Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadli złodzieje torów kolejowych

Utworzony przez AK, 28 marca 2009 r. o 22:46 Powrót do artykułu
Wreszcie jakiś sukces policji i zainteresowanie tego typu sprawami. Żenująca jest natomiast bierność PKP, które są właścicielem torów. Fakt, że linia jest od wielu lat nieczynna nie powinien wszystkiego tłumaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem skąd ten artykuł i zdjęcie właśnie dziś. Jestem mieszkańcem Wólki Gołębskiej i przy okazji trudnię się fotografią. Zdjęcie pokazuje fragment torów, których nie ma już ze dwa lata. Pytam więc: Co to ma być?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AK napisał:
Wreszcie jakiś sukces policji i zainteresowanie tego typu sprawami. Żenująca jest natomiast bierność PKP, które są właścicielem torów. Fakt, że linia jest od wielu lat nieczynna nie powinien wszystkiego tłumaczyć.
Przy takim poziomie intelektualnym sprawców nie było to trudne. resztą robi się juz z tego jakaś plaga: ucieczka z więźniarki i powrót "do siebie", ucieczka z kradzionym rowerem na wyższe piętra bloku. Nie wiem może to wina chipsów??? Należy teraz oczekiwać ciekawego postanowienia niezawisłego!!! Podpowiedź dla sprawców: należy żałować, bić się prawicą w pierś i zaproponowac sobie wyrok w zawiasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze zrobili, w dobie kryzysu jakoś trzeba sobie radzić, a po za tym skoro tory sa stare i nikt z nich nie korzysta to po co one sa niech to kolej zabiera a nie szpeca aby lasy pozarastane badylem. Na drodze też trzeba zwalniać bo stop przed przejazdem po którym pociąg nie jechał już kilkanaście lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz już dawno nie był chyba w Puławach i słabo je zna. Przejazd był na bocznicy torów, ale biegnących do Żelatyny (wyburzona prawie w całości). Przejazdu nie ma bo zamiast tego wiadukt obwodnicy Puław. A te tory należą do linii Bąkowiec - Puławy Azoty, prowadzącej do unikalnego w skali europejskiej wojskowego składanego kolejowo-drogowego mostu pontonowego przez Wisłę. Ostatni raz był złożony w latach 80 XX wieku, chyba razem z Armią Czerwoną. A tego rozjazdu (obok drogi Puławy Dęblin DW801) rzeczywiście nie ma już od kilku lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie patrzeć, to dziwi mnie osobiście fakt, że kolej wycenia straty na 5000zł (za 24m szyn), a pozostawiła te nieczynne (kilometrami często) odcinki samym sobie np. w lesie - jak w tym przypadku. Skoro jest taki kryzys, to czemu kolej nie rozbierze tych szyn przed złomiarzami i ich nie wykorzysta lub sprzeda, zyskując na tym? Taniej jest czekać aż złomiarze je rozkręcą na tych odcinkach zasłoniętych lasem? Skoro linia z założenia ma być już NIE wykorzystywana, to na co czekać panowie z kolei?.... na złomiarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
dobrze zrobili, w dobie kryzysu jakoś trzeba sobie radzić, .............
Pieprzycie obywatelu złodziejskim językiem. Nawet, jeśli szyny leżą (jako tor kolejowy) nie wykorzystywane to nie znaczy, że można je kraść. Nie wykorzystywane - ALE NIE TWOJE, więc odpier*** się od nich. Takich złodziei jak ty należy wychłostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miras napisał:
xyz już dawno nie był chyba w Puławach i słabo je zna. Przejazd był na bocznicy torów, ale biegnących do Żelatyny (wyburzona prawie w całości). Przejazdu nie ma bo zamiast tego wiadukt obwodnicy Puław. A te tory należą do linii Bąkowiec - Puławy Azoty, prowadzącej do unikalnego w skali europejskiej wojskowego składanego kolejowo-drogowego mostu pontonowego przez Wisłę. Ostatni raz był złożony w latach 80 XX wieku, chyba razem z Armią Czerwoną. A tego rozjazdu (obok drogi Puławy Dęblin DW801) rzeczywiście nie ma już od kilku lat.
miras znam puławy w miare dobrze i nie chodziło mi tu konkretnie o te tory tolko ogólnie o tory pozostawione przez kolej a jest ich mnóstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moglby byc ciekawy szlak kolejowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...