Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wózek dokumentów o krzewach na Skwerze Niepodległości w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2016 o 20:35 Powrót do artykułu
A błoto po każdym deszczu na wszystkich alejkach to już władzy nie chodzącej piechotą nic nie obchodzi ? Widok z okien samochodu, was zadowala, ale zapraszam na jesienny, mokry i brudny, niestety spacer. Fuszerka i partanina gładko przeszła, awantura o krzaki to odwracanie uwagi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
odwracanie uwagi? to lepiej nic nie robić bo błoto to reszta nie ważna. dziwne podejście
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a trak po za tym nic nie rozumiem z tego artykułu. napisany tak ze nie wiadomo o co chodzi. wiec jaki protokół przyjęli radni? co w nim było?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cenie dziennik, ale zgodzę się że tym artykułem to chyba ktoś popłynął. Nie wiadomo o co chodzi. Prezydent J. Grobel wzburzony, za chwile I. Czeżyk dziękuje Szczepańskiemu (chyba temu co budował skwer?). Przyjmują jakiś protokół (protokół to ten przytargany przez urzędników wózek dokumentów czy co?). Za Chiny nie mogę się domyśleć co ten protokół zawiera i jak ma się do tego wydarzenia i artykułu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skwer Solidarności, czy tam znajduje się pomnik ks. Jerzego? Miejsce koszmarne, przygnębiające, wizerunek odstrasza dzieci. Każdy omija to miejsce. Nie można było zamówić pomnika bardziej przyjaznego dla oka?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dopatrzyłem sie w tym artykule jednak, ze jak zawsze pre. Grobel twierdzi że radni nie powinni mieć żadnych uwag. Czy w opinii prezydenta radni nie powinni sie w gole odzywać i cokolwiek robić? Potem mamy wymieniane nowe krzesełka stadionowe czy zamknięty przeciekający nowiutki parking na marinie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież to nie sam prezydent podejmuje decyzje o inwestycjach w mieście. Radni mają w tym procesie swoje miejsce i radni w poprzednich kadencjach, tak jak radny Czeżyk też przyczynili się do powstania skweru.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trudno rozszyfrować ten artykuł, ale wygląda na to ze radni, mimo obiekcji prezydenta, przyjęli chyba dokument stwierdzający niedosadzenia krzewów na skwerze??? Czezyk, dziękujący za to dyr. Szczepańskiemu, kory przecież odpowiadał za budowę tego skweru to jakieś kuriozum. Jeśli protokół stwierdza jakieś zaniedbania a radny dziękuje za to osobie która za nie odpowiada to już szczyt wszystkiego!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mogę prosić autora, by jednak napisał o co chodzi w tym wszystkim? O jaki protokół chodzi, co przyjęli radni że aż tak 'zagotował' się J.Grobel, a radnego Czeżyka pchneło do takiej 'wazeliny'?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego zachowanie radnego Czezyka to kuriozum? Przecież był on w radzie miasta gdy zapadała decyzja o skwerze, więc broni swoich racji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sami głosujemy na tych groblowo-czezykowych dziadków a potem dziwmy sie ze jest jak jest
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepsze co mówi Grobel >ze symboli na rysunkach (chodzi zapewne o projekt) nie należy odczytywać dosłownie. Czy to znaczy że z inwestycjami miejskimi za które on odpowiada MOŻNA ROBIĆ WSZYSTKO ?!?!> To znaczy że PROJEKTU CZY UMOWY NIE NALEŻY ODCZYTYWAĆ DOSŁOWNIE ?!?!? To już szczyt szczytów panie prezydencie!!! Wzniesienie się na wyżyny obłudy i poszanowania nas i naszych pieniędzy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiec należy się cieszyć że w ogóle zbudowali skwer czy stadion. Skoro Grobel twierdzi że symboli na rysunkach ( projektów) nie należy odczytywać dosłownie wiec zamiast skweru mogli odczytać NIE DOSŁOWNIE PROJEKT i zrobić szambowisko a na stadionie zbudować kurnik na parę osób i klepisko do grania bo przecież PROJEKTU NIE NALEŻY ODCZYTYWAĆ DOSŁOWNIE !? !? Na Marinie zaś zrobić oczyszczalnie ścieków. Pasowała by cudnie z przepompownia ścieków za Wisły która obecnie super pachnie w samym środku mariny.Gratuluje panie prezydencie podejścia! Oby tak dalej!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po lekturze komentarzy widać, że czytanie ze zrozumieniem to wciąż unikalna umiejętność :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiec jak Ty zrozumiałeś, w przeciwieństwie do nas głupców, to wytłumacz co zawiera protokół przyjęty przez radnych? Przeciwko czemu oponował tak Grobel? To w końcu radny Maj miał racje bo przecież rada miasta przyjęła jakiś tajemniczy protokół czy Grobel? Brakuje tych krzaków czy nie? Bo ja czytając ten artykuł nie wiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poza tym artykuł powinien być napisany zrozumiale a nie tak ze trzeba się błąkać w domysłach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skwer Niepodległości? Wstyd! Obesrany przez ptaki, ubłocony. Tylko panowie sączący alkohol tu siedzą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaka niepodległość taki skwer.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: