Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpłacili pieniądze, a budowa się przeciąga

Utworzony przez opo, 13 marca 2013 r. o 10:50 Powrót do artykułu
Bicki to znany spekulant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Tymczasem, deweloper chce wszystkich pieniędzy już teraz, mówiąc, że nie ma za co skończyć prac" Panie Bicki, tacy jak pan to nie powinni się zabierać za budowę kurnika, a co dopiero blok. Co znaczy że chcesz pan wszystkich pieniędzy? Jak podpisywałeś pan umowę z klientami, to w Umowie chyba było zapisane, że przedmiotem umowy jest GOTOWY LOKAL, a nie dziura w ziemi, co nie? Klient wcale nie musi płacić za dziurę w ziemi ale za gotowy lokal. Jak pan nie masz kasy to trzeba było się nie zabierać za budowę... Swoją drogą klienci postąpili po frajersku, że kasę w całości wpłacili. Ja tam bym nigdy nie płacił za coś, czego jeszcze nie ma. A co to, mało lokali na rynku wtórnym aby wpieprzać się w piekny, ale wirtualny?... Bicki krętacz, a ludzie głupki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrać się kolesiowi do dupy !!! Nagłośnić sprawę w mediach ale nie Puławskich i nie Lubelskich.To śmiech na sali by takie cyrki były!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czeczeni, takie i inne sprawy rozwiązują w idealny sposób i pomyśli poszkodowanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławiak napisał:
Dobrać się kolesiowi do dupy !!! Nagłośnić sprawę w mediach ale nie Puławskich i nie Lubelskich.To śmiech na sali by takie cyrki były!
Prawo jest takie doskonałe jak cała reszta w tym dzikim kraju,tylko opcja czeczeńska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholerny przekręt! A gdzie ta kasa co ludzie mu już wpłacili?Pławi się w luksusach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe, jako że większość mieszkańców się dobrze zna. I nikt nie płacze a wręcz przeciwnie duża część kończy urządzać mieszkania w tym także i moja osoba. Szkoda że autor przez małe a nie poinformował że przedłużająca się budowa wynika z winy upadku firmy FORTEX. Szkoda także że nie rozmawiał z obecną firmą czyli panem Tomkiem, który ma odmienne zdanie. Informacje wyssane z palca. Codziennie są na budowie mieszkańcy, którzy wykańczają swoje mieszkania proszę ich zapytać czy faktycznie tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fortex upadło przez dewelopera bo za prace im nie zapłacił. Kolego chyba jedyny wykończyłeś i bicki ci pozwolił mieszkać na dziko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ściany działowe pęknięte wszystko poprawiajo a ty gościu glazurę już kładziesz? a odbiór może listopad 2013? ludzie kredyty pospłacają a lokalu jak nie było tak nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobna sytuacja była w Lublinie na osiedlu LSM ze spółką Antar LTD. Przeczytajcie na Dzienniku Wschodnim pt. [b]Miliony utopione w wieżowcu Sunhill. Developer narobił długów i zwinął żagle. [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja siostra wpłaciła cwaniakowi wszystkie pieniądz już w listopadzie 2011 roku.Jej i moja cierpliwość jest już na wyczerpaniu.Jeżeli do końca kwietnia 2013 r. nie przekaże kluczy aktem notarialnym, zmuszeni będziemy podjąć radykalne kroki.Temat czeczeński również rozważamy.Uważam że wszyscy lokatorzy powinni wystąpić do Bickiego o dokładne podanie ostatecznego terminu oddania bloku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arogancja Bickiego jest zdumiewająca - czy lokatorzy też myślą, że jest wiele innych ciekawszych tematów? - wydaje mi się, że tutaj potrzebny będzie prokurator bo sprawa śmierdzi wielkim przekrętem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokator napisał:
Fortex upadło przez dewelopera bo za prace im nie zapłacił. Kolego chyba jedyny wykończyłeś i bicki ci pozwolił mieszkać na dziko.
Gdybyś był w temacie, tak bardzo głęboko, jak Ci się wydaje, że jesteś, wiedziałbyś, że mieszkań "wykończonych" jest dużo więcej niż jedno !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co kogo obchodzą problemy developera Bickiego? Była Umowa i trzeba się jej trzymać. Wpłacam kasę, jest termin i chcę mieszkanie zgodnie z terminem. Nie ma terminu to Bicki kasę oddawaj złodzieju. G... obchodzą mnie twoje problemy. Umowa to Umowa. Jak ktoś podpisuje umowę, to niech się z niej wywiąże, a jak się nie wywiązuje to są na to paragrafy (zapisane w umowie). Oczywiście pod warunkiem, że ktoś podpisał umowę notarialnie, a nie z Bickim na papierze w kratkę... bo słyszałem, że i takie przypadki były. Z tego co wiem, są juz sprawy sądowne o zwrot wpłaconej Bickiemu kasy (podobno są osoby, które wpłaciły juz całość kasy, a mieszkanie dalej nie ukończone w stanie developerskim pomimo, że termin zapisany w Umowie dawno minął)... Słyszałam, że w "nowym" mieszkaniu komuś juz sufit odpadał, bo deb***e tynkowali na mrozie. Takie kwiatki. ============================================================ Cytat: Krzysztof napisał: wczoraj, 13:17 Bardzo ciekawe, jako że większość mieszkańców się dobrze zna. I nikt nie płacze a wręcz przeciwnie duża część kończy urządzać mieszkania w tym także i moja osoba. Szkoda że autor przez małe a nie poinformował że przedłużająca się budowa wynika z winy upadku firmy FORTEX. =========================================================== Nikt nie płacze? Dobre... znam inne przypadki ludzi, którzy bardzo narzekają, część zrezygnowała i się sąduje, więc co ty pielesisz? A poza tym jak wspomiałam. co kogo człowieku obchodzi z czego wynika problem Bickiego? Ja tam bym już nie chciała mieszkać, bo potem Bicki się będzie mścił na tych co zwrócili mu uwagę i cyrki odwalał z czynszami. Znając go nie ma co się spodziewać uprzejmego przyjęcia na swoim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten działacz SLD na imprezie u którego zabił się poseł Samoobrony? Dzierżawi kilka lokali dla Biedronek to kasę powinien chyba mieć i może na to wyprowadził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panorama to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i nikomu nic nie zrobicie, a na pewno nie Prezesowi Bickiemu. Daliście się wykorzystać i wpuścić w maliny ale takie są zasady gry, Prezes to były działacz SLD, członek rad nadzorczych, znajomy prokuratorów i sędziów i wie jak się prawem posługiwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze ten gość był cwaniakiem...Bicki deeeveloppeeerrrr...dobre hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARWASZTWARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZŁODZIEJ I KWITA!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, wszystko wiem z peirwszej ręki. On z Tuskiem ma układ. A mało tego kupił sobie dom obok Putina na Maldediwach. Biedne Polaczki Cebulaki z was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego ze wykończyli jak aktów notarialnych nie dostaniecie bo budynek nie jest oddany a światło, i mieszkacie? a śmiecie wyrzucacie po innych śmietnikach bo bicki wam nie zbuduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...