Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wreszcie zmienią się alejki na Skwerze Niepodległości. Ale nie tak szybko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2017 r. o 12:43 Powrót do artykułu
Ciekawe dlaczego obecne przepisy nie pozwalają na ich wybrukowanie? Jakiś problem by ludziom ułatwić chodzenie zamiast brodzenie w kałużach? Dziwne te przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "O już pisowska nowomowa się uaktywnia. Wstydź się Polaku, katoliku za mówienie o mieszkańcach miasta per robolu. To że ty siedzisz na ławeczce pod sklepem z piwkiem i żyjesz z różnych plusów, nie oznacza że możesz gardzić tymi, którzy płacą na twoje +." koniec cytatu. I tu się mylisz. Dla mnie PiS to najgorszy shit, jaki dopadł Polskę, katolicyzm to równie wielka zakała. PO niewiele lepsze, ale najgorsze g to politycy w samorządzie. Śmieszy mnie wyjeżdżanie z tekstami, ile to nie zapłacimy z podatków, bo nie widzę tekstów ile płacimy Rydzykowi, kościołowi, politykom i rozbuchanej administracji państwowej i samorządowej. Budżet jest dokumentem dostępnym na pulawy.eu i stoi tam jak byk ile kosztują radni i urzędnicy. Zapłaciłem w tym roku ponad 150 tys podatku, więc na ławce w ogrodzie mogę sobie posiedzieć... :P Zachęcam do włączenia się w akcję odpolitycznienia samorządów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zmienić świat tylko nie wiem jak niech mi ktoś podpowie jak to zrobić mam.P.S.Dobra zmiana nie wchodzi w gre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...