Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
XV wieczną figurę czy figurę z XV wieku? Jeśli w Wąwolnicy jest figura XV wieczna tj. z VI w. to chapeau bas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów by określić zachowanie ludzi którzy to zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działali na zlecenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działali na zlecenie?
Tak komuniści za tym stoją-żydokomuna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"XV-wieczna" oznacza w języku polskim, iż pochodzi z XV wieku, "inteligencie"... Troszkę wiedzy lingwistycznej miast udawanego puryzmu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz, to ty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz, to ty???
Przemek, a o co chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz siedzi, dojechali go,dostał dziesionę za zdjęcia pedofilskie w sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprawna pisownia nazwiska proboszcza: Jerzy Ważny można sprawdzić w sieci dosłownie w sekundę - żałosna pomyłka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie! Niech ktoś zmieni nazwisko proboszcza,bo aż nie można na to patrzeć Jerzy Ważny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BISKUPIM DEKRETEM POWINEN BYC NABITY NA PAL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Arek i Tomek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XV wieczną figurę czy figurę z XV wieku? Jeśli w Wąwolnicy jest figura XV wieczna tj. z VI w. to chapeau bas.
Tutaj nie ma żadnego błędu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam  za J Górą nie przepadam ,to i wąwolnica jest mi obojętna ,gdyby nie ten dęty idiota farmazon siekniewicz i te durnoty z potopu o J górze ,bo to wsztstko zmyślonoe i PR jest ,nikt by sobie głowy nie zawracał ,a tu jeszcze pielgrzymki urządzają,pusty śmiech,w końcu czyj jest kościół Jezusowy ,czy maryjny ? bo to nie jest wszystko jedno,chyba ,że moherom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam  za J Górą nie przepadam ,to i wąwolnica jest mi obojętna ,gdyby nie ten dęty idiota farmazon siekniewicz i te durnoty z potopu o J górze ,bo to wsztstko zmyślonoe i PR jest ,nikt by sobie głowy nie zawracał ,a tu jeszcze pielgrzymki urządzają,pusty śmiech,w końcu czyj jest kościół Jezusowy ,czy maryjny ? bo to nie jest wszystko jedno,chyba ,że moherom
myślę podobnie,dołożę do tego jeszcze kiczowaty Licheń i ciągnące pielgrzymki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty gościu też jesteś zmyślony. Współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę podobnie,dołożę do tego jeszcze kiczowaty Licheń i ciągnące pielgrzymki.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już byli tacy co za komuny rękę podnosili na MatkęBoską, potem żałowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już byli tacy co za komuny rękę podnosili na MatkęBoską, potem żałowali.
Ilu Biskupów i Księży podniosło rękę na BUDŻET PAŃSTWA okradając wszystkich polaków? Czy któryś z nich ŻAŁUJE? - NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak komuniści za tym stoją-żydokomuna.
Bardziej pislamiści. To raczej na zlecenie dudy..\]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...