Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze, że nie z kradzionYM wódka. A Bóg widzi i nie grzmi. Gdzie jest wasz dział korekty "Dzienniku", że takie buble językowe nawet w tytułach już puszczacie. Bądźcie przyzwoici, nie róbcie z siebie drugiej przystani dla dysortograficznej młodzieży - w Lublinie już jedna jest (redakcja waszej "wybiórczej" konkurencji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie coś, to PanBuczek ma w dupie. Co za różnica? Woda życia, czy kradzież życia. A widzisz. "Bóg widzi i nie grzmi." A dlaczego? Bo wie, że Ty zagrzmisz. Poniekąd masz rację, jednakże wokół nas ma miejsce tyle transformacji, że już nie wiemy, czy mamy do czynienia z male, czy z female, czy z obojgiem rodzajów. Chłopczyku. Ta redakcja nie jest polska. Polska nie jest Twoja. Polska nie należy do Polaków. Czy czaisz bazę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Polska była częściowo w innych obcych rękach, to mój brejdak nie przeczytał ani jednej książki, w tym żadnej lektury lub wiersza. Stało się to dlatego, że PanBuczek mu pomógł w chwili zaskoczenia. Brejdak miał same dwóje. Było ich pięć. Ale pan sorek Jeżowski kochał dyktanda. Brejdak dostał dwie piąteczki (najlepsze oceny w klasie) i Felek dopuścił go do matury w TGD w Lublinie. A widzisz. Nie buldocz się. Ja również nie czytam w ogóle. Pracę magisterską z psychologii obroniłem na dobra plus u prof. dr. hab. Stanisława Popka. A widzisz. To wystarczy, aby Polska była Polską. Sam ją odbiorę ze szponów jej okupantów. Tak więc nie bój żaby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow chłopaki chcieli na bogato się zabawić, jak kraść to miliony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrząc na fotkje to nie tylko whisky ale i whisey
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...