Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
poseł Krzysztof Szulowski – Jestem zszokowany tym, co się stało. Podjąłem już decyzję o zakończeniu współpracy z nim w ramach działalności biura. Złożę również wniosek o usunięcie go ze struktur Prawa i Sprawiedliwości – mówi parlamentarzysta. – Bardzo mi przykro i po ludzku jest mi go żal, bo Artur był operatywny i miał już wiele zasług, stał na progu kariery politycznej. Niestety sam wyrządził sobie krzywdę – dodaje poseł. W Platformie by zamaskowali i by jeszcze awansował ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedaczek świetlana przyszłość się przed nim rysowała, a tu takie nieszczęście się przytrafiło, nie bądź obojętny na los radnego wyślij sms o treści pomagam pod 7252 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ludowcy kupowali jego glos za wodę... jak na Podkarpaciu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krasniku trafili goscia po wodzie za kołkiem i co... wyciszyli i nadal ludowy polityk uzdrowiciel aktywny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile reszta radnych i władz miasta miała w farbie.Warto zapytać pozostałych ile walnęli na głowę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- grzejemy temat bo to o wrogiej partii - sponsor dal zielone swiatlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto Polska właśnie a własciwie Puławy i wiele, wiel miast i wsi, gdzie politykierzy , urz ednicy a nawet bogaci biznesmeni wydaja na wódę po 300zeta a na taksówkę za 20 zł nie zaryzykują. Otomklasa establishmentu. Fe,fe żygac się chce .....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
- grzejemy temat bo to o wrogiej partii  - sponsor dal zielone swiatlo
 Co ty piep..rzysz, gazeta jest teraz sponsowrowana przez władzę pisowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy sprawdzono monitoring przy lokalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze ze prezydent Grobel wydał pozwolenie na zakup wódy za nasze pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lampka szampana i 100 gram wódki to raczej nie jest duża ilość. Na pewno nie na 1,6 promila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawiałem z jednym z zaproszonych na tę imprezę. Tam nie było żadnego szampana. Było wino i morze mrożonej Finlandii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śigier szkopski dał sygnał grzejemy temat .Kwasirek przewracał się na grobach patriotów  mówmy że bolała go goleń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oficjalna porcja, zapisana na fakturze, reszta ujęta w pozycjach ukrytych. A przecież radni dietki mają niezłe to mieli za co pić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i Kwaśniewskiego tam nie było - TO NIE MOŻLIWE :0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest to prawda ze badanie krwi wykazało grubo ponad 2 promile alkoholu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda władza deprawuje, ale władza absolutna deprawuje absolutnie. Politycy PiS jak wszyscy lubią się zabawić, ale jak już niedługo Zbyszek przejmie sądy, a potem Pawłowicz uciszy niezależne media, będą się mogli bawić bezkarnie. Oczywiście aby się dobrze bawić potrzebna jest dobra kasa, ta też się "znajdzie" bezkarnie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam opla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy ze wódka była wydzielona i było jej po 100gramów. Za takie balangi organizowane przez urząd miasta odpowiada prezydent J. Grobel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 gramów wódki marki Finlandia na głowę. Dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...