Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wronów: Zderzenie dwóch busów. Trzy osoby trafiły do szpitala

Utworzony przez A/H1N1, 8 października 2010 r. o 07:58 Powrót do artykułu
A od kiedy to przez Wronów przebiega droga krajowa nr 12? Co wy za głupoty piszecie? Tamtędy przebiega droga nr 824.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga sprawa, nie było to we Wronowie tylko zaraz przy wlocie do Puław od strony Żyrzyna a dokładnie na tym nieszczęsnym skrzyżowaniu głównej drogi ze zjazdem na Młynki i na Zakłady Azotowe. Akurat wydarzyło się to kilka sekund przede mną, przejechałem dalej przez skrzyżowanie i zawróciłem. Razem z innymi kierowcami pomagaliśmy wydostać ludzi z rozbitych busów. Pewnie znowu było to wymuszenie pierwszeństwa...Wyglądało to strasznie, jeden bus leżał na boku na pasie w kierunku Żyrzyna a drugi leżał w rowie wywrócony też na bok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba zgłoszę sie do pracy DW. Już nie mogę wytrzymać nerwowo jak czytam artykuły. Masa błędów w pisowni i przekłamania w faktach doprowadza czytelników do szału. Kogo tam zatrudnili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek był na skrzyżowaniu Młynki, Azoty a tu piszecie Wronów :/ byłem widziałem wyglądało to gorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...