Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wójt janowca

Utworzony przez zbyszek, 30 maja 2013 r. o 08:47
W poniedziałek 03.05.2013 pod Urzędem Gminy w Janowcu odbędzie się pikieta w obronie miejsc pracy, oraz chorych i podłych praktyk zwalniania ludzi i traktowania ich jak śmieci. Wójt postanowił zwolnić, niby na podstawie redukcji etatów, część kadry nauczycielskiej, a wzamian przyjąć swoich ludzi, mało kompetentnych (prawnie jest to nie mozliwe, a jednak nie w Janowcu). Takim praktykom mówimy stanowcze NIE!!! Będziemy walczyć o swoje prawa. Ten cały urząd to państwo w państwie, rozpędzimy tą klikę. Zapraszamy wszystkich chcących wspomóc nasze działania, a możeby tak zwolnić wójta z urzędu, taka redukcja etatu, przecież jest nikomu nie potrzebny, gmina i bez niego sobie poradzi, przy okazji budżet gminy się zwiększy o jakieś 12.000 zł (tyle zarabia wójt) miesięcznie plus diety, delegacje, itd. A co, jak tak się traktuje wyborców. Taczki mile widziane!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam 03.06.2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam 03.06.2013
:D Dzisiaj na  rynku ogłoszono że pikieta ludzi niezadowolonych z rządów Wójta Janowca ma odbyć się jutro w piątek 31 maja 2013 roku o godz 8.00 pod urzędem Gminy w Janowcu w sprawie podłych praktyk Wójta :ph34r: Koconia .jakie stosuje wobec nas mieszkańców .   SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH O PRZYBYCIE  :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taczka dla Wójta Janowca T.Koconia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taczka to mało ! więzienie by się przydało za przekręty w Tadzia gminie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taczka dla Wójta Janowca T.Koconia .
CZy wywiezliscie wczoraj Wójta na taczce ?Niech ktoś się wypowie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZy wywiezliscie wczoraj Wójta na taczce ?Niech ktoś się wypowie .
Bał się wyjść z Gminy do mieszkańców .kilka godzin ukrywał się jak tchórz w budynku .Gdy ludzie weszli do Gminy uciekał po kolejnych pomieszczeniach ,aż w końcu mieszkańcy zmusili go do spotkania na sali ślubów .Na  zarzuty odnośnie Dyrektora stwierdził ,że nie ma żadnych i że wszystko jest w porządku .Więc po co to całe zamieszanie ?Widać było jego zdenerwowanie i pełne zaskoczenie ,Wójt  chciał wywrzeć na dyrektorze szkoły zwiększenie etatu nauczycielce żony radnego Fijoła .Gdy ten nie chciał się zgodzić ,uważając ,ze ta nauczycielka nie ma potrzebnych kwalifikacji zawodowych .Bezprawnie zwolnił Dyrektora ,mianując na jego miejsce jego księgowego po linii Partii .Jest to świadomy i publiczny wyraz kolesiostwa Wójta Janowca ,Który nie waha się nawet złamać prawo ,by zatrudnić żonę radnego w zamian za lojalne popieranie jego osoby .Wójt ,który zatrudnił już całą rodzinę w podległych jednostkach dobiera ludzi na stanowiska w myśl zasady mierny bierny ale wierny .Czy takiego Wójta powinniśmy mieć ?Nowy Wójt po referendum zlikwidował by to stado Baranów ,którymi Wójt się otoczył .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na taczkę tego Barana !i won z naszej Gminy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum i skończcie z Baranem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum !!
YYYY aaaa YYYYYaaaa to ja najlepszy wojt    ooo coooo wam chooodzi? yyyy nic nie rbię a taczką chcecie mnie wziąść  yyy aaa yyy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum musi odwołać Tadeusza Koconia ze stanowiska Wójta Gminy Janowiec .Jest to najsłabszy wójt w Polsce .Mśicwy i podły .Dawny zlusrowany Ubek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum dla Wójta Koconia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się czyta wypociny takich ynteligentów to się słabo człowiekowi robi. skąd się wieśniaki urwaliście? no tak, tego buractwa u nas w kraju nie brakuje... sami człowieka wybraliście, a teraz wam raptem przestał pasować? żałosne. dla mnie to tu ktoś ma prywatny interes, aby się wójta z hukiem pozbyć i wysługuje się przy tym pieniaczami. jak się widać po waszych obłąkańczo-fanatycznych wpisach to ta demokracja co poniektórzy o nią walczyli, to psu na budę. są inne bardziej cywilizowane metody wyrażania swojego niezadowolenia z władzy niż "ganianie wójta po gminie". ale tak, wiem do tego to trzeba jakichś przepisów poczytać, no a i przy okazji czytać to trzeba "umić". wiem to trudne. ale takie wtargnięcie do urzędu jak opisujecie to sprawa dla prokuratury. tylko, że w stosunku do was. czego wam w pełni cynizmu życzę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum dla Wójta Koconia 
te pisarz ctrl+c i ctrl+v ci się zacieły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D Dzisiaj na  rynku ogłoszono że pikieta ludzi niezadowolonych z rządów Wójta Janowca ma odbyć się jutro w piątek 31 maja 2013 roku o godz 8.00 pod urzędem Gminy w Janowcu w sprawie podłych praktyk Wójta :ph34r: Koconia .jakie stosuje wobec nas mieszkańców .   SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH O PRZYBYCIE  :D 
  przepraszamy!!! -małe sprostowanie ze względu na ostatnio małą frekwencję   Dzisiaj na  rynku ogłoszono że pikieta ludzi niezadowolonych z rządów Wójta Janowca ma odbyć się w piątek 7 maja 2013 roku o godz 18.00 pod urzędem Gminy w Janowcu w sprawie podłych praktyk Wójta :ph34r: Koconia .jakie stosuje wobec nas mieszkańców -tzn. wykręcanie rąk, przypalanie zapalniczką i wbijanie zapałek pod paznokcie.   SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NA PRZYPICIE :D   Po skończonym spotkaniu planowana jest składkowa impreza połączona z konsumpcją napoji wysokoprocentowych i śpiewaniem przaśnych przyśpiewek.    Prosze informację przekazać dalej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszamy!!! -małe sprostowanie ze względu na ostatnio małą frekwencję   Dzisiaj na  rynku ogłoszono że pikieta ludzi niezadowolonych z rządów Wójta Janowca ma odbyć się w piątek 7 maja 2013 roku o godz 18.00 pod urzędem Gminy w Janowcu w sprawie podłych praktyk Wójta :ph34r: Koconia .jakie stosuje wobec nas mieszkańców -tzn. wykręcanie rąk, przypalanie zapalniczką i wbijanie zapałek pod paznokcie.   SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NA PRZYPICIE :D   Po skończonym spotkaniu planowana jest składkowa impreza połączona z konsumpcją napoji wysokoprocentowych i śpiewaniem przaśnych przyśpiewek.    Prosze informację przekazać dalej!!!
Koconiowy burak jesteś ,w całym słowa tego znaczeniu .Domyślam się że z Janowic żołnierz,tego nieudacznika .F W 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się czyta wypociny takich ynteligentów to się słabo człowiekowi robi. skąd się wieśniaki urwaliście? no tak, tego buractwa u nas w kraju nie brakuje... sami człowieka wybraliście, a teraz wam raptem przestał pasować? żałosne. dla mnie to tu ktoś ma prywatny interes, aby się wójta z hukiem pozbyć i wysługuje się przy tym pieniaczami. jak się widać po waszych obłąkańczo-fanatycznych wpisach to ta demokracja co poniektórzy o nią walczyli, to psu na budę. są inne bardziej cywilizowane metody wyrażania swojego niezadowolenia z władzy niż "ganianie wójta po gminie". ale tak, wiem do tego to trzeba jakichś przepisów poczytać, no a i przy okazji czytać to trzeba "umić". wiem to trudne. ale takie wtargnięcie do urzędu jak opisujecie to sprawa dla prokuratury. tylko, że w stosunku do was. czego wam w pełni cynizmu życzę :)
Tak wybraliśmy go ,bo nikt nie wiedział ,że ten człowiek był tajnym współpracownikiem agenturalnym UB :ph34r: .i że będzie gnębił nas mieszkańców   .Czy ty będąc przyjęty do pracy jesteś pewny że po pewnym czasie możesz być zwolniony .To samo dotyczy Wójta ,na którego ludzie głosowali ,a tak naprawdę nie sprawdził się kompletnie .Bronisz go tylko dlatego że jesteś blisko jego kręgu .A na koniec mówiąc o kimś że mu słoma z butów wystaje spójrz  najpierw na soje buty . B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koconiowy burak jesteś ,w całym słowa tego znaczeniu .Domyślam się że z Janowic żołnierz,tego nieudacznika .F W 
 te blond07 a ty jesteś Pinkiewiczowy komandos. trochę dystansu, bo pękniesz jak tak się będziesz spinać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wybraliśmy go ,bo nikt nie wiedział ,że ten człowiek był tajnym współpracownikiem agenturalnym UB :ph34r: .i że będzie gnębił nas mieszkańców   .Czy ty będąc przyjęty do pracy jesteś pewny że po pewnym czasie możesz być zwolniony .To samo dotyczy Wójta ,na którego ludzie głosowali ,a tak naprawdę nie sprawdził się kompletnie .Bronisz go tylko dlatego że jesteś blisko jego kręgu .A na koniec mówiąc o kimś że mu słoma z butów wystaje spójrz  najpierw na soje buty . B)
 człowieku a ty co z IPN-u? zastanów się o czym piszesz. jak cię wójt gnębi? bar ci zamknął, czy dziur w drodze nie załatał, zlikwidował aptekę, pocztę? ja w żadnych kręgach nie jestem, ale jak czytam tych ludzi z twoich kręgów i te bzdury co piszą to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. poczytaj cokolwiek o samorządach, o ich finansowaniu i funkcjonowaniu to może zrozumiesz moją ironię. jeśli komuś rządzący nie pasują to są na to demokratyczne i prawnie zatwierdzone drogi, a wy co odwalacie? co to za szopka? i dziwisz sie później, że ktoś was tak jak ja ocenia. sam sobie laurkę wystawiasz. a co do tych zwolnień pracujących to masz rację każdy może być zwolniony jeśli nie szanuje przełożonego i odmawia wykonania polecenia służbowego, mam nadzieję że tu resztę sam sobie dopowiesz. pewnie są rzeczy które można wójtowi zarzucić, ale zachowujcie się jak ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...