Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wronów: Audi dachowało. 5 osób jest rannych

Utworzony przez naoczny, 9 maja 2010 r. o 21:17 Powrót do artykułu
to był zielony seat LOP byłem chwile potem masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kawałek prostej drogi kończący się dwoma niebezpiecznymi zakrętami. Niestety to nie jest pierwszy wypadek w tych okolicach i oby poszkodowane osoby nie dołączyły do listy ofiar, które tam straciły życie. Kierowca tego audi wyprzedzał TIR-a i prawdopodobnie wpadł w poślizg a potem uderzył w drzewo. Oczywiście zawsze w takich sytuacjach pojawiają się głosy o rozważnej jeździe, ale jeśli już tej rozwagi zabraknie to dlaczego na kierowców czekają celowo posadzone, przydrożne drzewa?! Inna sprawa, że stan dróg w tej gminie (Bełżyce) - co przekłada się na bezpieczną jazdę - jest zatrważający! Wyprzedzając na takiej drodze można co najmniej uszkodzić zawieszenie skacząc jak kangur po dziurach i zniekształconej na brzegu nawierzchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaden seat tylko audi a3 na opolskich blachach kolego drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem tam i widzialem. jednym slowem masakra z samochodu. mam zdjecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SEAT to mój sąsiad ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie o Poniatowej i Belzycach, a w naglowku jest Pulawy. Chyba nie o ten Wronow wam chodzi??? Fakt Wronow jest tez na trasie Pulawy - Zyrzyn Ehh wspaniali redaktorzy dziennika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to było tak naprawde bo ja tez tam byłem i ludzie muwili ze to jest passat....ami mo ta kobiete co wycogali młoą co jej sie stało bo chyba wyszła owłasnych siłach ze tego co widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Piszecie o Poniatowej i Belzycach, a w naglowku jest Pulawy. Chyba nie o ten Wronow wam chodzi??? Fakt Wronow jest tez na trasie Pulawy - Zyrzyn Ehh wspaniali redaktorzy dziennika
Brawo dla " aaa" ! I tak właśnie wygląda dziennikarskie rzetelne podejście do tematu : SENSACJA ! Przecież to naród kupuje-to się głównie liczy. A PRAWDA i tak schodzi na drugi plan- tak jak w dowcipie o pewnym radiu informującym o rozdawaniu za darmo samochodów. Widać ,że jeszcze wielu dziennikarzy nie wyciągnęło wniosków z reakcji społeczeństwa polskiego po tragedii pod Smoleńskiem. Nie dajmy się nabierać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim oni wieku? 5cioro ich bylo podobno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było w końcu A3 czy czy seat. I właśnie w jakim wieku ludzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzi cos około 25 lat chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23-25 proszę o foty na ekkinfo @ gmail.com SEAT .......... SEAT .............. jede nz pasazerów to serdel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######img571.imageshack.us/img571/1559/zdjcie0006.jpg co wy na to? Dzisiejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ku*** to ładnie, ja tam dostałem info od kumpla ze matek podobno był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pismaki z DW nie popisali się, bowiem: 1. Na stronie głównej DW widzimy: wskazanie, że wypadek dotyczy okolic Puław - czerwonym kolorem 2. Następnie czytamy nagłówek, który brzmi: Wronów: Audi dachowało. 5 osób jest rannych 3. Po czym następnie widzimy w opisie: Na Płowiznach był wypadek Ludzie, jak nie wiecie w jakiej miejscowości dokładnie co się wydarzyło, to po prostu napiszcie na jakiej drodze. Inaczej wychodzi żałośnie. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w kierunku LUBLINA jak sie z lasku po lewej wypada ostatnie drzewo .. wczesniej jest droga w prawo na wronów i przestanek a za tym laskiem jest taka polna po lewej (kierunek lublin) można bylo ten wypadek tamtędy objechać po polach wiem bo sam jechałem po tych dziurach WRONÓW/PŁOWIZNY ######www.zumi.pl/namapie.html?qt=&lo...mp;moreCities=1 tu gdzie jest 832 mniej wiecej w tym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SORY tu link ######www.zumi.pl/namapie.html?&loc=w...cd95d2&sId=
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek miał miejsce w miejscowości PŁOWIZNY, a nie WRONÓW to po pierwsze. Z Audi było wycinane i wyciągane 3 mężczyzn siedzących z tyłu. Kierowca wyleciał z samochodu po uderzeniu jego stroną w drzewo. Pasażer wyszedł sam z samochodu był przytomny. Do zdarzenia doszło ok. godz. 19:30, a nie 19:36! Gdy Zielone audi jadące od Poniatowej w kierunku Lublina zaczęło manewr wyprzedzania TIRA w miejscowości Płowizny następnie złapało pobocza i później uderzając w drzewo i dachując. Samochód na początku stanął w niewielkich płomieniach, ale dzięki szybkiej reakcji innych kierowców został ugaszony !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIEJSCOWY MA RACJE !!! wiem bo to znajomi a jeden nawet z bliskiej rodziny Audi A3 wyprzedzało tira i złapało pobocza i wypadek gotowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o foty z tego wypadku na email luki12345299@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...