Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Wolne konopie\" atakują w Puławach

Utworzony przez zwolennik, 25 lutego 2010 r. o 14:29 Powrót do artykułu
~gość~ napisał:
Młodziku wódy to ja nie piję i nie jestem starcem a "se" specjalnie napisałem ,żeby ci uświadomić ,że o rządzeniu to sobie możesz pomarzyć.Nie daj boże takich rządzicieli.Serdeczne życzenia zaćpania się .
Też dołączam się do życzeń!!!Przez takich gnoi tysiące matek płacze,znicze na takich noszą.Renty im dają jak już ku upadkowi blisko.Roznoszą choroby.Osobiście znam takich delikwentów.Niech ich szlag.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drakon napisał:
To wy kłamiecie, wy polacy bez szkół, dostaliście się na swoje stanowiska przy pomocy korupcji i koneksji, bez wykształcenia. I teraz bez jakiejkolwiek wiedzy profesorowie od siedmiu boleści podważacie badania naukowe światowej sławy specjalistów- najmądrzejsi. Macie klapki na oczach, zajrzyjcie na stronę zielonefakty.pl Wstyd ! Jakby europa wiedziała co u się dzieje to by nas z unii wyrzucili.
Zielono to będziesz miał,ale jak wykorkujesz od tych wynalazków-na grobie trawę,albo badyle jak zabraknie rodziców,których wykończysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kolejny artykuł bez przygotowania . Dodatkowo wypowiedz Terapeuty , marihuana jako narkotyk brama , jak ktoś ma słabą psychikę obraca się w niepewnym środowisku to nieważne od czego zacznie LSD czy ekstazy to i tak w końcu przejdzie na "ciężkie narkotyki". A czemu ich jest tyle w zakładach ? Lepiej iść na leczenie niż do wiezienia po którym przyszłość danej jednostki zostanie ukierunkowana przez kolegów z celi "trzeba zabić aby przeżyć" Pora pójść za przykładem krajow o wyższej kulturze zarówno prawnej jak i społecznej , zastanowić się czy naprawdę warto niszczeć przyszłość młodzieży (i nie tylko) za coś o malej szkodliwości społecznej
Kraje o wyższej kulturze???A które to???Ten cały zgniły zachód???Pochody zboczeńców,ćpuni na ulicach bezdomni śpiący w pudłach,płatne szpitale,sex zbiorowy w telewizji.........i wiele innych obrzydliwych rzeczy.Kto cię tu trzyma ???WON tam gdzie ci się tak podoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eudezet napisał:
Najgorsze jest to ze wszyscy uważają ze Ganja jest mostem do twardych narkotykow. Gówno prawda, pale od 6 lat ( wczoraj minęło i ani razu nie wciągałem żadnej amfetaminy czy kokainy ani innego gówna wliczając w to nowe "dopalacze". WSZYSTKO CO STWORZYŁ BÓG JEST DLA LUDZI. a najtwardszym narkotykiem jest wódka
Wódka-narkotykiem,i to twardym?Oj zaawansowany musiał to pisać!A kto syf roznosi jak nie wy?Dożylnie bierzecie-AIDS rozprzestrzeniacie.A wszystko ma swój początek od marihuany!Od wódki tego nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wódki tego nie ma!
No tak.. od wódki jest tylko napieprzanie niemowlętami o ściany. Bo jeśli chcesz wiedzieć takie sytuacje są po alkoholu. Bo to raz goniła mnie banda podpitych kolesi? Za co? Za to, że pili. Po alkoholu człowiek robi się agresywny, temu nie zaprzeczycie. No ale cóż ZSRR w waszych sercach na wieki. Życzę szybkiej śmierci, bo mi się od palenia na to nie zapowiada.. Ale wiem, że i tak wy wiecie wszystko najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takich gnoi tysiące matek płacze
Parę lat temu płakałem jak naje***y ojciec robił rozpier*** w domu. No ale tak.. Ch*j swoim dzieciom w dupy, mogły się nie rodzić najlepiej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ktorzy wypowiadaja sie przeciwko marihuanie to zywy przyklad na to jak rzad nimi manipuluje :) macie wyzarte mozgi jestescie marionetkami, nie ma cie nawet minimalnego pojecia o marihuanie a sie wypowiadacie pozdrowienia dla was :)) Twoje dziecko tez moze palic marihuane a co sie stanie gdy pojdzie za to za kratki?? bedzie placz... www.wolnekonpie.pl www.haszysz.com www.konopialeczy.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie ktorzy wypowiadaja sie przeciwko marihuanie to zywy przyklad na to jak rzad nimi manipuluje macie wyzarte mozgi jestescie marionetkami, nie ma cie nawet minimalnego pojecia o marihuanie a sie wypowiadacie pozdrowienia dla was ) Twoje dziecko tez moze palic marihuane a co sie stanie gdy pojdzie za to za kratki?? bedzie placz... www.wolnekonpie.pl www.haszysz.com www.konopialeczy.pl
Głupich nie sieją sami się produkują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Parę lat temu płakałem jak naje***y ojciec robił rozpier*** w domu. No ale tak.. Ch*j swoim dzieciom w dupy, mogły się nie rodzić najlepiej..
Ale dla niektórych matek najważniejsze są dzieci i ich dobro!!!!Pal zioło na zdrowie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie ktorzy wypowiadaja sie przeciwko marihuanie to zywy przyklad na to jak rzad nimi manipuluje macie wyzarte mozgi jestescie marionetkami, nie ma cie nawet minimalnego pojecia o marihuanie a sie wypowiadacie pozdrowienia dla was ) Twoje dziecko tez moze palic marihuane a co sie stanie gdy pojdzie za to za kratki?? bedzie placz... www.wolnekonpie.pl www.haszysz.com www.konopialeczy.pl
Nkt mną nie manipuluje!!!Znam życie.Mam syna takiego jak wy.Zaczął od marihuany.Patrzę jak się stacza...Nic do niego nie dociera!!!Bierze wszystko co ma od ręką,albo ktoś go poczęstuje.Więc mi nie pier*** bzdur jakie to wszystko fajne!!!Zeby to wszystko szlag trafił!!!A was razem z tymi używkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Głupich nie sieją sami się produkują.
Oj tak!!!Puławy naprodukowały tych deb***i!!!To wylęgarnia ćpunów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik napisał:
No tak.. od wódki jest tylko napieprzanie niemowlętami o ściany. Bo jeśli chcesz wiedzieć takie sytuacje są po alkoholu. Bo to raz goniła mnie banda podpitych kolesi? Za co? Za to, że pili. Po alkoholu człowiek robi się agresywny, temu nie zaprzeczycie. No ale cóż ZSRR w waszych sercach na wieki. Życzę szybkiej śmierci, bo mi się od palenia na to nie zapowiada.. Ale wiem, że i tak wy wiecie wszystko najlepiej
Nie przytaczaj tu jednostek patologicznych,które mordują swoje dzieci.Po alkoholu jedni śpią inni marudzą jeszcze inni są agresywni.Spójrz np.na amfetaminę-co po niej możesz zrobić?U nas na osiedlu palący zioło pili jeszcze piwo!!!Po kolei zjeżdżają do psychiatryka!Co oni mogli zrobić?Strach pomyśleć!!!ODPOWIEDZ MI JAK MOŻNA WARIOWAĆ PO AMFIE?A JAK PO MARIHUANIE?Bo że pada to na łeb to wszyscy wiemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Parę lat temu płakałem jak naje***y ojciec robił rozpier*** w domu. No ale tak.. Ch*j swoim dzieciom w dupy, mogły się nie rodzić najlepiej..
No tak.Że ojciec pił i wariował,to ty też musisz się napalić marihuany i siedzieć z otwartą gębą,z cieknącą śliną,głupkowato się śmiać i patrzyć w jeden punkt!To wszystko tak działa-otępienie głupkowatość w oczach.Ne wiadomo co taki myśli?A może zaraz zaatakuje?TAK JAK OJCIEC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Parę lat temu płakałem jak naje***y ojciec robił rozpier*** w domu. No ale tak.. Ch*j swoim dzieciom w dupy, mogły się nie rodzić najlepiej..
Ty płakałeś.Teraz pewnie matka płacze przez ojca i przez ciebie.Jak to wszystko przeżyła...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toma napisał:
Dlaczego ludzie anty są tak agresywni? Skończyły się Wam argumenty? Te które podaliście i tak nie są sensowne, cokolwiek byście nie powiedzieli, nam chodzi o sprawiedliwość bo skoro wóda jest legalna i bardziej szkodliwa niż marihuana to i za konopie nie powinno się iść siedzieć. A przy okazji odciąć macki mafi która przecież na "nielegalności" zarabia.
WSPÓLNYMI SIŁAMI OCZYŚĆMY NASZE MIASTO.NIECH BĘDZIE WOLNE OD NARKOTYKÓW I NARKOMANÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakażmy tytoniu i alkoholu! Czemu tylko trawa ma być zakazana! One są tak samo szkodliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ads napisał:
Zakażmy tytoniu i alkoholu! Czemu tylko trawa ma być zakazana! One są tak samo szkodliwe.
Pewnie że tak.Wszystkie używki skasować!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ee jeśli trawa nie jest aż tak szkodliwa, a ludzie ją i tak palą- bez względu na to, czy jest legalna, czy nie, to dlaczego zyski z obrotu tego mają dalej być dla mafii a nie dla państwa. No ale jeśli rząd jest finansowany przez mafie to cóż..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyścioch napisał:
WSPÓLNYMI SIŁAMI OCZYŚĆMY NASZE MIASTO.NIECH BĘDZIE WOLNE OD NARKOTYKÓW I NARKOMANÓW
Pierwszy do czyszczenia kto chętny?.Na detoks go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ee jeśli trawa nie jest aż tak szkodliwa, a ludzie ją i tak palą- bez względu na to, czy jest legalna, czy nie, to dlaczego zyski z obrotu tego mają dalej być dla mafii a nie dla państwa. No ale jeśli rząd jest finansowany przez mafie to cóż..
BRAWO!!!Jestem tego samego zdania co ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...