Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wnioski z rozprawy: Starosta do odprawy

Utworzony przez SW, 2 listopada 2007 o 18:22 Powrót do artykułu
Przecie pan poseł Karpiński Wielki mógł być przeciw a był za. Czy to oby nie za mało panie pośle aby robić ludziom wodę z mózgu i wielką polityczną chucpę. Już taki jeden pan poseł z naszego regionu kiepsko skończył a z jego wypowiedzi wynikało, że i most jego i obwodnica jego i wszystkie gimnazja jego, przesadził poprostu tak jak i pan przesadza razem ze swoim "szefem sztabu". Po czynach was poznaja powiadają więc czekamy na czyny pana posła, jego formacja jest u władzy więc czekamy na czyny. Dotychczas dowidujemy się iż tak zwana ściana wschodnia ponownie ma być wykreślona z gosodarczej a co za tym idzie politycznej mapy Polski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pozdrowienia dla politycznie poprawnego moderatora. A wasz patron Donaldził dzisiaj że będzie bronił wolności słowa niczym czekista.
0
bo to jak za komuny było, to tylko my - co dobre , ale wyborcy ocenili i pis pogonili -chce ię żyć.
0
Żyj zdrowo i mniej "trawki" na kolację oczywiście ekologicznej, bo jakaś myśl nieskładna do twej twórczości się wkradła. Patrz nic nie przyjarałem i mi się rymło. Z ekologicznym pozdrowieniem. Proletariusze wszystkich krajów łączcie się.
0
Mam prośbę do autora tego tekstu. Szanowny Panie Pawle, niech Pan wreszcie uczciwie weźmie się do roboty i przestanie kopiować tematy z Tygodnika Powiśla. Pisanie bez ruszania czterech liter zza biurka nie ma przyszłości, a Pan zaczyna przesadzać. Tylko w minionym tygodniu splagiatował Pan dwa tematy - ten o puławskim staroście i o śmieciach z Janowca. Nie ma Pam swoich pomysłów i informatorów? To na tym polega dziennikarstwo w wydaniu Dziennika Wschodniego i Tygodnika Puławskiego? Jeśli tak, to szkoda na was kasy. A może powinienem napisać do Pańskiego szefa? Pozdrawiam i życzę przypływu weny
0
Szanowny Panie, najwidoczniej pan nie wie, ze TYGODNIK PUŁAWSKI jest integralną cześcią Dziennika Wschodniego i jest redagowany przez dziennikarzy tejże redakcji. Artykuły ukazują się zatem w obydwu wydaniach
0
a co to jest tygodnik powiśla? to taka broszurka śmieszna?
0
To informacje dla ludzi spoza Puław. Miejscowi znaja go aż nadto. To smiertelny wróg prezydenta Grobla. Znany ze stosowania bezwzględnych ataków na niego, kóre czynił zwłaszcza organizując kampanie pana Karpińskiego (posła obecnego i w poprzedniej kadencji) w walce o fotef prezydenta Puław. Gotów jest chwytać się wszelkich metod. Obecnie jest związany z PO, starosta jest z PIS, stąd swe chore metody kieruje przeciwko niemu.
0
Czy mnie słychać
0
Do szanownego tuy. Gdyby Tygodnik Powiśla był śmieszną broszurką to taki dziennikarski tuz jak pan Buczkowski nie kupowałby go regularnie i nie przepisywał, oj przepraszam, nie szukałby w nim inspiracji. A swoją drogą to właśnie dodatek puławski do Dziennika Wschodniego to po prostu żenada. Poza artykułami żywcem wyjętymi z Powiśla nie ma w nim nic, no chyba że ktoś lubi czytać wymyślane przez dziennikarzy listy do redakcji lub ściągnięte z internetu rewelacje o Paris Hilton lub Dodzie
0
Drogi Panie Obserwatorze. Doskonale wiem, że Tygodnik Puławski i Dziennik Wschodni to to samo, Ale ja mówię o przepisywaniu z Tygodnika Powiśla, a to zupełnie inna gazeta, która ukazuje się nieprzewarnie od jakiś 10 lat. A zatem proszę mnie nie pouczać tylko czytać tekst ze zrozumieniem. pozdrawiam
0
Tygodnik Powiśla czyta przede wszystkim Zygmunt Jerzy Szymański, wielki przyjaciel Pani redaktor. W okresie kampanii wyborczej redakcja broszurki przeniosła się do Ryk, skąd wielki biznesmen regularnie informował o sukcesach swojej firmy i planach na przyszłość, o tym jak Ryki odżyją kiedy on zostanie posłem. I jakoś nie został. Może dlatego, że Tygodnika Powiśla nikt oprócz niego nie czyta???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: