Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP w Puławach zebrała więcej niż rok temu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2017 r. o 11:49 Powrót do artykułu
Mam nadzieję że ci co hejtują WOŚP nie pozwolą aby ich nienarodzone dzieci czy wnuki były badane aparatami podarowanymi przez fundację i aby umarły, bo to wstyd i hańba aby korzystały z inkubatorów z serduszkiem. A jak będą starzy nie pozwolą na to aby leżeć na oddziale geriatrycznym i korzystać np. z łóżek z serduszkiem orkiestry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia takiego wysokiego wyniku zbiórki na WOŚP w Puławach. Dziękuję za wasze zaangażowanie i poświęcony czas. Brawo ❤️❤️❤️
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Sztab WOŚP w Puławach, Brawo Galeria Nova i Zielona, Brawo Wy, Brawo My wielkie BUUUUU dom chemika 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne, ogłupione dzieci marznące na mrozie aby Owsik mógł zaspokajać swoje popędy. Jeszcze więcej oglądajcie TVN i POLSAt i wysyłajcie swoje dzieci do różnych Owsików aby ci zaspakajali swoje chucie a wam wmówią że to jest obywatelski Biedny,oglupiony ciemnogród marznący na miesięcznicach aby jarson mógł zaspokajać swoje widzimisie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Podobno dogadali się z Pislamem, żeby skąpi kodziarze więcej dawali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak on śmie oklejać szpitale swoimi znakami firmowymi i robić sobie reklamę. Nie życzę sobie tego w szpitalach publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedziesz w szpitalu publicznym nie korzystaj ze sprzetu oklejonego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Jak on śmie oklejać szpitale swoimi znakami firmowymi i robić sobie reklamę. Nie życzę sobie tego w szpitalach publicznych.
a to nie jest koncert życzeń. Gdy kiedyś tam trafisz,od razu zastrzeż,że nie życzysz sobie korzystania ze sprzętu na który jest serduszko WOŚP. A jak juz wyjdziesz to wyślij stówke do Torunia,może dostaniesz miejscówke w pierwszym rzędzie na miesięcznicy...tuz koło prezia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak jak ci nie pasuje sprzęt oklejony serduszkami to się lecz w prywatnych klinikach( po twoim wpisie sądzę że potrzebne ci leczenie w szpitalu ,,Abramowice'') tam nie ma sprzętu oklejonego serduszkami. Masz jeszcze do wyboru na diagnozę do Jarosława na Nowogrodzką lub do Torunia do papy Dyrektora na pokropienie wodą święconą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bp jak dostają za darmo 500+ no to mają z czego dawać "lekko przyjdzie - lekko pójdzie", co innego jak ja zapieprzam za 1200  zł do tego wynajmując mieszkanie i dojeżdzając 25 kam to nie stać mnie na takie glupoty, ja płacę swoimi podatkami i cholerny rząd nie robi mi łaski jak zakupi sprzęt i bedzie mnie leczył,a nie dawać za pieprzenie się i rozmnażanie po 500+ za zrobienie jednej sztuki bachora, te pieniądze tj. 500+ winny  być skierowane na własnie zakup tego sprzętu i leczenie chorych a młodych  do roboty jak napieprzyli dzieci i niech zapieprzają na nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfdfd napisał:
no bp jak dostają za darmo 500+ no to mają z czego dawać "lekko przyjdzie - lekko pójdzie", co innego jak ja zapieprzam za 1200  zł do tego wynajmując mieszkanie i dojeżdzając 25 kam to nie stać mnie na takie glupoty, ja płacę swoimi podatkami i cholerny rząd nie robi mi łaski jak zakupi sprzęt i bedzie mnie leczył,a nie dawać za pieprzenie się i rozmnażanie po 500+ za zrobienie jednej sztuki bachora, te pieniądze tj. 500+ winny  być skierowane na własnie zakup tego sprzętu i leczenie chorych a młodych  do roboty jak napieprzyli dzieci i niech zapieprzają na nie.
Trzeba było się ,,pieprzyć i rozmnażać" a nie ruszać skórką i teraz marudzić. a tak na marginesie ,niby dlaczego 500+ ma iść na leczenie ,,twojego''dupska? tak samo płace podatki jak i Ty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak na marginesie to łaske kot w lesie złapał i wyr...ał hehe nie słyszałeś ,,bachorze"..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...