Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To straszne !!!! normalnie ścieło mnie z nóg , macie z a j e b i s t e tematy nic tylko was czytać!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ewo Kowalska ..... nie pszyjely ciem do gymnazjóm? co to qarvasz twarz jest?Artykuł?Nie!To jest kopiuj-wklej z dyktafonu,albo zapiski na gorąco z posiedzenia na muszli klozetowej............
0
Takie interesujące artykuły powinny być płatne.
0
Piękne ptaki wywieźć do nałęczowskiego parku i po ptokach.Tam są warunki do ich pobytu .Tu w Klementowicach skończą jak te na stawie w Olesinie,gdzie wrogie stada powybijały swoje młode.
0
Piękne ptaki wywieźć do nałęczowskiego parku i po ptokach.Tam są warunki do ich pobytu .Tu w Klementowicach skończą jak te na stawie w Olesinie,gdzie wrogie stada powybijały swoje młode.
0
Mam wrażenie, że u nas szeroko pojęta "ochrona środowiska" działa w jedną stronę. Są, jak trzeba pobrać opłatę za ścięcie drzewa, które często stwarza zagrożenie dla ludzi. W tej konkretnej sprawie wyczuwam chęć wykręcenia się od pomocy. Czy inni też odnoszą takie wrażenie?
0
Mój staw i mam prawo spuścic wodę. Znam takich co specjalnie spuszczają i wyławiają ryby na siatki gm Pienieżno i tez dobrze.
0
Chciał bym się dowiedzieć czy ten staw czasami nie jest na sprzedaż bo bym był zainteresowany
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: