Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze, że nie z kradzionYM wódka. A Bóg widzi i nie grzmi. Gdzie jest wasz dział korekty "Dzienniku", że takie buble językowe nawet w tytułach już puszczacie. Bądźcie przyzwoici, nie róbcie z siebie drugiej przystani dla dysortograficznej młodzieży - w Lublinie już jedna jest (redakcja waszej "wybiórczej" konkurencji).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takie coś, to PanBuczek ma w dupie. Co za różnica? Woda życia, czy kradzież życia. A widzisz. "Bóg widzi i nie grzmi." A dlaczego? Bo wie, że Ty zagrzmisz. Poniekąd masz rację, jednakże wokół nas ma miejsce tyle transformacji, że już nie wiemy, czy mamy do czynienia z male, czy z female, czy z obojgiem rodzajów. Chłopczyku. Ta redakcja nie jest polska. Polska nie jest Twoja. Polska nie należy do Polaków. Czy czaisz bazę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy Polska była częściowo w innych obcych rękach, to mój brejdak nie przeczytał ani jednej książki, w tym żadnej lektury lub wiersza. Stało się to dlatego, że PanBuczek mu pomógł w chwili zaskoczenia. Brejdak miał same dwóje. Było ich pięć. Ale pan sorek Jeżowski kochał dyktanda. Brejdak dostał dwie piąteczki (najlepsze oceny w klasie) i Felek dopuścił go do matury w TGD w Lublinie. A widzisz. Nie buldocz się. Ja również nie czytam w ogóle. Pracę magisterską z psychologii obroniłem na dobra plus u prof. dr. hab. Stanisława Popka. A widzisz. To wystarczy, aby Polska była Polską. Sam ją odbiorę ze szponów jej okupantów. Tak więc nie bój żaby.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wow chłopaki chcieli na bogato się zabawić, jak kraść to miliony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
patrząc na fotkje to nie tylko whisky ale i whisey
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: