Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wronów: Potrącenie pieszego. Są utrudnienia w ruchu

Utworzony przez Henio, 25 grudnia 2012 r. o 19:40 Powrót do artykułu
Wypadek dwóch samochodów w Poniatowej Na ul Wylotowej (Droga Na Nałeczów z Poniatowej ) Utrudnienia są objazdy przez Henin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy przeżył, jechałem tamtędy akurat przed policją.Gdy wysiadłem z samochodu żeby zobaczyć co się stało zobaczyłem samochód z rozwaloną przednią szybą i leżącego na jezdni człowieka.Policjant mówił że jeszcze żyje.Ciekawe co z nim jest teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna pijana łachudra zataczajaca się po drodze jak wyjdzie powinni wlepic szmaciarzowi porządny mandat żeby zapamiętał to do końca swego sędziego życia - menel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzą w ciemnych ubraniach, rzadko który pieszy nosi kamizelkę odblaskową i nie zchodzą z drogi gdy samochód nadjeżdża choć wg prawa powinni. Jakoś na rowerzystach można prawnie wymóc światełka a na pieszach kamizeliki już nie. Wczoraj w Kurowie (DK-17) w tamtych okolicach dwóch osiłków zamiast po chodniku szło po drodze...chodnik dla nich zawąski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temu mężczyznie nic mu nie jest, żadnego uszczrebku na zdrowiu aby narobił kłopotu podczas Świat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...