeśli w Wąwolnicy jest figura XV wieczna tj. z VI w. to chapeau bas.
Tutaj nie ma żadnego błędu. 
0
ja tam  za J Górą nie przepadam ,to i wąwolnica jest mi obojętna ,gdyby nie ten dęty idiota farmazon siekniewicz i te durnoty z potopu o J górze ,bo to wsztstko zmyślonoe i PR jest ,nikt by sobie głowy nie zawracał ,a tu jeszcze pielgrzymki urządzają,pusty śmiech,w końcu czyj jest kościół Jezusowy ,czy maryjny ? bo to nie jest wszystko jedno,chyba ,że moherom
0
ja tam  za J Górą nie przepadam ,to i wąwolnica jest mi obojętna ,gdyby nie ten dęty idiota farmazon siekniewicz i te durnoty z potopu o J górze ,bo to wsztstko zmyślonoe i PR jest ,nikt by sobie głowy nie zawracał ,a tu jeszcze pielgrzymki urządzają,pusty śmiech,w końcu czyj jest kościół Jezusowy ,czy maryjny ? bo to nie jest wszystko jedno,chyba ,że moherom
myślę podobnie,dołożę do tego jeszcze kiczowaty Licheń i ciągnące pielgrzymki.
0
Ty gościu też jesteś zmyślony. Współczuję.
0
myślę podobnie,dołożę do tego jeszcze kiczowaty Licheń i ciągnące pielgrzymki.
JUDE ???
0
Już byli tacy co za komuny rękę podnosili na MatkęBoską, potem żałowali.
0
Już byli tacy co za komuny rękę podnosili na MatkęBoską, potem żałowali.
Ilu Biskupów i Księży podniosło rękę na BUDŻET PAŃSTWA okradając wszystkich polaków? Czy któryś z nich ŻAŁUJE? - NIE!
0
Tak komuniści za tym stoją-żydokomuna.
Bardziej pislamiści. To raczej na zlecenie dudy..\]
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: